Transfer, Alt karın ağrısı

Derin4238

Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2023
202
38
33
Merhaba kızlar, bugün transferimin 4.günü bugün ayağa kalkınca alt karında adet ağrısına benzer ağrılar oluyor. Aynı durumu yaşayıp negatif veya pozitif gören var mı

Ayy benimde bugün 4. Günüm transfer gününü saymazsak. Bende de aynı ağrılar var. Ama uzaninca fln pek olmuyor senin kaçıncı gün embriyosu transfer edildi benim 3.gun

Merhaba kızlar, bugün transferimin 4.günü bugün ayağa kalkınca alt karında adet ağrısına benzer ağrılar oluyor. Aynı durumu yaşayıp negatif veya pozitif gören var mı
Merhaba , benimde transfer gununu saymaksak benimde 3. Gunum. Ilk gunden beri adet agrisi var bendede. Bakalim sonuc nasil olacak.

Merhaba , benimde transfer gununu saymaksak benimde 3. Gunum. Ilk gunden beri adet agrisi var bendede. Bakalim sonuc nasil olacak.
Bende 18inde oldum 2./3. Gününden beridir ağrım var tam diyorum adet mi görcem elektrik çarpıyor gibi sonra geçiyor kan testini yarın yaptıracağım

Eklentiler

• IMG_7994.jpeg
    508,1 KB · Görüntüleme: 34

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…