Transfer, Alt karın ağrısı

Peki kızlar bu süreci nasıl geçiriyorsunuz ? Yatarak mı yoksa günlük rutine döndünüz mü? Ben öğretmenim bugün okula gittim aşırı ağrım oldu dersim bitti geldim eve uzandım geçti şimdi

İlk 2 gün yattım. 3. Gün sonrası dikkatli olmak koşuluyla normal hayatına döndüm. Birde 3.gün itibariyle her gün 20-30 dakka yürüyüş yapıyorum. Bol su içiyorum. Sağlıklı beslenip avokado yiyorum. Yarın test günüm.

Bende iki gün yattım. 3. Gün iğne ıcın mecbur çıktım. Ara sıra markete vs çıkıyorum tek başımayım ben. Arkadaşın dedgı gıbı sağlıklı beslendım su çok tukettım. Sizler iğne vurunuyor musunuz kızlar veya başka bir ilaç kullanıyor musunuz. Benım adet öncesi kalbim ağrır valla yıne ağrımaya başladı umarım gelmez ya

2 günde 1 promester iğnem var.

İğne fitil estrofem kan sulandırıcı ne ararsan var

Günaydın, bugün benim trasferimin 5. günü, ilk günden beri adet ağrısına benzer ağrım var, ayaklarım çok üşüyor ve çok duygusalım aldığımız hormonların etkisinden mi yoksa 2 ekimde ki tutulmadan mı bilemiyorum ama çok sinirliyim ve sürekli ağlıyorum
6 ekim test günüm, günler geçmiyor sanki ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…