Transfer, Alt karın ağrısı

Yaparsan testin sonucunu bizede haber et

Ay canım benim suan tam kaçıncı günün transferden beri belirtin var mı
Benim 6.gün oluyo işte transfer sayılmıo die hayırlıorum ikinci gün ve üçüncü gün kasık ağrım olmuştu şimdi bugün gene var ama tabi ilaçların etkisi diye düşünüyorum. İlk hamilelğimde hiç bi belirti yoktu

Oda mı tüp bebek cnm benimde bir oğlum var 7 yaşında oda tüp bebek tedavisi ile oldu

Yani insan üzülüyodur tabi ki ama kaçış yok illa ki öğrencez ya olumlu ya olumsuz hakkımızda hayırlısı olsun Allah isteyen herkese nasip etsin sağlıkla
Amin inşallah ama şöyle bişey var idrara geçmedi ve negatif çıktıysa ama gebelik varsada bu üzüntünün iyi olacağını düşünmediğin için dedim iğneye bile hergün duayla heyecanla gidiyodum bi tık heyecanım kırıldı

Yok kırılmasın ilk idrarla mı yaptınız ? Hangi ilaçları kullanıosunuz bi de ilk denememi ? gene duaya devam bu uzun bi yol ve sınav sağlıklıysa hayırlısıysa tutunur öyle düşünün

Aa evet tüp bebek 2,5 yasında ne tesadüf siz de kardeş için yani inşallah sağlıkla tutunsun süreçler ilaçlar bile bambaşka oldu bizim
Benim oğlum taze transferdi cnm bu sefer dondurulmuş denedik ama oğlumdan sonra 2 kere denedik olmadı sonra histerekopi oldum bu 3. Denemem olacak sen hangi merkezde tedavi görüyorsun cnm

Lütfen modunu yüksek tut kuzum rabbim sana sımsıkı tuttursun kaçıncı gün bugün tam olarak

Benim oğlum taze transferdi cnm bu sefer dondurulmuş denedik ama oğlumdan sonra 2 kere denedik olmadı sonra histerekopi oldum bu 3. Denemem olacak sen hangi merkezde tedavi görüyorsun cnm
Aa öyle mi insan hemen olcak zannediyor tabi hayırlısı allahtan biz istanbul fulya acıbadem de dondurulmuslardan dı benim de geriye kaldı bi tane bu tutmazsa onu deneriz. Sizin neresi

Aa öyle mi insan hemen olcak zannediyor tabi hayırlısı allahtan biz istanbul fulya acıbadem de dondurulmuslardan dı benim de geriye kaldı bi tane bu tutmazsa onu deneriz. Sizin neresi
Ankara bahçeci tüp bebek merkezi cnm

Belirtin var mı cnm şimdi ben iki gün sonra duş alayım diyorum sen ne zaman duş aldın bende acaba ne zaman alsam düşünüyorum yemek falan da artık yavaştan başlayım diyorum

Yok kırılmasın ilk idrarla mı yaptınız ? Hangi ilaçları kullanıosunuz bi de ilk denememi ? gene duaya devam bu uzun bi yol ve sınav sağlıklıysa hayırlısıysa tutunur öyle düşünün
Evet ilk denemem sabah ilk idrarla yapmıstım porgestan fitil progestan iğne coraspirin ve folik asit kullanıyorum

Kızlar test yaptım şimdi şöyle çıktı ayy var gibi gözüküyor inşallah yanılmıyordur

Eklentiler

• 8AD81C37-E385-497F-A22F-1BFD6D2F0DE4.jpeg
    118 KB · Görüntüleme: 30
Merhaba kızlar, bugün transferimin 4.günü bugün ayağa kalkınca alt karında adet ağrısına benzer ağrılar oluyor. Aynı durumu yaşayıp negatif veya pozitif gören var mı

Sıcak su torbası koymayın. Doktorum tavsiye etmemişti bana. Bendede vardı pozitifti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…