Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Kızlar 22 şubatta 5. Gün embriyosundan iki tane transfer oldum... 7. Gunde hcg değeri 43.94 çıktı... 9. Gunde 70.4 çıktı... 11. Günde 160.32 çıktı...ikiz olma olasılığı varmı sizce ??? Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah...

kızlar merhaba bugünki değerim 351 :) yani 8.gün 66 olan değer 11. gün 351 olmuş :) ikiz mi sizce ne dersiniz?
İkiz olabilir cnm yüksek değerin ama bellide olmuyor ultrasonda görmedikçe
Kızlar 22 şubatta 5. Gün embriyosundan iki tane transfer oldum... 7. Gunde hcg değeri 43.94 çıktı... 9. Gunde 70.4 çıktı... 11. Günde 160.32 çıktı...ikiz olma olasılığı varmı sizce ??? Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah...
Tek gibi geldi bana cnm hayırlısı olsun benim ikiz ve sorunlu geçiyor hamileliğim bende tek olsun rahat bi hamilelik geçir

İkiz olabilir cnm yüksek değerin ama bellide olmuyor ultrasonda görmedikçe

Tek gibi geldi bana cnm hayırlısı olsun benim ikiz ve sorunlu geçiyor hamileliğim bende tek olsun rahat bi hamilelik geçir
Rabbim hayirlisini nasip etsin canım inşallah sağ salim alırsın kucağına ikizlerini bol bol dinlen pazartesi ultrasonda gorucem bende inşallah sağlıklı olsun da tek çift kız erkek önemli degil

Rabbim hayirlisini nasip etsin canım inşallah sağ salim alırsın kucağına ikizlerini bol bol dinlen pazartesi ultrasonda gorucem bende inşallah sağlıklı olsun da tek çift kız erkek önemli degil
inşallah tüm sorunların biran önce geçer ve sağ salim zamanında sağlıklı bir şekilde ikizlerini kucağına alırsın canım.

Transferimin 7. Günü 92 değerim
6. Gün evde çubuk testte silik çizgiyi görmüştüm ertesi gün koşa koşa test yaptırdım. Bu arada testimi 10. Gün yaptırmamı söylemişti doktorum dayanamadım ben:) 5. gün embriyosuydu onu da ekleyeyim :)

Transferimin 7. Günü 92 değerim
6. Gün evde çubuk testte silik çizgiyi görmüştüm ertesi gün koşa koşa test yaptırdım. Bu arada testimi 10. Gün yaptırmamı söylemişti doktorum dayanamadım ben:) 5. gün embriyosuydu onu da ekleyeyim :)
Maşallah sağlıkla ilerlesin sağlıkla kucağına al insallah benimde 5. Gün embriyosu bende dayanamayıp önce idrar yaptım ikinci çizgiyi silik görünce koşa koşa hastaneye gittim kanda 43.94 çıktı 10. Gün 160.32 çıktı haftaya ultrasona gidicem sizde yasamissiniz aynı sevinci heyecanı rabbim sağ salim kucaklamayida nasip etsin inşallah

Maşallah sağlıkla ilerlesin sağlıkla kucağına al insallah benimde 5. Gün embriyosu bende dayanamayıp önce idrar yaptım ikinci çizgiyi silik görünce koşa koşa hastaneye gittim kanda 43.94 çıktı 10. Gün 160.32 çıktı haftaya ultrasona gidicem sizde yasamissiniz aynı sevinci heyecanı rabbim sağ salim kucaklamayida nasip etsin inşallah
İnşallah arkadaşım sağlıkla alalım hepimiz bebişlerimizi kucağımıza :) ben 2 yıl bekledim ilk tüp bebek tedavimde meleğime kavuşurum inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin bu tarifsiz duyguyu...

İnşallah arkadaşım sağlıkla alalım hepimiz bebişlerimizi kucağımıza :) ben 2 yıl bekledim ilk tüp bebek tedavimde meleğime kavuşurum inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin bu tarifsiz duyguyu...
Benim 2. Transferim... dondurulmuş 5. Gün embriyosu transfer edildi rabbime çok şükür ki pozitif sonuç aldık... sagliklada kucaklariz inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın

merhaba bnm 3 gün emriyosu 12 gün degerim 200 dü 14 gün 570 cıktı sizce nasıl iki emruyo transfer edildi

kızlar merhaba değer artışlarıım şu şekilde
03.03.2017- 66
06.03.2017-351
08.03.2017- 1197

üçüz değildir de mi? çünkü 3.5 katı artış var

Merhaba arkadaşlar..
Transfer sonrası 10,gün,12.gün ,14.gün hiç farketmez..Şimdiye dek ölçtürdüğümüz bütün betahcg değerlerimizi ve aldığımız sonucu yazalım mı?
Hamileliğin devam edip etmediğini..
Böylece hem tedavide olan arkadaşlara fikir vermiş oluruz hem de kendimiz de bilgileniriz..:1hug:

İlk ben başlıyorum.
Transferin 10.günü betahcg değerim 34,14 tü.
12.gün 57,97 oldu..
Pazartesi günü tekrar test yaptıracağım..
İnşallah sağlıkla devam eder hamileliğim..:nazar:
Bende dün yaptırdım 10. günümdü 18.1 çıktı kızlar sizce yükselirmi...:KK43:(
Pazartesi yine yapmalıyım tutmuşmudur bana dr. Tutmadı diyemeyiz tutmamış olsaydı 0 çıkardı dediler ama başkaların hep 27 / 50 araları çıktı benimkisi çokmu düşük... Dondurulmuş embriyo 3 tane transfer edilmişti...

X