Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Ilk baslarda yavaş artmış sonradan hızlanmıs maşallah . . benimde
9gun 67
11gun 167
12gun 237
13gun 325
15.gun 700
17.gun 1100

İyimi değerlerim ben çok anlamıyorum
bence gayet iyi. neden devamli kan veriyorsunuz. doktorunuz mu istedi. benim değerim dusuk olduğu için doktorum istediği için veriyorum.

Istenmediyse durumunuz iyi demektir bence. Degerleriniz de ikiye katlayıp ilerliyor maşallah.
hayirlisi ile kesenizi de görürsünüz insallah

Arkadaşımın başına 20. Gün böyle birşey gelmişti. Doktor yerleşme kanaması demiş. Bunu da bazı kişilerde yaşayabiliyor. Biraz zor geçirdin bu süreci, seni endişelendiren şeyler oldu ama sonu güzel olacak inşallah . Ben de cumartesi keseleri göreceğim inşallah. İki kere test yaptım Dr istediği için, nekadar merak etsem de katlıyor mu diye tekrar test yapmıyorum.Gerçekten beklemek zor.
Bugun cikan kan değerim 2617 olunca doktorum hemen cagirdi keseyi görmek için.
normal tüp bebek hamilelik hesaplama yöntemiyle bakinca 5 hafta 4 günlük hamileyim.
Fakat doktorum kan değerlerime ve de kesenin ebatina göre 4 hafta 2 günlük hamile olduğumu söyledi.
Haftaya yine kontrolüm var kese bos mu dolu mu belli olacak.
Allahim inşallah bana bağışlar tutunmaya calısan bebeğimi.

Bugun cikan kan değerim 2617 olunca doktorum hemen cagirdi keseyi görmek için.
normal tüp bebek hamilelik hesaplama yöntemiyle bakinca 5 hafta 4 günlük hamileyim.
Fakat doktorum kan değerlerime ve de kesenin ebatina göre 4 hafta 2 günlük hamile olduğumu söyledi.
Haftaya yine kontrolüm var kese bos mu dolu mu belli olacak.
Allahim inşallah bana bağışlar tutunmaya calısan bebeğimi.
Süper:21: harika bi haber bu tamam canım artık korkma, tabi bebişi de görmek lazım ama oldukça inatçı bir bebiş bu :) , Herşey yoluna girecek inşallah, Allah tamamına erdirsin:anne:

Merhaba kizlar
Benm gecmisim biraz uzun ama kisaca anlatim :) almanyada yasiorum orda iki kez asilama iki kezdetüp bebek denedik ne yazikki hicbirzaman possitivi göremedik. Bu yaz istanbulda tedavi oldum ve dondurduk. Ekimin 24 iki tane blasto transfer edildi pazartesi dayanamayip kan tahlili yaptirdim.
7. günü 140 hcg
Görünce inanamadim. Yarin tkr kan vericem insallah rabbim emeklerimizi bosa cikarmasin. Kucagimizada almak nasip olur insallah :)

Merhaba kizlar
Benm gecmisim biraz uzun ama kisaca anlatim :) almanyada yasiorum orda iki kez asilama iki kezdetüp bebek denedik ne yazikki hicbirzaman possitivi göremedik. Bu yaz istanbulda tedavi oldum ve dondurduk. Ekimin 24 iki tane blasto transfer edildi pazartesi dayanamayip kan tahlili yaptirdim.
7. günü 140 hcg
Görünce inanamadim. Yarin tkr kan vericem insallah rabbim emeklerimizi bosa cikarmasin. Kucagimizada almak nasip olur insallah :)
Kesin ikiz cnm rabbim kucağına almayıda nasip etsin inş:)

Kızlar daha kese icin gitmedim..eğer hamile isem 6haftalik olacak..yarın kese icin gidecegim...
Sorum şu.. beyaz veya seffaf akıntınız oluyormu??
Benim cok oluyor . .kokusuz ve su gibi böyle . .gün boyu oluyor.sürekli iç çamaşırı değişiyorum ,dışarıda falan olunca da ıslaklık beni rahatsız ediyor..doktora soracağım yarın bu durumu . .

