Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

Eki Görüntüle 751386 Eki Görüntüle 751386 Eki Görüntüle 751386 Eki Görüntüle 751386 Eki Görüntüle 751386 Eki Görüntüle 751386

Püsküüt
Püsküüt (eşi)
Püsküüt (teyze)
Püsküüt (kuzen)
Püsküüt (kuzen eşi)

Eki Görüntüle 751387 Eki Görüntüle 751387 Eki Görüntüle 751387 Eki Görüntüle 751387

aysee35.5
lamar
forAchange
nonaa
nonaa (anneciği)
nonaa (eşi)
violett
DonukPudra
arzu1arzu1
Feronia
llllsevallll
buusem
JUJU
nevel
lost5
_NurteN_
_cedric_
molar
Sweetie88
leneva
kader1042
srma35
melidia
yalnizzz
soslusarma
otinkerbell
_Margu_
_Margu_ (anneciği)
kedi83

Ay ne güzel olmuş! Ellerine sağlık kedicim! :KK9: :KK54:

Hemen ekleme yapayım..

Püsküüt
Püsküüt (eşi)
Püsküüt (teyze)
Püsküüt (kuzen)
Püsküüt (kuzen eşi)
Püsküüt (arkadaşı)
Püsküüt (arkadaşı)
aysee35.5
lamar
forAchange
nonaa
nonaa (anneciği)
nonaa (eşi)
violett
DonukPudra
arzu1arzu1
Feronia
llllsevallll
buusem
JUJU
nevel
lost5
_NurteN_
_cedric_
molar
Sweetie88
leneva
kader1042
srma35
melidia
yalnizzz
soslusarma
otinkerbell
_Margu_
_Margu_ (anneciği)
kedi83

bu arada forAchange ve soslusarma aynı kişi. rumuzumu değiştirdim de ben :KK31: bende de bazı gelişmeler var ama biraz daha beklemek istiyorum yazmak için. cuma 15 :KK76:

Süper. :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Bende bu aralar abur cuburu akşam çok kaçırdım, göbek çıktı. Biraz dikkat etsem yeter aslında ama duramıyorum bu aralar. :KK9: Hareketleri akşama almıştım ama ben akşam yapamıyorum, daha önceki demememde de olmamıştı, en rahat sabah yapabiliyorum. :26:

bi yerden sonra abur cubur kaçsa da birşeycik olmayacakkk :KK16:
bir de ek olarak annem de var listeye :KK1: ve kardeşim de geldi 1haftadırrr :KK52:

Merhaba Arkadaşlar ve herkese hayırlı Ramazanlar

Konunun uzun süredir sessiz takipçisiyim. 190 sayfanın tamamını okudum. Kitabı da aldım. Annem ile beraber Tibetin gençlik
pınarını uygulamaya başladık. Ben 11.tekrara annem ise 9. tekrara başladı. Bizim hayatımızda tibet kendini hemen hissettirmeye başladı.
Biz henüz enerji patlaması ve toksin atımı aşamasına gelemedik. Fakat Annemde olanları daha rahat gözlemleye bildiğim için kısaca
anlatayım. Annemin bacaklarında derin çatlak izleri vardı. Bu hafta çatlakların rengi normal haline gelmeye ve düzelmeye başladı.
-kulağında 35 yıldır devam eden eğzaması var. tibetten sonra aşırı bir kulak akıntısı yaşadı. (yani iyileşme sürecine başladı.)
-ayağında baş parmağın yan tarafında sivrivmiş bir kemik oluşmuştu.artık spor ayakkabı bile giyemez hale gelmişti. (şuan bu sivrilik daha yuvarlak halde, artık eskisi gibi acı vermiyor. ve küçülmeye devem ediyor.)
-ve bugün enteresan bir şey daha söyledi. yakın ve uzak gözlük kullanıyor. 2-3 gündür gözlükler bulanık göstermeye başladı dedi. sanırım tibet şimdide gözlerine el attı :KK70:
-birde sıkılaşmaya başladık, daha ne olsun.

bu arada topiğin devam etmesini sağlayan. Püsküüt ,Kedi ve Ayşe Arkadaşımıza sonsuz teşekkürler. inanılmaz motivasyon veriyorsunuz. Bende tibet ile olan güzellikleri yazıp, sizlerle paylaşmak istedim. kesinlikle işe yarıyor.

iştee süper bir arkadaşımız ve annesi dahaa !
herşey daha yeni başlıyor çok güzel şeyler olacak...
ayrıca bizim için zevk, sende sık sık uğra buralara
ben eskisi gibi uğrayamıyorum artık :KK14:

Hoşgeldin. :KK16: Gerçektende daha ne olsun. Yaş daha fazla oldukça etkiler daha iyi anlaşılıyor. Etkilerini paylaştığın için çok teşekkürler. Her zaman yazmayı unutma lütfen :KK1:

Ramazanda geldi, geç saatte zaten iftar olacağı için şu an deneyemeyebilirim ama bende bu iştah varken, ben en iyisi alayım peynirimide kalsın kenarda, ne olur ne olmaz. :KK39::KK39::KK39: Bir benim aileden kimse katılmıyor. :KK37:

Hoşgeldin. :KK16:Oooo süper, birde o iştah azalması bende etkili olsa. Herkeste etkisi farklı oluyor. Etkilerini arada paylaşmayı unutma. :KK1::KK34:

kızlar bu arada siz müsli demişken, müsli değil de yulaf yiyorum ben.
yoğurtla ve çörekotu da katıyorum hmmmmhhh ! :KK56:
yulafı deneyecek olanlara bir uyarım var sadece, kalorisinin yüksek olduğunu unutmayınnnn :)

bir şeyler daha yazacaktım heyecandan unuttum :KK17:

Sıcak karşılamanız için teşekkürler.

