Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Pazartesi tekrarlayıp sonuca göre kese muayenesine gidiyoruz inşl bi aksilik çıkmaz

Kızlar merhaba benimde 23 şubatta 2 tane embriyo transfer edildi. Transferin ilk gününüde sayarsak 12.gün kan sonucum 300
16.gün (yani bugün) kan sonucum 1800 küsürmüş.. sizce normalmi ?

Kızlar merhaba benimde 23 şubatta 2 tane embriyo transfer edildi. Transferin ilk gününüde sayarsak 12.gün kan sonucum 300
16.gün (yani bugün) kan sonucum 1800 küsürmüş.. sizce normalmi ?
canım aynı gün transfer olmuşuz bndem 12 gün hcg 200 14 gün 570 cıktı doktorum cok iyi gidiyor dedi seninki daha güzel allah kucagımıza alamaya nasip etsin :anne:

1500 geçince kese muaynesine çağırmadı mı dr
Haftaya salı günü gel demişti ben bugün hafif bi kanama gibi bişey yaşadım onun için gidip kan verdim. Kullandığım crinone jelin üstünde kan gibi bişey vardı biraz gidip kan verdim sonucum böyle cıkmıs

Haftaya salı günü gel demişti ben bugün hafif bi kanama gibi bişey yaşadım onun için gidip kan verdim. Kullandığım crinone jelin üstünde kan gibi bişey vardı biraz gidip kan verdim sonucum böyle cıkmıs
Bende lekelenme gibi olmuştu iki üç gün önce iki damla başka bişi yok şimdilik sende içini rahat tut yerleştiği için olabiliyormuş öle hafif renk tam kırmızı ise git dr yada ara hemen

Bende lekelenme gibi olmuştu iki üç gün önce iki damla başka bişi yok şimdilik sende içini rahat tut yerleştiği için olabiliyormuş öle hafif renk tam kırmızı ise git dr yada ara hemen
Gittim canım proluton değot isimli iğne vuruldum şükür şuan bişeyim yok İnşallah herşey güzel giderde bebişlerimizi kucağımıza alırızzz sağlıklı sıhhatli :dua:

Mrb arkadaşlar inşallah herkesin hakkında hayırlısı olur benim bugün transferden sonra 8. Günün eczaneden ucuz olan testlerden yaptım negatif çıktı blast embriyoydu ve tek transferdi bundan önceki tüp bebek 6. Günde belli olmuştu ama ikiZdi sizce erken mi yaptım yoksa negatifmidir

Mrb arkadaşlar inşallah herkesin hakkında hayırlısı olur benim bugün transferden sonra 8. Günün eczaneden ucuz olan testlerden yaptım negatif çıktı blast embriyoydu ve tek transferdi bundan önceki tüp bebek 6. Günde belli olmuştu ama ikiZdi sizce erken mi yaptım yoksa negatifmidir
Canım bence çok güvenme idrar testlerine hem bhcg daha kana yeni karışıyo idrarda çıkmaz diye tahmin ediyorum 8.günde en güzeli kan vermen

Doğru söylüyorsun ama insan beklemeye dayanamıyor bir öncekinde belli olduğu için sonuç alırım sandım Eşim çoğul gebelik olduğu için erken çıktı acele etme diyor ama ben heyecandan sabredemiyorum

X