Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Selam Windrose ,
normalde değerlerim düşük
12.gün 25
13.gün 39,41
17.gün 261,56
19.gün 657,38
bugün 27/10/2016 tarihinde yani transferimin 19.gününde eski doktoruma gittim (normal doğum doktoru)
keseyi göremedi. ve normal gebelik göremiyorum ilaclarini birak dedi. normalde transferden sonraki 20 gün içerisinde kese görülürmüş. Dıs gebelik te olma ihtimali varmis. Cumartesi yaptiracagim kan testinden sonra normal kan değerlerinde haftaya kese görülmezse sanirim dış gebelik. :KK43:
İnşallah yoktur canım sadece yavaş gelişmiştir umarım. Dualarım seninle. Sonuçtan haberdar et.

Selam Windrose ,
normalde değerlerim düşük
12.gün 25
13.gün 39,41
17.gün 261,56
19.gün 657,38
bugün 27/10/2016 tarihinde yani transferimin 19.gününde eski doktoruma gittim (normal doğum doktoru)
keseyi göremedi. ve normal gebelik göremiyorum ilaclarini birak dedi. normalde transferden sonraki 20 gün içerisinde kese görülürmüş. Dıs gebelik te olma ihtimali varmis. Cumartesi yaptiracagim kan testinden sonra normal kan değerlerinde haftaya kese görülmezse sanirim dış gebelik. :KK43:
http://www.kadinlarkulubu.com/archive/t-455976.html
Bak canım bu sayfada sana benzer birileri var olumlu sonuçlanmış

Bu değer ile kese zaten görünmez ki 3000 olunca alttan görüyor 5000 olunca karından görüyor ..
Senin Çarşamba göbekten görünür ... geç tutunmuş ama güzel artıyor degerin...
Tabi benimde böyleydi 19. Gün 740 çıktı 20. Gün kanamam oldu 21. Kan verdim 940 olmuştu ...
Kısacası iyide olabilir kötüde hakkında hayırlısı olsun bekle bakalım bence iyi olcak
Amin inşallah , dedigin gibi iyi de olabilir ki temennimiz bu yönde : ) dış gebelik te olabilir ki inşallah böyle bir şey olmaz. artik olumsuz birsey olacaksa da hemen olsun istiyor insan. Belirsizlik cok kötü.
Kendisinden henüz vazgeçmiş değilim.
Umutla..

İnşallah yoktur canım sadece yavaş gelişmiştir umarım. Dualarım seninle. Sonuçtan haberdar et.

http://www.kadinlarkulubu.com/archive/t-455976.html
Bak canım bu sayfada sana benzer birileri var olumlu sonuçlanmış

Sagol canim,

bu cumartesi yine kan vereceğim bakalim sonuç ne olacak. Tüp bebekte geç döllenme nasıl oluyor anlamış değilim ama inşallah geö tutunma ya da geç döllenmedir. Temennimiz hep iyi yönde.
Sağlıklı sıhhatli Allahim bekleyen herkesin kucağını doldursun inşallah..
Sonuçtan haberdar edeceğim.
Sevgiler.

Kizlar 11. Gun 54 olan sonucum 13. Gun 69..
Cok uzgunum...
Benimde böyle olmuştu sonra güzelce yükseldi umutlandım ama en son adet oldum değerim düştü ... ve çok yazı okudum en az %60 olmalı artış yoksa olmuyor benim 8. Gün 30 çıktı 10. Gün 35 çıktı ondan sonra 19. Güne kdr 2.5 kat arttı ama kimyasal olarak sonlandı ..
Çok umutlanmanı istemem ama yinede allahtan ümit kesilmez canı verende o alanda .. mucize neden olmasın

Benimde böyle olmuştu sonra güzelce yükseldi umutlandım ama en son adet oldum değerim düştü ... ve çok yazı okudum en az %60 olmalı artış yoksa olmuyor benim 8. Gün 30 çıktı 10. Gün 35 çıktı ondan sonra 19. Güne kdr 2.5 kat arttı ama kimyasal olarak sonlandı ..
Çok umutlanmanı istemem ama yinede allahtan ümit kesilmez canı verende o alanda .. mucize neden olmasın
Tesekkur ederim........

