Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Ondan erken cikmis tahmin ettim 5 gun oldugunu. Insallah hersey guzel olur bebislerini kucagina saglikla alirsin insallah darisida bizlere

Merhaba arkadaşlar benimde bugün 7.günüm..
5.gün embriyosu 1 adet transfer edildi.Sabah dayanamadım idrar testi yaptım.Çok silik bir şekilde ikinci çizgi çıktı. 24 ünde kan testim var bakalım sonuç ne çıkacak? idrar testinde silik çıktı hamilelik var mıdır? İnşallah kan testim de güzel sonuçlar çıkar.

Kullandigimiz catlatla ignesinde b hcg hormonu var ben transferin 3 gunu de 4 cu gunude yaptim hep pozitif cikti bugun daha koyu cikti 7 gun hemsiler ilacin etkissinden dediler

Kullandigimiz catlatla ignesinde b hcg hormonu var ben transferin 3 gunu de 4 cu gunude yaptim hep pozitif cikti bugun daha koyu cikti 7 gun hemsiler ilacin etkissinden dediler
Benim dondurulmuş transferim bu nedenle çatlatma iğnesi vurulmadı bana.İdrar testinde silik çizgi görünce Dayanamayıp 7.gün akşamı kan testi yaptırdım.7. Gün değerim 38.40 çıktı.Yarında kan vericem inşallah değer artmıştır.Ayrıca kasıklarımda ağrı ve en büyük belirti de göğüsler.Hem şekilleri değişiyor hemde çok hassaslaşıyor.Ayrıca bende kirpik dökülmesi de oldu.Belirti arıyor ya insan bu dönemde hep benimde belirtilerim bunlar oldu.Inşallah herşey hepimiz için güzel olur.

6 ci gun 3.7 7ci gun 27.7 bun 10 gun asil tahlil gunum 97.90 cenabi hak hepinizin yuzunu guldursun insallah fualarim sizinle

6 ci gun 3.7 7ci gun 27.7 bun 10 gun asil tahlil gunum 97.90 cenabi hak hepinizin yuzunu guldursun insallah fualarim sizinle
İnşallah ne güzel değerlerin maşallah artarak devam ediyor. Benim
7.gün 38
9.gün 77
11. Gün yani yarın asıl test günüm.Değer 2 günde bir iki katına çıkmalı değil mi? Sonrasında sürekli bu değer ölçümü yaptırılacak mı ultrason muayenesi ne zaman olur acaba? Hastanem değeri bize bildirin dedi bakalım yarın ola hayır ola..

Rabbim hayırlısını versin herkese hastane ile iletişim kurdunuz mu ? Muayene için vs bişi dediler mi?
hastaneyle 2 saat uzaklıkta olduğum için telefonla bildirdim sonucu şimdilik değerin güzel olduğunu 4 gün sonra testi tekrarlamamı istediler 14.gün yani sanırım o günde 500 lerde falan bi değer olması gerek normal seyir için.Siz kaçıncı gündesiniz bu arada ?

Merhaba kizlar ikinci tup bebek denemem 5. Gun embriyosu 1 aralikta transfer edildi.
10.gun :38
12. Gun :83
15.gun :503 cikti
20 aralikta kontrole gittim keseyi gorduk cok sukur simdi 4 ocakta kalp atisi duymaya cagirdi doktorum

hastaneyle 2 saat uzaklıkta olduğum için telefonla bildirdim sonucu şimdilik değerin güzel olduğunu 4 gün sonra testi tekrarlamamı istediler 14.gün yani sanırım o günde 500 lerde falan bi değer olması gerek normal seyir için.Siz kaçıncı gündesiniz bu arada ?
Bilgi için teşekkürler.Benim bugün 11.günüm test zamanı bakalım nasıl olacak?Değerlerin arttıp artmaması meselesi bile insanı fazla meşgul ediyor hep bir acaba oluyor aklımda sanırım bu evladımı kucağıma alıncaya dek sürecek.

Merhaba kizlar ikinci tup bebek denemem 5. Gun embriyosu 1 aralikta transfer edildi.
10.gun :38
12. Gun :83
15.gun :503 cikti
20 aralikta kontrole gittim keseyi gorduk cok sukur simdi 4 ocakta kalp atisi duymaya cagirdi doktorum
Merhaba tebrikler buarada.Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah hepimize.Kalp atışını duymak çok çok heyecan verici tarifi olmayan bir duygu.Dilerim herkes yaşar bu duyguyu hayırlısı ile.

Merhaba tebrikler buarada.Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah hepimize.Kalp atışını duymak çok çok heyecan verici tarifi olmayan bir duygu.Dilerim herkes yaşar bu duyguyu hayırlısı ile.
Tesekkur ederim hayirlisiyla duyariz insallah hepimiz beni doktorum biraz korkuttu dusuk degerle basladigim icin duyamayabiliriz diye o yuzden biraz stresliyim ama ben duyucama inaniyorum

X