Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Tibetin gençlik pınarı hareketleri ile göğüs büyütme

bunu bile yapamayacak kadar tembelim. bu hareketlerde herkeste aynı etkiyi yapmıyor ki. şöyle yüzde yüz büyütse yaparım da.

Kızlar herkeste aynı etkiyi göstermiyor malesef.
Bende çok heves edip başladım. 5 hafta kadar devam ettim ama göğüslerime bir faydası olmadı.
:18:

bende bu hareketlere baslamayı dusunuyorum acaba gecekten faydasını goren oldumu?:18:

bende bu hareketlere baslamayı dusunuyorum acaba gecekten faydasını goren oldumu?:18:

kesinlikle başla spor olarak çok faydalı çok zinde yapıyor insanı. ben 6. haftaya kadar geldim bana en büyük faydası uyku düzenimi sağladı. sabahları kalkmakta çok zorlanıyordum. saat 8 yada 9 da bile gözümü açamıyordum. ama şimdi saati 7 ye bile kursam saati tık diye kalkıyorum ve uyku mahmuru olarak bile kalkmıyorum çok dinç çıkıyorum yataktan. onun dışında göğüs büyütme de faydasını görmedim ki benimde küçüktür göğüslerim.

Hangi hareketlerin göğüs büyüttüğünü bilen var mı? hayır zaten 90 olan göğüslerim git gide büyüyor, ama bir yandan da karnım ve göbeğim hiç olmadığı kadar sıkılaştı. hareketlerden vazgeçmek istemiyorum ama göğüslerim de büyümesin artık :KK5:

Bu anlattıkların göğüslerinin hareketlere cevap verdiğini gösteriyor.Öncelikle göğüslerin büyüdüğünün göstergesi şiddetli ağrılar değildir bu konuda emin olabilirsin, ancak insan gerçekten şöyle düşünüyor "göğüslerimde gözle görülür bir büyüme olursa mutlaka vücudum buna bir tepki vermeli ağrı vs gibi" ben de böyle düşünmüştüm ama sessiz sedasız gelişim gösterdiler diyebilirim.Sadece senin de yaşadığın göğüsteki hassaslığı ben de yaşadım göğsüme dokununca sızlıyordu sonra göğüs uçlarım acıdı biraz ama sonra hepsi geçiyor.Bir de göğsün içindeki sert kütle var ya(göğsün kendisi mi diyelim bilmem) onda da büyüme yaşanıyor.Şimdilik kendi deneyimlerime dayanarak bunları söyleyebilirim.Hoşçakal.

cecily senin yaşadığın etkileri bende yaşamıştım, hassaslaşmasıyla ilgili. Ama büyüme varmı farkında değilim, sadece hassaslaştığını farketmiştim. Bende sağlık için yapıyorum. Şu an sağlıklıyım demekki, belirgin çok fazla etki görmedim. :) İltihaplanmayı ortaya çıkardı, farkedebildiğim belirgin etkisi bu ama farketmediğim etkileride vardır.

Son düzenleme:
Öncelikle bu konuyu açan Edasu'ya farkettiği bu özelliği bizimle paylaştığı için çok teşekkür ederim.Ben bu mesajı okuduktan sonra hareketlere başladım ve tüm kurallarına uyarak 17 tekrara kadar ulaştım.Şu an hala 17. tekrarın 4. günündeyim ve söylemek istiyorum ki Edasu'nun farkedip bizimle paylaştığı bilgi gerçekten doğru.Şöyle ki bu hareketleri yapmaya başladım ve daha birinci haftanın sonunda inanılmaz bir büyüme oldu ve bu 2 aylık süreç içinde 2 kez regl olmama rağmen herhangi bir küçülme yaşamadım.Özellikle 4. ve 5. hareketler çok etkili; bu hareketlerden sonra göğsünüzü yoklayın ve dolgunluğu hissedin diyorum başka bir şey demiyorum.Ayrıca büyüyen göğüsleriniz sıkı ve yuvarlak bir şekil alıyor en azından bende öyle oldu.Amacım 21 tekrara ulaşmak ve hiç bırakmamak çünkü sayısız faydasıyla bu hareketler gerçekten muhteşem...

Ne mutlu sana bnde bi denicem insallah bndede fayda eder

bikere yaptim ertesi günü bacaklarim tutuldu kaslarim cok agirdi 3-4 gün hariket ederken cok canim aciyordu biraktim bir uygulamadan sonra :KK70: hayit tohumuna devam ediyorum:KK16:

Merhaba kızlar kimsecikler yok burada ama yine de yazacağım. Ben göğüs büyütmeyle alakalı olarak hem telkin dinliyorum, hemde tibetin hareketlerini yapıyorum. Göğüslerim hiç olmadığı kadar hassaslaştılar, yanlara doğru yayılmaya başladılar. Kendimi çok zinde hissediyorum. Çok geç saatlerde yatmama rağmen çok dinç bir şekilde kalkıyorum. Ben inanıyorum ki bu iş olacak. Ot çöp krem bunlar geçici şeyler. En önemlisi bu hareketleri yapıp, telkini dinleyin, buz ile yapılan masaj çok önemli onu uygulayın. Birde arada rezene, adaçayı ve papatya çayı için birde günde iki tane hurma yiyin bol bol da su için bakın neler oluyor. Hem sağlıklı oluyor insan hemde istediğimiz memişlere kavuşuyoruz

kızlar.3 ile başlamamız şart mı daha hızlı ilerleme kaydetmek için 7 ya da 9 ile başlamayı düşünüyorum.kitabı okuyamadım henüz okuyanların yorumu nedir????

ya da herhafta 2 arttırarak mı gidilmeli mesela bir defada 4 arttırılmaz mı ?????

kızlar.3 ile başlamamız şart mı daha hızlı ilerleme kaydetmek için 7 ya da 9 ile başlamayı düşünüyorum.kitabı okuyamadım henüz okuyanların yorumu nedir????

ya da herhafta 2 arttırarak mı gidilmeli mesela bir defada 4 arttırılmaz mı ?????

