Transfer, Alt karın ağrısı

Merhaba kızlar, bugün transferimin 4.günü bugün ayağa kalkınca alt karında adet ağrısına benzer ağrılar oluyor. Aynı durumu yaşayıp negatif veya pozitif gören var mı
Konunuzu ilk günden beri takip ediyorum, geçmiş olsun, inşallah birsonraki denemeniz son olur ve hayırlısıyla olumlu sonuçlanır. Benim de transferimden sonra karın ağrısı oldu. anlama veremedim, reglimi bekledim. tüp bebek merkezine yeni tedavi için gittiğimde muayene oldum ve 2cm lik 2 basit kistimin olduğunu öğrendim, daha önce yoktu. geçen yıl vardı, 2-3 ay içinde gitmişti. şimdi ise transfer sırasında oluşmuş demek ki, reglinle gidebilir dediler, ayrıca ilaç vermediler. transfer sırasında da sadece cetrotide ve progesteron fitil kullanmıştım. internette kist oluşumu hormon denegesizliğine bağlı olarak ortaya çıkabilir diyor. mesela benim de aklımı hep kurcalıyor şimdi, basit kistin varlığı embriyonun tutunmasını olumsuz etkilemiş olabilir mi? benim embriyo kalitesi orta idi, bu sebeple kist bende etkili olmuştur da diyemem. transferi esnasında kist çıkan ve gebeliği pozitif olan var mı acaba, bilgi ve tecrübesi olanlar yazarsa sevinirim.

Insallah canım. Kaçıncı gündesınız transferin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…