Tüp bebek transfer 12.gün

IMG_20241006_145832.jpg

Benimde 3.gun embriyosu bugün 12.gunum erken gebelikte bu şekilde çıktı kaset testte varla yok arası hayalet çizgi var. Sanırım negatif oldu benim 😔 olsaydı kasette de çıkardı galiba yarın test günüm

Eki Görüntüle 3487346
Benimde 3.gun embriyosu bugün 12.gunum erken gebelikte bu şekilde çıktı kaset testte varla yok arası hayalet çizgi var. Sanırım negatif oldu benim 😔 olsaydı kasette de çıkardı galiba yarın test günüm
E var işte belki değer çok yüksek değildir ama kesin var imkanınız varsa gidin kan verin iyi durmuşsunuz valla bu zamana kadar

Kaset testte çıkmadı malesef. Yarın test günüm yarın vereceğim ama umudum yok hayırlısı
Kasette çıkmamış çünkü erken gebelikte bile silik.. demek ki var ama çok yüksek değil değer olarak. Yarın bize de yazın lütfen sonucu inşallah olumlu olur..ben de yarın test verecem bana da dua edin

Kasette çıkmamış çünkü erken gebelikte bile silik.. demek ki var ama çok yüksek değil değer olarak. Yarın bize de yazın lütfen sonucu inşallah olumlu olur..ben de yarın test verecem bana da dua edin
İnşallah öyledir hayırlısı olsun. Rabbim hepimizin kucağını doldursun. Sizde yazın sizinde inşallah olumlu olur

Kızlar durumumla ilgili emsallere bakıyorum bakın betası ne kadar düsükmüs şu EU2 isimli kadının ve sonra ikiz olduğunu öğrenmiş
acaba aynı transferden mi bahsediyor yani cidden çok güzel Maşşaah 🙏 sanırım burda doktor çok önmeli benim doktorum çok açıklama yapmıyor yani daha çok sekreterler konuşuyor çok kalabalık o yüzden daha çok korkutucu oluyor

acaba aynı transferden mi bahsediyor yani cidden çok güzel Maşşaah 🙏 sanırım burda doktor çok önmeli benim doktorum çok açıklama yapmıyor yani daha çok sekreterler konuşuyor çok kalabalık o yüzden daha çok korkutucu oluyor
Evet canım baktım aynı transfer… sonrasında erken doğum riski yaşamış hatta

Eklentiler

• IMG_0481.png
    IMG_0481.png
    119,3 KB · Görüntüleme: 21
Bak o kadına biri böyle bir yorum yapmış bak onun da değerler çok düşük takip ettim eski mesajlardan onun da devamı gelmiş 😊

Bakın bir örnek daha buldum dünden beri eski yorumları okuyorum olumlu bir şey bulur mıyım diye.. bakın kadının değerler çok düşük ama artmış

Eklentiler

• IMG_0484.png
    IMG_0484.png
    155,6 KB · Görüntüleme: 18
Bakın bir örnek daha buldum dünden beri eski yorumları okuyorum olumlu bir şey bulur mıyım diye.. bakın kadının değerler çok düşük ama artmış
son yazdığının altına alıntılayıp sorar mısınız? devam etmiş mi gebeliği. Hepimiz olumlu bişeyler arıyoruz ne üzücü

son yazdığının altına alıntılayıp sorar mısınız? devam etmiş mi gebeliği. Hepimiz olumlu bişeyler arıyoruz ne üzücü

Öyle valla 3 gündür binin üstünde yorum okumusumdur burdan…ben o hanfendiye mesaj attım ama görmedi henüz ama diğer konulara yazdığı mesajlara baktım devAm etmiş gebeliği

Dün burda tonla düşük beta ile başlayıp sonradan kimyasal ,dış,boş gebelik yaşayanları okudum bugün de hep güzel örneklere rast geldim yarın kan verecem dua edin lütfen bana

B
Merhaba arkadaşlar ben de aranıza yeni geldim . Bana destek olursanız çok sevinirim çünkü çok tedirginim . 5 .gün dondurulmuş ebriyo transfer edildi genetik test yapıldı ve transfer günü sayarsak 10. Test yaptım beta 53.4 çoktı 12.gün testimde 148.03 çıktı 19 Ekim de kese bakmak için tarih verdiler ama benim ümidim yok korkuyorum . Şöyle ki kesemi geliştirmek için ne yapmam gerekir bilen var mı ya da düşük beta ile mutlu sona ulaşan oldu mu destek verirseniz çok sevinirim
Benim ilk dememde 10.gün beta 116 çıkmıştı sonra cok cok arttı ama düşükle sonuçlandı ama sizin degeriniz 2 kat artış göstermiş bu simdilik iyi gidiyor demek

Ben bir şey daha sormak istiyorum doktorum tekrardan kan vermene gerek yok dedi yaa acaba ben yine gidip yarın kan versem mı 14. Gün yarın ve şöyle ben bankada çalışıyorum cidden çok stresli bir işim var puanda bile kasıgımda belki de vurulduğum iğnelerden kaynaklı olarak bir ağrı var . Bir düşünce beynimde bitince diğeri başlıyor ne yapayım

X