Kekler - Pastalar Tramissu Resimli

sayende milli tatlım oldu benimde.. gelen giden bunu yap diyor :))

sayende milli tatlım oldu benimde.. gelen giden bunu yap diyor :))
canım benım ne mutlu bana afıyet olsun tarıfın ne kadar cok payı warsa yapanında o kadr cok payı wardır güzel olmasında ellerine saglık emınım cok guzel yapıyorsundur canım ....

canim ellerine saglik cok güzel görünüyor,en kisa zamanda deniyecegim,tarifin icin tskler...

canim ellerine saglik güzel görünüyor..
ben kedi diliyle yapmistim ama halam kekle yapiyor gercekten güzel bir tadi oluyor...
birde ben labne peyniriyle degilde Mascarpone ile yapiyorum..
kekli olanida yedim gercekten güzel ellerine saglik görüntüsüde güzel duruyor

bir de bunu deneyeceğim bakalım kreması nasıl olacak. hazır karışımın içine ne koyuyorlarsa onun tadı gibi tutmuyor hiç biri. umarım bu tutar

evet canım kedı dılıylede yapılabılır tabııkıde ıkısıde bence cok guzel oluyor ...mascarpone ile hiç denemdim canım ben labne daha rahat bulunabıloır sonucta ama bulursam onunlada deneyebılırm saol :))
bir de bunu deneyeceğim bakalım kreması nasıl olacak. hazır karışımın içine ne koyuyorlarsa onun tadı gibi tutmuyor hiç biri. umarım bu tutar
peynirleri farklı oluyor canım belkide ondandır bılemıcem ama ben bunuda hazırlar gıbı begenerek yıyorum ve cok guzel oluyor inşallah sende begenırsın canım ....

ben dayanamadım,ve bugün oğluşla birlikte yaptık tramisu,tarifi için sağol canım,gerçekten çok lezzetlicokacimcoook
:asigim:

oyyy çok güzel görünüyor ya canım çekti..labne yok evde ilk fırsatta alıp deneyeceğim inş cokacimcoook

ben dayanamadım,ve bugün oğluşla birlikte yaptık tramisu,tarifi için sağol canım,gerçekten çok lezzetlicokacimcoook
:asigim:
afiyet bal şker olsun canım ya begenmene cok cok sevındım gercektende begenılmek yaptıgımız bişeyı begenılmesı cok hoş denemeye layık buldugun içinde cok saol cnm.....

normalde herşey yemem benbenneyaptımki,ama bu görüntü çok hoşuma gittiCADIARZU,açıkçası labne içermesi biraz korkuttu:1shok:,yörsan labne aldım,ve oğluşla yaptık,hiç peynir tadı gelmedi:uhm:,akşam 5 yaptık 22 pasta bitmişti,tadı yaşpastalardan da mütiş:hooray:,herkeze tavsiye ederim,bugün yine aldım kek,ve labne,oğluşum çok ısrar ettikaydirigubbakcemile3,ben de akşam keyf yaparım çay ile birlikte dedim ve aldım,arkadaşıma tarif için çoook teşekür ediyoruza.s.

canım ya ne mıtlu bana cok sevındım begenmenıze gercektende tarıfın ne kadar etkısı varsa yapanında o kadar etkısın var sonucta ellerıne sağlık canım o kadraguzel anlatmıssınkı benımde canım istedı şimdi bı ara bende yapayım barı aıyet olsun....

arkadasimin bu nefiz tarifini gecen hafta oglum icin yaptim,,
bu ikinci yapisimdir ve her ikiside harika oldu,,,,
burdan kendisine cooooook tesekkurler ediyorum,,elleri dert gormesin,,,
opuyorumnanaktan

Tiramisu cum tarifini defterime ekledim, en kısa zamanda yapıcam cokacimcoook Ellerine sağlık, süper belliki... Yazılan yorumlara bakılırsa , sonuç çok güzel olacak hihoyyyt Teşekkürler canım :1hug:

Neskafe demişsin de tiramisu , kendimiz içer gibi bir bardakta neskafeyi hazırlayıp onunla mı ıslatıyoruz yoksa ben mi yanlış anladım ? Bir de hazır 3ü bir arada neskafeyi hazırlayıp onunla ıslatsak (keki) olur mu???

Bu arada yapanlara bir sorum olacak ,

Şeker ölçüsünü 2 kaşık olarak mı denediler , yoksa kendileri bu miktarı artırdılar mı??? Şeker , 2 yemek kaşığı mı kullanıldı yani???

Bana az gibi geldi , yapanlar bu konuda beni aydınlatırsa çok sevinicem a.s.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…