Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Bu sitede pek çok değer okudum kendim sonuç beklerken içlerinde senin gibi düşük başlayıp sonradan toparlayanlar vardı. Nasip canım, bakalım inşallah artar değerin.

Önemli olan iki kat artması ki senin ertesi gün değerin gayet güzel artmış .. bide 3. Gün embriyosu.. sen düzenli kan ver önemli olan 2 kat artması

Teşekkür ederim arkadaşlar,
Bu sabah ta FSM de kan verdim. Onceki kan değerlerimi öğrenen doktor neden boşa uğraşıyorsun düşük olacak dedi. Lak diye suratima dedi bunu. Allahim bebeğimi kucagima almaya nasip eder inşallah.
ve olmayanlarin da olmasini isteyenlerin de kucagini boş bırakmasin Rabbim..

Arkadaşlar bir sorum olack kese ve kalp atışı Nezaman belli oluyor 12. Gün değerim 129.91 çıktı

Merhabalar,
08/10/2016 tarihinde 3.gün transferi oldum.
20/10/2016 tahlil için gün verildi.
tahlil yaptirdigimda ki bu sanirim transfer gününü saymadigimiz için 12.gün değerim 25 cikti. gebelik mevcut fakat değerimin düşük olduğu söylendi.
dayanamayıp sonraki gün de yani 21/10/2016 tarihinde tekrar baktirdim. kan değerim 39,41 olmuş. doktorum bebeğimin fazla gelişmediğini soyledi :KK43:
yârin tekrar kan değerimi olcturecegim. bu kadar dusuk değerlerle bebeğimi kaybediyormuyum :KK43: değerleri düşük olup sonradan düzelen varmidir ki bir umut :KK43:

bugun transferimin 17.günü kan değerim 261,56
sizce nasil artisim arkadaşlar.

Ben de artık yazabilirim
7. Gün 86
9. Gün 235
12. Gün 746
:21:
İnşallah hayırlısıyla kese ve kalp atışını da görmek nasip olur
Canim benden sadece 9.gun ve 11.gun degerini istediler sen 12.gun niye yaptirdin
Ben daha yaptirmicam ya zaten istemediler
Yaptirmam gerekir mi kixlarrr

X