Sagol canim,

bu cumartesi yine kan vereceğim bakalim sonuç ne olacak. Tüp bebekte geç döllenme nasıl oluyor anlamış değilim ama inşallah geö tutunma ya da geç döllenmedir. Temennimiz hep iyi yönde.
Sağlıklı sıhhatli Allahim bekleyen herkesin kucağını doldursun inşallah..
Sonuçtan haberdar edeceğim.
Sevgiler.
Ne yaptın canım kan testini umarım olumludur

merhaba
ben mayıs ayında tüp bebekle hamıle kaldım ve düşükle sonuçlandı adana başkent unv hastanesınde yaptırdım ıkı ay sonra dondurulmuşlarla yaptık olmadı bana tavsıye edecegınız hastane var mı ?

Ne yaptın canım kan testini umarım olumludur
Gunaydin Windrose,
Cumartesi sabah kan testi yaptirdim 1239,35 cikti. tam iki kati olmamakla beraber doktorum artik yapma Carsambaya gel keseye bakalim dedi. Sonrasinda Pazar günü sabah kahverengi akintim oldu. sabah 2 aksam 2 progestan kullaniyorum agizdan değil. doktorumu arayip bilgi verdim agizdan da iki tane al pazartesi de tekrar kan testi yaptır dedi. bu sabah ta yine ayni saatlerde yine tekrarladı. cok sukur her iki gün de devam etmedi ama ayni saatlerde olmasi neyin belirtisi anlayamadım. Bu sabah ta kan testi yaptirdim. öğlen 1-2 gibi cikacak.
Siz de iyisiniz umarim.
Sevgilerle,

Gunaydin Windrose,
Cumartesi sabah kan testi yaptirdim 1239,35 cikti. tam iki kati olmamakla beraber doktorum artik yapma Carsambaya gel keseye bakalim dedi. Sonrasinda Pazar günü sabah kahverengi akintim oldu. sabah 2 aksam 2 progestan kullaniyorum agizdan değil. doktorumu arayip bilgi verdim agizdan da iki tane al pazartesi de tekrar kan testi yaptır dedi. bu sabah ta yine ayni saatlerde yine tekrarladı. cok sukur her iki gün de devam etmedi ama ayni saatlerde olmasi neyin belirtisi anlayamadım. Bu sabah ta kan testi yaptirdim. öğlen 1-2 gibi cikacak.
Siz de iyisiniz umarim.
Sevgilerle,
Arkadaşımın başına 20. Gün böyle birşey gelmişti. Doktor yerleşme kanaması demiş. Bunu da bazı kişilerde yaşayabiliyor. Biraz zor geçirdin bu süreci, seni endişelendiren şeyler oldu ama sonu güzel olacak inşallah . Ben de cumartesi keseleri göreceğim inşallah. İki kere test yaptım Dr istediği için, nekadar merak etsem de katlıyor mu diye tekrar test yapmıyorum.Gerçekten beklemek zor.

Arkadaşımın başına 20. Gün böyle birşey gelmişti. Doktor yerleşme kanaması demiş. Bunu da bazı kişilerde yaşayabiliyor. Biraz zor geçirdin bu süreci, seni endişelendiren şeyler oldu ama sonu güzel olacak inşallah . Ben de cumartesi keseleri göreceğim inşallah. İki kere test yaptım Dr istediği için, nekadar merak etsem de katlıyor mu diye tekrar test yapmıyorum.Gerçekten beklemek zor.
Bana da doktorum adet zamani içerisinde olabilir dedi de adetim 23ü idi normalde.
Insallah dediğin gibi olur sonu güzel olur. Tek Temennim o su anda :)
Gerçekten beklemek cok zor.
Allah tamamina erdirip bebeğini kucaginda saglikli sıhhatli görmeyi nasip etsin inşallah.
Cumartesiye birsey kalmamis. Kendine dikkat ederek başka seylerle oyalanip bekleme psikolojisine girme.

Gunaydin Windrose,
Siz de iyisiniz umarim.
Sevgilerle,
Canim 1239 kaçıncı gün değerin . .bir öncekini ne zaman verdin

Ilk baslarda yavaş artmış sonradan hızlanmıs maşallah . . benimde
9gun 67
11gun 167
12gun 237
13gun 325
15.gun 700
17.gun 1100

İyimi değerlerim ben çok anlamıyorum

X