Transfer, Alt karın ağrısı

Testi pozitif olan canlarım uyku hali oluyor mu sızler de bazendw kafam denge de değil gıbı oluyor transfer günü harıc bugün 6.günüm

Testi pozitif olan canlarım uyku hali oluyor mu sızler de bazendw kafam denge de değil gıbı oluyor transfer günü harıc bugün 6.günüm
Benim bugün çok uykum geldi. Gündüzleri asla uyuyamayan ben gözlerimi açamadım. Koltukta uyumuşum zaten. Tabi gebelikten midir bilemiyorum.

5.gün embriyosuysa garanti olsun yarın ilk idrarla yapın
Sanırım benim 4. gün embriyosu oluyor, pazar günü yumurta toplamam oldu, perşembe günü akşam üzeri taze transfer oldum.
İçimde bir kısıntı sürekli ağlayasım geliyor ve çok sinirliyim, yumurtalıklarım da ağrıyor gibi...

Eğer 4.günse 8.gün test yapmanı tavsiye ederim. İlaçlardan dolayı hormonlarımız çok değişti. İster istemez ilaçların etkisi çok olur. Bende yerleşme lekelenmesi oldu. Kesin belirtim o diyebilirim. Diğer kasık ağrılarım batmalar felan ilaçlardan da kaynaklanabilir. Göğüslerimde de adet öncesi gibi bir değişiklik yok çünkü.

Kızlar biraz önce test yaptım negatif çıktı kargo yeni geldi bende hemen yaptım merak ettim bugün transfer günü harıc 7.gunu. Erken gebelik değil normal kaset test. Sabah ilk idrarla şart illa. Moralim bozuldu açıkçası

Kızlar test yaptım şimdi şöyle çıktı ayy var gibi gözüküyor inşallah yanılmıyordur
Anaaam sen ikinciyi mi doğuracaksın Hayırlı olsun, tebrik ederim. Allah sağlıkla tamamına erdirsin Püü kayboldun gittin ulaşamadık da... Şubat bebesi olan kızın nasıl? Sen nasılsın?

Anaaam sen ikinciyi mi doğuracaksın Hayırlı olsun, tebrik ederim. Allah sağlıkla tamamına erdirsin Püü kayboldun gittin ulaşamadık da... Şubat bebesi olan kızın nasıl? Sen nasılsın?
Canim benimm iyiyim sen nasilsinn oglusun nasil sagligi iyi mi biz evet ikinciyi yapalim dedik Allah izin verirse iste bakalim kizim da iyi cok sukur sendromlar sinir harpleri oyle geciyor zaman cok sevindlm yazmana tesekkur ederim sen ne yapiosun buralarda ikinci plani mi var sizinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…