Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Hanimlar 18. Gun 512 olan degerim 22. Gun 830, 15 saat sonra 930 cikti. doktorum kontrol etti endimetrium kalinligi 16 mm. Sivi birikimi yok kan birikimi yok. Rahimde bir nokta icin de kese olabilir dis gebelik belirtisi yok ama düşük yapacaksin buyuk ihtimal ilaclarini kes iki gun sonra tekrar test yaptir dedi. Sizce ne yapmaliyim? Lutfen yardimci olun...

Hanimlar 18. Gun 512 olan degerim 22. Gun 830, 15 saat sonra 930 cikti. doktorum kontrol etti endimetrium kalinligi 16 mm. Sivi birikimi yok kan birikimi yok. Rahimde bir nokta icin de kese olabilir dis gebelik belirtisi yok ama düşük yapacaksin buyuk ihtimal ilaclarini kes iki gun sonra tekrar test yaptir dedi. Sizce ne yapmaliyim? Lutfen yardimci olun...
Canım hakkında hayırlısı olsun . ben yurtdışındayım ve burda kan değerleri ikiye katlamayan gebeliklere sağlıklı gebelik olarak bakmıyorlar ve ilacı bıraktırıyorlar..ve bir müddetle böyle takip ediyorlar.. dr ilacı bırak demiş ama sen ne yapmak istiyorsun.. içindeki sesi dinle.. iki gn sonra öıkacak kan sonucuna kadar ilacını kullan.. ama yine istenilen artma olmazsa bırak ilaçlarını.. yada başka bir dr daha git..

Canım hakkında hayırlısı olsun . ben yurtdışındayım ve burda kan değerleri ikiye katlamayan gebeliklere sağlıklı gebelik olarak bakmıyorlar ve ilacı bıraktırıyorlar..ve bir müddetle böyle takip ediyorlar.. dr ilacı bırak demiş ama sen ne yapmak istiyorsun.. içindeki sesi dinle.. iki gn sonra öıkacak kan sonucuna kadar ilacını kullan.. ama yine istenilen artma olmazsa bırak ilaçlarını.. yada başka bir dr daha git..
Demek ayni seyi dusunuyor benim doktorum da... ben de carsambaya kadar bekleyeyim diyorum... insallah bir mucizem olur... tesekkurler

Selam,

2 adet 5. Gün embriyosu (dondurulmuş) transfer edildi. 10. Gün bhcg testimi yaptırdım ve sonuc 245 çıktı. Doktorum 12. Günde yaptırmamı istedi ve bugün yani 12. Gün tekrar yaptırdım ve sonuç 398 çıktı. Şimdi 14. Gün tekrar yaptırmam istendi. Normalde 2 kat artması gerekiyormuş değerin fakat benimki artış olsa da 2 kat değil. Bu şekilde bir durumla karşılaşanlar var mı ?? Değerlerim maşaallah güzel ama yine de insanda en ufak birşeyde acaba oluyor.

18.11.2016 5.gün tek embriyo transfer oldum
9.gün 165 - 11.gün 406 hcg değeri çıktı, yorumlarınızı bekliyorum merakla:KK43:

İkiden fazla kkatlamis
.kanlari aynı saattemi verdin.. ben hep aynı saat vermeye dikkat ediyordum

Benim 9.gün 70
11.gün 165
12.gün 235 idi..

Taze 3.gün Çift embriyo konuldu ama 1tanesi tuttu

Hem Dondurulmuş embriyolarda hemde 5.gün olanlarda bhcg yüksek çıkıyor . .

18.11.2016 5.gün tek embriyo transfer
9.gün 165 - 11.gün 406 -13.gün 859 hcg
Nasıl kızlar , çoğul gebelik olabilir mi ?
İçinizde bu değerleri yaşayan var mı ?

Merhaba arkadaşlar..
Transfer sonrası 10,gün,12.gün ,14.gün hiç farketmez..Şimdiye dek ölçtürdüğümüz bütün betahcg değerlerimizi ve aldığımız sonucu yazalım mı?
Hamileliğin devam edip etmediğini..
Böylece hem tedavide olan arkadaşlara fikir vermiş oluruz hem de kendimiz de bilgileniriz..:1hug:

İlk ben başlıyorum.
Transferin 10.günü betahcg değerim 34,14 tü.
12.gün 57,97 oldu..
Pazartesi günü tekrar test yaptıracağım..
İnşallah sağlıkla devam eder hamileliğim..:nazar:
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aralık 1 de yumurta toplantı 3 aralıkda transfer yapıldı.(tek yumurta verildi yaştan dolayı) Şuan transferin 17.günü ..........BEta HCG 507 çıktı. .........Estradiol E2 867.1........Progesteron > 60
sizce nasıl?

Bugun trasferimin 7 gunu 3 gun embriyoru 2 tane transfer ettiler 6 gun kan degerim 3.7 cikti idrar testi bugun pozitif net degil ama belirgin . sali gunu tekrar baktiracigim asil sonuc gunum bu cuma insallah

X