Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Bu arada ben sisli memorial hastasiyim 9. Ve 11.gun yeterli 2 ye katliyosa bir daha istemiyoruz dediler

Canim benden sadece 9.gun ve 11.gun degerini istediler sen 12.gun niye yaptirdin
Ben daha yaptirmicam ya zaten istemediler
Yaptirmam gerekir mi kixlarrr

Benden sadece 12 istemişlerdi öncekileri kendi merakımdan yapmıştım. Bugün aradım haber verdim ama 14. Gün de yaptır asıl o artış çok önemli dediler bilemedim yani canım

selam, 11. gün sonucum 409. doktor tekrar istemedi ama ben yarın yine yaptıracağım 13. günde

Benden sadece 12 istemişlerdi öncekileri kendi merakımdan yapmıştım. Bugün aradım haber verdim ama 14. Gün de yaptır asıl o artış çok önemli dediler bilemedim yani canım
Canim acaba enbriyo gunlerimiz farkli ondan mi ki benim ki 5. Gun embriyosu senin ki kac?

Benimde 13ekimde transferim yapildi.. 9.gün 68,11.gün 167,12.gun yani bugün 248 gördüm..henüz doktoruma gitmedim ama artışlar iyi degilmi?? Prolaktin 85 olmuş.. cok fena midem agriyor 2gundur
.

Benimde 13ekimde transferim yapildi.. 9.gün 68,11.gün 167,12.gun yani bugün 248 gördüm..henüz doktoruma gitmedim ama artışlar iyi degilmi?? Prolaktin 85 olmuş.. cok fena midem agriyor 2gundur
.

İkimizin aynı gün olmuş. En az çift katı olduktan sonra bir sıkıntı yoktur bence :dua:

Hanımlar benim testler pozitifti ama asil testim yarin aksam yaptircam... ama bir iki saattir adet olcakmisim gibi hissiyat var.. pozitif olanlar sizde bunu yasadiniz mi?

Çalışan bayanlar ise başladınız mı rapormu Aldınız daha cok yeni riske atmayım diyorum rapor alacağım

Çalışan bayanlar ise başladınız mı rapormu Aldınız daha cok yeni riske atmayım diyorum rapor alacağım
Benim transferim cuma günüydü dr.ikigün normal hayatına donebilirsin dedi bundan önce 6 denemem de yattım ve sonuç hep negatifti bu kez rapor almadım pzt. Gittim okula anasinifi ogretmeniyim çocuklar ağlar alışma sorunu olan şu bu kendimi fazla yormamaya çalıştım eve geldim yattım hafta sonları hep yattım evde film izledim aşk filmleri :)) ve 12. Güne kadar hiç tahlil yapmadım umutla karamsarlık arası gittim geldim ama Rabbim e teslim oldum sonuç ilk kez pozitif :)) Rabbim hepimizi yavrularina kavuştursun insaallah

Arkadaşlar merhabalar 3. Gün dondurulmuş embriyo transferi yapıldı bugün 8. Gün idrarda silik çift çizgi ama kanda 1.20 çıktı 12. Güne umut olabilirmi acaba yorumlarınıza ihtiyacım var

X