Kekler - Pastalar Tramissu Resimli

off canım cektii super gorunuoo
bende bundan yapıorum ama sekerı bıraz daha fazla koyyorum

tabı canım isgtege göre degişir şeker sewıyesı....
afıyet olsun ....

bende bunun aynısını yapıyorum çok leziz oluyor eline sağlıkcokacimcoook

yaptım ama tadı nasıl olcak merak edıyorum kekınıde kendım yaptım fakat labneyı sevmıyorum nasıl oldu merak edıyorum

çok güzel ve lezzetli bu tarif ben çok seviyorum tiramisu yu ellerine sağlık canım...

kızlar yaptım ama hıç begenmedım dedım ya çok merak ettıgım ıçın yaptım ama labne peynır aklıma geldıkçe mıgdem bulandı ama oglum çok sevdı

kızlar yaptım ama hıç begenmedım dedım ya çok merak ettıgım ıçın yaptım ama labne peynır aklıma geldıkçe mıgdem bulandı ama oglum çok sevdı
ilk başlarda banada tuaf gelıyordu ama şimdi yedıkce yıyesım gelıyor cnm ya cok uzuldum walla begenmemene gercekten şimdiye kadar begenmeyene hiç rastlamamıstım damak zevkıne de baglı heralde olsun oglun barı begenmiş :) yınede denedıgın için saol cnm :)a.s.

yapımı çok kolaymış canım..teşşekkürler paylaşım için..deniycem en yakın zamanda ..

yapımı çok kolaymış canım..teşşekkürler paylaşım için..deniycem en yakın zamanda ..
inşallah deneyıncede bgenırsın canım afıyet olsun ....
bu muhteşem görünüo cnm adına yaraşır.ellerine sağlıkcokacimcoook
tabıkı lekerim adıma uygun .....
zaten uye olacagım zaman ne olsa dıe düşünürken hiç biri olmadı tum yazdıgı kullanıcı ısımlerı warmış o gunde tramissu yapmıştım we aklıma geldı yazdım oldu iyi de oldu yanı canım .....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…