Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

3.gun embriyosu 2 tane transfer edildi
12.gun degerim 85 14.gun degerim 210 Rabbim isteyen herkese nasip etsin:dua::dua:
Canım Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah çok teşekkür ederim benim.gün 2 embriyo transfer edildi inşallah 8 gün oldu 4 gün daha bekleyelim bakalim☺☺

Canım Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah çok teşekkür ederim benim.gün 2 embriyo transfer edildi inşallah 8 gün oldu 4 gün daha bekleyelim bakalim☺☺
8.gun sabahi idrar testinde hayalet bir pembe cizgiyi gormustum cok uzulmiceksen yarinda oburgunde idrar testinde bi bakAbilirsin canim:KK66:

Kızlar mrb benm bu 5. Transferım 9 şubatta oldu 5.gün embriyosu dayanamadm 7.gün kan verdım
7 gün 16.66
9.gün 29.24
Bugun 10.günüm yarın tekrar kan vericem degerım cok dusuk..sanrm kımyasal gebelik yasıyorm bu sekılde düşük degerle hamıle kalan ve degerleri guzel ilerleyen varmı aranızda?

Kızlar mrb benm bu 5. Transferım 9 şubatta oldu 5.gün embriyosu dayanamadm 7.gün kan verdım
7 gün 16.66
9.gün 29.24
Bugun 10.günüm yarın tekrar kan vericem degerım cok dusuk..sanrm kımyasal gebelik yasıyorm bu sekılde düşük degerle hamıle kalan ve degerleri guzel ilerleyen varmı aranızda?
Canim 2 kat artmis iyi duruyo benimde 12.gun 85 di seninkide boyle artmaya devam ederse 85 olur sen dikkatli ol test gununde git kan ver canim:KK66:

7 gün 16.66
9.gün 29.24
Cnm çok erken yaptıgım için değerlerin düşük yarın ver güzelce artmış olur

Benimki 3.gun embriyosu 2 tane banada deger dusuk gibi gelmisti ama artis onemliymis benim 12. Gun 85 14. 210 du cok sukur:dua:darisi basina
Anladm canm allah bagıslasın inşallah saglıgıyla kucagına alırsın bebegını..benm baya dusuk pluyo ozaman cunkü 5.gun embriyosu hayrlısı olsun hakkımda hep bunu dıledım zaten..

Cnm çok erken yaptıgım için değerlerin düşük yarın ver güzelce artmış olur
Evet canm erken yaptm ama bu zamanlarda yapanlarn hep yüksek o yüzden telaşlandm senjnde sanrm kimyasal olmus ılk basta ..şimdiki bebegını saglıkla kucagına almak nasıp olsn cnm..4 defa negatıften aonra 5.de pozıtıf gorduk ama oda böle oldu bakalm hayrlısı

Evet canm erken yaptm ama bu zamanlarda yapanlarn hep yüksek o yüzden telaşlandm senjnde sanrm kimyasal olmus ılk basta ..şimdiki bebegını saglıkla kucagına almak nasıp olsn cnm..4 defa negatıften aonra 5.de pozıtıf gorduk ama oda böle oldu bakalm hayrlısı
Evt cnm kimyasal oldu bundan önceki ama senin değerlerin normal en önemlisi 12. Gün değeri zaten 100 ve üzeri olursa korkma

valiente valiente daha öncesinden de bir forumda beraberdik hatırlar mısın beni bilmem,iki testin arasında artış var,gem de iki katına yakın,ben kimyasal gebelik yaşadım,artmak şöyle dursun ger geçen gün düştü değerim,içini ferah tut,tam gününde testini yap,hamilesin inşallah

7 gün 16.66
9.gün 29.24
Cok erken baslamissin test yapmaya, erken donemde duzenli katlamamasi normal canim onemli olan 10 , 12, 14. Gunlerdeki katlamalar , hakkinda herseyin hayirlisi olsun

Bugün negatifi gördüm arkadaşlar morelim çok bozuk dondurulmuş embriyo transferi yapıldı güya embriyolar iyi kaliteli idi nasip de olmayınca olmuyo şimdi sıfırdan tedavi o kadar gözümde büyüyo Ki Allah yardımcımız olsun

valiente valiente daha öncesinden de bir forumda beraberdik hatırlar mısın beni bilmem,iki testin arasında artış var,gem de iki katına yakın,ben kimyasal gebelik yaşadım,artmak şöyle dursun ger geçen gün düştü değerim,içini ferah tut,tam gününde testini yap,hamilesin inşallah
Evet canm az cok hatrladm seni nasılsın?sen hangi asamadasın?inşallah canm ama bana yinede düşük gelıyo degerlerm ama inşallah dedıgnz gibi olurda burda baskalarnada umut olablırm

Cok erken baslamissin test yapmaya, erken donemde duzenli katlamamasi normal canim onemli olan 10 , 12, 14. Gunlerdeki katlamalar , hakkinda herseyin hayirlisi olsun
Evet cnm erken basladm dayanamadm sabırsızm biraz butun denemelerde 7.8.günde yaptrdm hep ama sıfır dan baska sonuc alamamıstm şimdi biraz farklı oldu bakalm kısmette varsa olur yeterki hayrlısı olsun hakkmzda

X