Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Tibetin gençlik pınarı hareketleri ile göğüs büyütme

Ne şekerli su mu :) Canım şekerli suyu çıkar listenden. Bir hafta şekeri kesince bile göğüsler dolgunlaşıyor. Şeker kesinlikle negatif etki yapıyor göğüste.

Tibetin genclik pinari 5 hareketleri yapiliyor ama spor veya hareket yapmayan bir insan icin uygunmudur? cunku hiç veya az hareket eden bir insanin kaslari ve damarlari hareketsizlige aliskindir ve birden veya birden olmasada gerdirme hareketler esnasinda yiritlma olmazmi? buda hemoraji ( yani iç kanama geçiren) sorunu olan bir insan icin hiç iyi dgl. Hatta bazi arkadaslarimiz bu hareketler den sonra bazi morluklardan sikayetciler ve bence dikkat edin derim.
Duzenli olarak spor yapan bir insan için gerdirme hareketleri sorun etmeyecektir tahmince çunku o kisin kas yapisi ve damarlarin yapisi daha esnek'tir ve boylece gerdirme harekelerine "isinmis" veya "hazirlarmis" ve dolayisiyla catmala olmazdir.
Bu hareketleri uygulamadan once bir uzmana veya doktora danisin tavsiyesinde bulunmak isterim. Biliyrm ki bu hareketler hormon salgi bezler icin aktif hale getirmesine yardimci oluyor, bunu bir yerde okumustum fakat gogus için durum ne arastirmak ve ogrenmek gerek. Moralinizi bozmak istemem ama hareketler uygulama sonucunda gogusu sisen arkadaslarimizin agri sizi dan sikayetci oluyorlar, umarim bu agrilar gelismesinden kaynaklainiyrlardir..
Yag ile masaj esnasinda da agrilar ortaya cikiyor fakat masajlar gogus yapisni catlatacak veya yirtacak bir sekilde dgl..
fikrime katilan veya yorum eklemek olan varsa memnuniyetle alirim cunku bu cok onemli bir husus..

Son düzenleme:

zaten ilk 3 hareketle başlıyosun o yüzden vücut gittikçe alışır ve açılır. hareketler zor değil. ama şu önemli sabah kalktığında mutlaka iyice gerin.bu sayede vücut uyanıyo. bi çok insan gerinmeyi unutur halbuki çok önemli.ileriki yaşlarda sırt,bel ağrısı olmaması için gerinmek en önemli spor imiş.zaten bu doktor tavsiyesidir tabi bi hastalığı olan doktora danışıp da yapmalı.

ben başlamıştım 2 hafta yaptım sonra rahatsızlandım onun bi hafta yapmadım.. bu akşam 3 haftamı tamamlıcam ama bi gelişme yok tabiki. ben bi farklılık göremedim :)

Ayy kızlar bendemi başlasam durumları nasıl memişlerinizin gelişme varmı bıktım dolgulu sudyen kullanmaktan ve hala boş içleri :2:

bende varim leeeen nette arastirdim simdi sadece 5 hareket var... en azindan spor olur biraz hareket ederiz

haydi bakalım kızlar benimde 2.günüm tam 1 ay sonra gelişmelerden haber veririm

slm kizlar bende sizdenim.dogumdan sonra 10 ay emzirdim ve sütü birakir birakmaz memeler fissssssssss diye söndü bu en küück südyene bile girmiyolar cok sinir bozucu bir duurm acikcasi dogal yöntemler tercihimm umarim bu bahsettiginiz hareketler ise yarar bende uygulluycam.bekarken gayte yerindeydi gögüslerim 85 beden kullanidum tabiki ozaman kilom yeridneydi evlendikten sonra zayifladim sanirim birazda kiloylaalakali..

Kızlarr bunuda deneyelım mı ben yarından ıtıbaren baslamayı dusunuyorum

Benimde regl olsun ondan sonra başlayacğım. Her zamanki gibi büyük memişler biz geliyoruz yuuppii!!
Umarım bu hareket herkeste kocaman gögüs etkisi yapar.
Deneyin ve sonuçlaını bize de yazın arkadaşlar.

Hadı bakalım canım guzel sonuclarını beklıyorum bende haftaya baslarım ınsallah umarım ıse yarar

çakralarımı uyarmak adına ben de baslayayım bu egzersizlere :))

ya bu hareketler işe yarar mı acaba denicm bnde birzdn denemektn bi zarar ckmaz nasl olsa napalm büyüsnler artık ya

Kızlar bende bugun basladım yapmaya bakalım gelısme olursa paylasırım sızlerle ınsallah etkısı olur

Bende haftaya başlayacağm. Regl oldum hiç uğraşamıcam şimdi.
Hadi bakalım hayırlısı olsun bizler için.

kızlar ben bıseyı anlamadım sımdı mesela ben pazartesı gunu basladım dıyelım 3 kez yapmaya tekrar 5 kez yapmaya salı mı baslayacam yoksa ertesı pazartesımı baslayacam onu anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…