Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Bugün negatifi gördüm arkadaşlar morelim çok bozuk dondurulmuş embriyo transferi yapıldı güya embriyolar iyi kaliteli idi nasip de olmayınca olmuyo şimdi sıfırdan tedavi o kadar gözümde büyüyo Ki Allah yardımcımız olsun
Hakkında hayırlısı böyleymiş cnmm biliyorum insan çok üzülüyor şimdi gözünde çok büyür Yen'i tedavi ama biraz zaman geçsin istiyceksin yine

Bugün negatifi gördüm arkadaşlar morelim çok bozuk dondurulmuş embriyo transferi yapıldı güya embriyolar iyi kaliteli idi nasip de olmayınca olmuyo şimdi sıfırdan tedavi o kadar gözümde büyüyo Ki Allah yardımcımız olsun
Canim bozma moralini daha günü gelmemistir ben 3 kez dondurulmus embriyo transferi oldum ilk ikisi negatifti şükür 3.de gördüm pozitifi , Allah en kisa zamanda sana da nasip etsin

Canim bozma moralini daha günü gelmemistir ben 3 kez dondurulmus embriyo transferi oldum ilk ikisi negatifti şükür 3.de gördüm pozitifi , Allah en kisa zamanda sana da nasip etsin
Amin canım Rabbim hiç birimizi bu yolda cok ugrastıtmasın çok kötü bir gün geçiriyorum ama inşallah bi kaç güne düzelirim doktor da ilaçları Bırakma dedi 12 gün gene yaptır dedi sanki yükselme olacak gibi

Evet canm az cok hatrladm seni nasılsın?sen hangi asamadasın?inşallah canm ama bana yinede düşük gelıyo degerlerm ama inşallah dedıgnz gibi olurda burda baskalarnada umut olablırm
Ben Ankarada yeni bir merkezle görüştüm,bu ay sonu muayeneye çağırdı doktor bey,mart sonu nisan başı gibi başlayacak yeni tedaviye

Kızlar merhaba benim bugün 9.günüm test yaptım ve pozitif 36 cikti☺☺ o kadar güzel bi duygu ki Rabbim herkse nasip etsin inşallah devamı da güzel gelir dua bekliyorum sizden bende size ediyorum

Kızlar merhaba benim bugün 9.günüm test yaptım ve pozitif 36 cikti☺☺ o kadar güzel bi duygu ki Rabbim herkse nasip etsin inşallah devamı da güzel gelir dua bekliyorum sizden bende size ediyorum
Tebrıkler cnm kacıncı gün embrıyosuydu?benmde 10.gün degerm 36 ama benm hem 5.gün embrıyosu hemde 10.güm ıcın dusuk beklemedeyım şindilk:KK43:

Tebrıkler cnm kacıncı gün embrıyosuydu?benmde 10.gün degerm 36 ama benm hem 5.gün embrıyosu hemde 10.güm ıcın dusuk beklemedeyım şindilk:KK43:
3.gün embriyosuydu canım benim seninki düşük değil benim Arkadasimin da senin gibi 5.gün embrıyosu idi 35 çıkmıştı onunda simdi 3 aylik☺bence içini ferah tut

Kızlar benim 2. Transferim dondurulmuş 6.gun embriyosuydu. Transferin 7.gunu test beta HCG 2.00 yani negatif çıktı. 10. Gün normal test gününde 8.6 çıktı yarın 12.gun ve doktor tekrar kan tahlili istedi. Pek ümidim yok ama böyle bişey yaşayıp sonrada. Yükselen. Varmı değeri

X