Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Canm üzülme bu benim 4. Denemem inanki pozitif cikinca stres bitmiyor şuan pozitif bnm değerim ama artacak mi degerim kese gözükecek mi kalp afişi duyulacak mi diye düşünmekten kendimi alamiyorum hic bir şeye odaklanamiyorum bak kaç saattir bu sitede dolaniyorum aslinda hic arastrmamak lazim olacak okan zaten okur sonucu bir kaç güne zaten öğreneceğiz boşu boşuna kendimize stres yaratiyoruz iste
Aynen poazitif cikincada bitmiyor gercekten ayni durumdayiz bende su an acaba kalp atislarini duyabilecekmiyim cok korkuyorm dort gozle muayene gununu bekliyorum

Hanimlar bugun 8. Günüm. Idrar testi yaptım silik çizgi çıktı.. kan testine kadar kesin sonuc icin bekleyecegim ama insallaaahhhh dogrudur sonuc... cok heyecanlandimmm :)

Arakadaşlar Yen'i katıldım benim 2denemem 3gün embriyosu 1tane transfer edildi transfer gününü saymazsam 8gün tahlil yaptırdım 16.25çıktı 10.gün 49çıktı ıyı bir değerim nasıl yorum yapın lütfen birde 3gün ve 5gün transferinde değer farklımı oluyor

Kızlar 2 adet 5. Gün embriyoları transfer edildi, bugün 10. Gün 77.14, ikiz olamaz mı

Arakadaşlar Yen'i katıldım benim 2denemem 3gün embriyosu 1tane transfer edildi transfer gününü saymazsam 8gün tahlil yaptırdım 16.25çıktı 10.gün 49çıktı ıyı bir değerim nasıl yorum yapın lütfen birde 3gün ve 5gün transferinde değer farklımı oluyor
Cnm iyi bence değerin 3. Gün embriyosu olduğu için normal ... aradaki fark 5. Gün embriyosunda 10. Gün değeri ile senin 12. Gün değerin hemen hemen aynı oluyor

Cnm iyi bence değerin 3. Gün embriyosu olduğu için normal ... aradaki fark 5. Gün embriyosunda 10. Gün değeri ile senin 12. Gün değerin hemen hemen aynı oluyor
Çok teşekkür ederim içimi rahatlattın çok korkmuştum hemşirede düşük dıyınce moralim bozulmuştu

Merhabalar,
08/10/2016 tarihinde 3.gün transferi oldum.
20/10/2016 tahlil için gün verildi.
tahlil yaptirdigimda ki bu sanirim transfer gününü saymadigimiz için 12.gün değerim 25 cikti. gebelik mevcut fakat değerimin düşük olduğu söylendi.
dayanamayıp sonraki gün de yani 21/10/2016 tarihinde tekrar baktirdim. kan değerim 39,41 olmuş. doktorum bebeğimin fazla gelişmediğini soyledi :KK43:
yârin tekrar kan değerimi olcturecegim. bu kadar dusuk değerlerle bebeğimi kaybediyormuyum :KK43: değerleri düşük olup sonradan düzelen varmidir ki bir umut :KK43:

Hanımlar bir sorum var.. progestan fitil kullanıyorum. Bir iki gündür sanki fitili kullanırken parmağımla iç yapının değiştiğini hissediyorum.. bunu yasayan var mi??? Bugun 9. Günüm testlerim pozitif....

Hanımlar bir sorum var.. progestan fitil kullanıyorum. Bir iki gündür sanki fitili kullanırken parmağımla iç yapının değiştiğini hissediyorum.. bunu yasayan var mi??? Bugun 9. Günüm testlerim pozitif....
Hayırlı olsun öncelikle.Evet ben de hissediyorum, benim testim de pozitif. Ben bir fitil daha kullanıyorum ek olarak.

Merhabalar,
tahlil yaptirdigimda ki bu sanirim transfer gününü saymadigimiz için 12.gün değerim 25 cikti. gebelik mevcut fakat değerimin düşük olduğu söylendi.
dayanamayıp sonraki gün de yani 21/10/2016 tarihinde tekrar baktirdim. kan değerim 39,41 olmuş. doktorum bebeğimin fazla gelişmediğini soyledi :KK43:
yârin tekrar kan değerimi olcturecegim. bu kadar dusuk değerlerle bebeğimi kaybediyormuyum :KK43: değerleri düşük olup sonradan düzelen varmidir ki bir umut :KK43:
Bu sitede pek çok değer okudum kendim sonuç beklerken içlerinde senin gibi düşük başlayıp sonradan toparlayanlar vardı. Nasip canım, bakalım inşallah artar değerin.

Evt cnm normalde fitil çok rahat giriyordu pozitif olunca baya zor giriyor fitil

Merhabalar,
Önemli olan iki kat artması ki senin ertesi gün değerin gayet güzel artmış .. bide 3. Gün embriyosu.. sen düzenli kan ver önemli olan 2 kat artması

X