1. kitabı okudum şimdi 2.kitabı okuyorum kesinlikle 3 den başlayıp her hafta 2şer artırmalısın özellikle 2 kitapta da belirtiliyor.21 tekrara bu şekilde yavaş yavaş çıkmalısın...bu yapabilme yapamama durumuyla ilgili değil bu çakraların dönüş hızını yavaş yavaş artırmayla ilgili bir durum.Bende senin gibi kitabı okumadan önce 7 den başlamıştım 3-4 gün öyle yaptım kitabı okur okumaz mantığı anlayınca tekrar 3 den başladım.Bana kalsa direk 21 den başlardım hiç zor gelmez yani :)
17. tekrara bu gün geçiyorum bütün vücudum inceldi bel bölgem 81 cm ken şimdi 76.5 oldu normal şartlarda göğüslerimde 4 cm falan küçülmesi gerekirken tam tersi 1cm büyüdü 94cm oldu (ben 85 en fazla 90 cm olmasını istiyorum)

1. kitabı okudum şimdi 2.kitabı okuyorum kesinlikle 3 den başlayıp her hafta 2şer artırmalısın özellikle 2 kitapta da belirtiliyor.21 tekrara bu şekilde yavaş yavaş çıkmalısın...bu yapabilme yapamama durumuyla ilgili değil bu çakraların dönüş hızını yavaş yavaş artırmayla ilgili bir durum.Bende senin gibi kitabı okumadan önce 7 den başlamıştım 3-4 gün öyle yaptım kitabı okur okumaz mantığı anlayınca tekrar 3 den başladım.Bana kalsa direk 21 den başlardım hiç zor gelmez yani :)
17. tekrara bu gün geçiyorum bütün vücudum inceldi bel bölgem 81 cm ken şimdi 76.5 oldu normal şartlarda göğüslerimde 4 cm falan küçülmesi gerekirken tam tersi 1cm büyüdü 94cm oldu (ben 85 en fazla 90 cm olmasını istiyorum)

REGNİS teşekkür ederim tatlım cevabın için. bugün başladım zaten kendim yaparken de aynen senin dediğin gibi olduğunu düşündüm kendi kendime. Aceleciyiz ve hemen olsun istiyoruz. Bir an öyle bir şeye kapıldım ama sonra yanlış olduğunu düşündüm.

hareketlerdin önce biraz ısınma hareketleri yapmaya çalıştım. hiç spor yapmayan biri için kasları birden zorlamak iyi gelmeyebilir diye düşündüm. Buna rağmen şu an da kaslarımda ağrılar var. demek 3 ile başlamak bile biraz zorluyor.

ben hareketleri yapmadan önce youtube dan Tibetliler nasıl yapıyor diye baktım. Çünkü nereye baksam Amerikalılar videosunu çekmiş birde aslında nasıl yapıyorlar diye baktım. Sadece hareket olarak değil yoga şeklinde yapıyorlar. Ben de öyle yaptım.ve gerçekten kendimi birden iyi hissettim. İşe yaradı yani.

hiç acele etmeden sakince yaptım ve her hareketten diğer harekete geçerken dinlenme verdim bir kac saniye.ölçerek değil hissettiklerime göre yaptım.

bu arada kiloda alamıyorum ve 34 yaşındayım ve şimdiye kadar olduğumun en kötü durumundayım nerdeyse 42 kiloya kadar düştüm ve alamıyorum önceden ne kadar kötü olursa olsun en fazla 44 kiloya kadar düşerdim ve biraz zorlayınca 1-2 kilo alırdım. Kaslarım zayıflamış hissediyorum ve gerçekten göğüslerim resmen yok oldu. artık hiç yok gibiler. ben göğüsler için işe yaradığına inanıyorum. Yazdıklarına sevindim. Paylaştığın için teşekkür ederim.

bu arada kilo içinde iştah açıcı bir şurup varmış. Prak....n (sanırım site adı yazmayı engelliyor) bu ilaçla ılgılı yorumlar çok iç açıcı bugün aldım ona da başlayacağım. Yani yenilenmeye ve hayata dönmeye çabalıyorum

hareketlere bende bugün başlamayı düşünüyorum bakalım nasıl sonuç verecek gelişmeleri paylaşırım :KK66:

Bugün 6 aralık ve Tibet hareketlerimin 3.günü ilk gün sanki devam edemem gibi hissetmiştim ama sanki bir irade yapmamı sağlıyor gibi hissetmeye başladım. Hareketlerin bazılarını tam yapmadığımı fark ettim. hareketleri yaparken spor yapıyormuş havasında yapmıyorum. Kendimi dinliyorum ve vücudumun beni yönlendirmesine izin veriyorum acele etmek yerine meditasyon havasında yapıyorum. Bu iyi geliyor. Hareketlerim bittiğinde sakinlik hissediyorum.

gelişmeler oldukça yazacağım. Siz de yazın lütfen bu şekilde motivasyonumuzu yüksek tutmuş oluruz.

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

başladın mı ??????

evet başladım yalnız iki kere yaptım devam edemedim kolay gibi görünüyo ama tam anlamıyla yaptığın zaman ciddi anlamda zor iki gün yaptım karın ve bacak kaslarım ağrıdı ciddi anlamda etkisi var yani tekrar devam edicem:KK49:

X