Ton balığı.

gulizgul

gulizgul.blogspot.com
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
4.581
9
Arkadaşlar ben kızıma balık yedirmek istiyorum şu ton balıklarından ama hazırya teredütte kaldım..hemen her zamanki gibi sizlere sorayım dedim.sizler neler yapıyorsunuz. ton balığı veriyormusunuz.tşkler..

gülizgül canım ben onları pek sağlıklı bulmuyorum canım onlara bozulmaması için katkı maddelerinin eklendiğini duymuyştum ben kızıma balık henüz 2 kez verdim oda dneizden yeni tutulmuştu tazeydi deniz kenarında oturmanın en büyük avantajı bu snaırım bence sende elinden geldiği kadar taze balık yedirmeye çalış canım çipura levrek kraçe gibi çünkü bunlar dip balığı değil ev çok sağlıklı

ton balığı civa oranı yüksek bi balık cnm ben hamileykende çok az tüketmiştim bence verme taze balık ver ama şuan biraz zor balık bulmak av yasağı olduğu için

bencede sakın verme hamileyken bile düşük riski yaratıyo onların içindeki yüksek civa oranı ki çocuğa da zararlıdır taze tutulmuş balık bulup vermeye çalış

öncelikle teşekkür ederim arkadaşlar bilgileriniz için.peki nasıl veriyorsunuz balığa bebişlere....

ben de henüz çok sık vermedim ama çipura veriyorum verirsem kılçıklarını iyice ayıklıyorum ki onun kılçıkları çok kolay çıkıyor küçük küçük bizim yediğimizden veriyorum ağzına

ve de özellikle yağda kızartmıyorum bize cde ağır geliyor zaten fırın torbasında fırında pişiriyorum muhteşem oluyor torbanın içine yanına patates soğan falan da koyuyorum böle küçük soğan ve patateslerden bütün bütün koyuyorum çok güzel pişiyor bizimkinin üstüne bir de zeytinyağlı domestesli sarımsaklı sos yaptımmı of of of yemede yanında yat

oy oy ne anlattım be bugün giderken alayım bari de yapayım hemen ama bugün olmaz buraya da taze balık çarşamba günleri geliyor hemen sabah denizden çıkarıp öğleyin burada oluyor o gün almayı tercih ediyorum genellikle

çocuklar için somonun yararlı olduğunu biliyorum
omega 3yönünden zengin bir balık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…