Kızlar daha kese icin gitmedim..eğer hamile isem 6haftalik olacak..yarın kese icin gidecegim...
Sorum şu.. beyaz veya seffaf akıntınız oluyormu??
Benim cok oluyor . .kokusuz ve su gibi böyle . .gün boyu oluyor.sürekli iç çamaşırı değişiyorum ,dışarıda falan olunca da ıslaklık beni rahatsız ediyor..doktora soracağım yarın bu durumu . .
aynı sıkıntı bendede var canım.. sürekli iç çamaşırım ıslak.. günlk ped kullanıyorum..dr normal ilacların yan etkisi dedi..bazen altına işemiş gibi hissediyorum:KK48:

Merhaba ablalarim bnm.ikinci tup bebek denemem transfer sonrasi 9.gun cok agrim oldu doktorum 12.gunu beklme 9.gun yap dedi yaptk 102.00 cikti 3 gun sonra tekrar yaptik 311.08 cikms szce nasil acaba iyimi bide kac haftalik oldugunu nasil hesapliyorz ilk kez bole bu duygu yasiyorm.ltfn yardmci olurmusunz :dua::dua:

Merhaba ablalarim bnm.ikinci tup bebek denemem transfer sonrasi 9.gun cok agrim oldu doktorum 12.gunu beklme 9.gun yap dedi yaptk 102.00 cikti 3 gun sonra tekrar yaptik 311.08 cikms szce nasil acaba iyimi bide kac haftalik oldugunu nasil hesapliyorz ilk kez bole bu duygu yasiyorm.ltfn yardmci olurmusunz :dua::dua:
Hayırlı olsun cnm.
son adetinin ilk günü gebeliğinin başlangıcı oluyor . .internette gebelik hesaplama programları var..oraya son adet ini yazarsan kaç haftalık olduğun çıkar

Merhaba arkadaşlar transferin 10. Günü 77.14, 15. Günü 1080di değerim. Bugün 21. Gün. Cumartesi kontrolğm var. Başlarda kasık batmaları vardı hafif hafif ama şimdi hiç yok, Sıradan normal bi günümde gibiyim. Bazen metalik tat hissediyorum. Değeri yükselip düşen var mı? Şüpheleniyorum belirti olmamasından.

Merhaba arkadaşlar transferin 10. Günü 77.14, 15. Günü 1080di değerim. Bugün 21. Gün. Cumartesi kontrolğm var. Başlarda kasık batmaları vardı hafif hafif ama şimdi hiç yok, Sıradan normal bi günümde gibiyim. Bazen metalik tat hissediyorum. Değeri yükselip düşen var mı? Şüpheleniyorum belirti olmamasından.

Merak etme canım benim de 21. Günüm. 2 gündür ağrılar gitti diye korktum dün tahlil yaptırdım yine :) düştü mü değer diye. Allaha şükür artıyo güzel güzel

Merak etme canım benim de 21. Günüm. 2 gündür ağrılar gitti diye korktum dün tahlil yaptırdım yine :) düştü mü değer diye. Allaha şükür artıyo güzel güzel
Sevindim canım. Benim de 4 gündür ağrı falan yok, ben de test yaptırmak istiyorum. Sanki hamile değilim, hiç belirti yok gibi. Tabi paranoyaklık da var.

Sevindim canım. Benim de 4 gündür ağrı falan yok, ben de test yaptırmak istiyorum. Sanki hamile değilim, hiç belirti yok gibi. Tabi paranoyaklık da var.

Beni de salı çağırdı kontrole geçmiyor zaman. En azından bir kese falan görseydim belki içim daha rahat olurdu. Sürekli belirti olsun istiyorum :)

Benimde bugün 21.gün . . zorlada olsa keseyi gördüler ama erken gelmişsin dedi hoca . . aslında doktorum haftaya gel demişti ben ısrarla randevu aldım gittim bugün . .çok zor gördü vajinalde.. benden size tavsiye erken gitmeyin

X