Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Tibetin gençlik pınarı hareketleri ile göğüs büyütme

ben 1haftadır devam edıyorum kızzlar sırf saglık adına goguslere etkı etmese de olur zaten cay fılan ıcıyorum onlar ıcın :) ama cıdden zınde hıssedıyo ınsan tavsıye ederim...

Ya keşke u yöntemle buyuse ya goguslerim çünkü bitki çaylarını içmek iskence gibi(

Arkadaslar bu konuya bi geri doner misiniz herkes basladim falan yazmis da kimse gelismelerini paylasmamis

Arkadaslar bu konuya bi geri doner misiniz herkes basladim falan yazmis da kimse gelismelerini paylasmamis

Ben şu andan 4. haftamdayım. Ölçmüyorum, gözle görülür, aşırı bir büyüme yok fakat biri daha küçük olan göğüslerim eşitlendi gibi. Ama 4-5 cm büyüdüğünü görmeden "evet bu hareketler etkili" demek istemiyorum.

Canim bende baslicaktim baya bi anlattilar 3.haftamda cok guzel goguslerim oldu falan diye insan useniyo daa

supermıs :) vucudu şekle soktuğu gerçeği herkes tarafından bılınıyo artık tıbet hareketlerının sende de etkı gostermıs olmasına sevındım canım.ben ara verdım üşeniyodum başlıyım yıne :)

Canim bende baslicaktim baya bi anlattilar 3.haftamda cok guzel goguslerim oldu falan diye insan useniyo daa

blekbericiim yarın sabah uyanınca ilk işimiz tıbete başlamak olsun tamammı :) her sabah rutınımız olsun artık bu.zaten cok zınde hıssedıyosun kendını sabahları hafıf egzersız olunca.beraber baslayalım yarın sabah/yada aksamdan ıtıbaren ne dıyosun :)

Evet ilk 3 hafta sessiz sedasız, sadece arada ergenlikteki gibi kaşındılar fakat şu son 3-4 gündür çok ağrıyolar:/. Umarım biraz etki eder. Toplam 5 cm falan büyüse bana yeter, fazlasında gözüm yok:/

Ya sunlari buyutmek icin herseyi yapmaya hazirim inanki baslayalim tabi canimda illa sabah mi olcak aksam soyle rahat rahat yapsak olmaz mi :)))

Ya sunlari buyutmek icin herseyi yapmaya hazirim inanki baslayalim tabi canimda illa sabah mi olcak aksam soyle rahat rahat yapsak olmaz mi :)))

gun ıcınde yapalım da canım sabah aksam farketmez :)) bana sabah daha uygun gece enerjım kalmıyo usenıyorum o yuzden pek yemıyo :)

Canlar bende hersey ters tepiyo fiziksel guc arttirir dedilerhalsiz bitkin biri oldum sabah enerjik uyanirsin dediler tam tersi sinirli salak bisey oldum ve goguslerimde bisey hissetmiyorum5. Gunum bu arada

Canlar bende hersey ters tepiyo fiziksel guc arttirir dedilerhalsiz bitkin biri oldum sabah enerjik uyanirsin dediler tam tersi sinirli salak bisey oldum ve goguslerimde bisey hissetmiyorum5. Gunum bu arada

Bizde şans olsaydı zaten göğüslerimiz bu kadar küçük olmazdı şaka bi yana belki hareketler yormuştur seni canm

Benim de benzer sorunlarım oluyor. Kendimi halsiz hissediyorum. 4.hareket aşırı miktarda başımı döndürüyor. Ayrıca bugüne kadar hiç sorun olmamıştı ama 11 defaya başladığımdan beri sırt ağrısından ölüyorum. Öyle bir ağrı ki gece uykumdan uyanıyorum ağrıyla. Son zamanlarda 5.hareket ile sırtımı çok zorladım, sebebi bu. Bunlar var ama bacaklarım düzgünleşti, göğüslerim yuvarlaklaştı. Biraz da büyüyebilse..

Bizde şans olsaydı zaten göğüslerimiz bu kadar küçük olmazdı şaka bi yana belki hareketler yormuştur seni canm
Haklisin bebegim ya 4. Hareketi bazen yapamiyorum ona canim sikiliyo heralde ama ben hicbir olumlu etkisini goremedim poffffff

Yuvarlaklasti derken canim yani sadece guzellestiriyo mu herhangi bir buyume yok mu

Ya canim herkes ilk gunlerde sizilar hissetmis de ben de tik yok usenmekten sikilmaktan degil de ise yarayamadigindan birakicam valla

Hep öyle oluyo canım bir ışık göremiyoruz ki bizi şevklendirsin biz daha çok yapmak isteyelim olmuyo olanların nasıl olmuş anlamıyorum 15cm büyütenlerin nasıl büyütmüş ben yiyip içtiklerime devam ediyorum ama gayet umutsuz bir şekilde, devamda edicem ölçmüyorumda zaten ama büyüceğine dair inancım kalmadı

Son düzenleme:

Canim ben hicbisey icmiyorum yemiyorum umutlarinizi kirmak gibi olmasin ama yiyeceklerle pek olcak isler degil bende baya ostrojen icerikli seyler yiyodum burda gorduklerim karisimlari yapiyodum yiyodum falan ama bunlarin hepsi kalcalarima yaradi cok guzel kalcalarim oldu simdi uzulemem de buna benim kollarimda zayiftir ya simdi ust tarafim zayif alt taraflarim masallah o yuzden ben kol calismalari yapiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…