Liste harika olmuş emeğinize sağlık , fırsat buldukça yazacağım. burayı da, tibeti de bırakmaya niyetim yok. Tam gaz devam.

Hem daha saçlarımdaki beyazlar' dan kurtulacağım :)

:KK71: Namaste,

bu arada forAchange ve soslusarma aynı kişi. rumuzumu değiştirdim de ben :KK31: bende de bazı gelişmeler var ama biraz daha beklemek istiyorum yazmak için. cuma 15 :KK76:
Biz de bekliyoruz o zaman güzel haberlerin için.. :KK76:
bi yerden sonra abur cubur kaçsa da birşeycik olmayacakkk :KK16:
bir de ek olarak annem de var listeye :KK1: ve kardeşim de geldi 1haftadırrr :KK52:

iştee süper bir arkadaşımız ve annesi dahaa !
herşey daha yeni başlıyor çok güzel şeyler olacak...
ayrıca bizim için zevk, sende sık sık uğra buralara
ben eskisi gibi uğrayamıyorum artık :KK14:

kızlar bu arada siz müsli demişken, müsli değil de yulaf yiyorum ben.
yoğurtla ve çörekotu da katıyorum hmmmmhhh ! :KK56:
yulafı deneyecek olanlara bir uyarım var sadece, kalorisinin yüksek olduğunu unutmayınnnn :)

bir şeyler daha yazacaktım heyecandan unuttum :KK17:
Darısı benim kardeşime inşallah.. Beni bir tek o hayal kırıklığına uğrattı.. Bir de başta o kadar inanmıştım ki yapacağına.. Çünkü bütün malzemeleri aldı (kitapları ve yoga matını) iznini benimle geçirdiğinde de başladı.. Sonra sorduğumda bıraktım dedi.. Sonra bir daha sordum.. "Oooofff of" dedi.. Yani oturtamadı ve bu yüzden de huzursuz aslında..
Ben de kendi kendime "Amannn ne yogası" demesinden iyi olduğunu düşünüyorum.. Dilerim bir gün o da düzenli yapmaya başlar.. :KK31:

Zaten müslinin kalorisi de fena değil.. Dikkatli tüketmek lazım. Ama bu tür besinlerin en önemli tarafı çok yararlı olmaları ve uzun sür tok tutmaları.. Ünv. yıllarında sık sık yatıya kaldığım evli arkadaşlarım vardı. Adam İngiliz.. Arkadaş, adam her sabah kahvaltıda yulafı sütle pişirip yiyor. Alışkanlığa bak. Ama sabah sabah o koku beni çok rahatsız ederdi, sıcak süt kokusuyla zaten aram yoktur.. da niye yaptım bu geyiği bilemedim şimd.. Neyse ipin ucu kaçtı, bağlayın bi'babaya! :KK60:

Sıcak karşılamanız için teşekkürler.

Liste harika olmuş emeğinize sağlık , fırsat buldukça yazacağım. burayı da, tibeti de bırakmaya niyetim yok. Tam gaz devam.

Hem daha saçlarımdaki beyazlar' dan kurtulacağım :)
Ne güzel! Evet, hiç bırakmayalım.. Hep beraber devam edelim.. Daha da güzel şeyler olacak!

Ah sorma o beyaz işini.. Benim beyazların rengi kırıldı.. Daha sarıya kaçan bir ton şimdi.. Saçlarımı kahverengiye boyuyorum.. Beyazlar kızılımsı duruyor. Sahiden ana renge dönerler mi en çok bu etkiyi merak ediyorum galiba ben.. :KK17:

Ne güzel! Evet, hiç bırakmayalım.. Hep beraber devam edelim.. Daha da güzel şeyler olacak!

Ah sorma o beyaz işini.. Benim beyazların rengi kırıldı.. Daha sarıya kaçan bir ton şimdi.. Saçlarımı kahverengiye boyuyorum.. Beyazlar kızılımsı duruyor. Sahiden ana renge dönerler mi en çok bu etkiyi merak ediyorum galiba ben.. :KK17:

Sorma bizim ailede saç beyazlaması genetik, erken yaşta başlıyor beyazlamaya ,yani ben ve beyazlarım uzun zamandır beraberiz :KK43:

Saçların ana rengine döneceğine inanıyorum. Zaten bu topikte de 21 yapanlardan birinin saç dibinden ana rengi çıkmaya başlamıştı.
söz konusu çakraları, 25 yaşındaki hıza kavuşturmaksa biraz zamana ve sabra ihtiyacımız var.

Kardeşin için üzülme sendeki değişikleri gördükçe oda tibete başlıcaktır. mesela şuan Annem benden daha hevesle yapıyor hareketleri kendindeki değişikleri görmek onu çok mutlu ediyor.

çenem düştü, hepinize tibetli günler dilerim.

Sorma bizim ailede saç beyazlaması genetik, erken yaşta başlıyor beyazlamaya ,yani ben ve beyazlarım uzun zamandır beraberiz :KK43:

Saçların ana rengine döneceğine inanıyorum. Zaten bu topikte de 21 yapanlardan birinin saç dibinden ana rengi çıkmaya başlamıştı.
söz konusu çakraları, 25 yaşındaki hıza kavuşturmaksa biraz zamana ve sabra ihtiyacımız var.

Kardeşin için üzülme sendeki değişikleri gördükçe oda tibete başlıcaktır. mesela şuan Annem benden daha hevesle yapıyor hareketleri kendindeki değişikleri görmek onu çok mutlu ediyor.

çenem düştü, hepinize tibetli günler dilerim.

Güzel bir özet vermişsin aslında..

Üç tane önemli sözcük:
- Zaman
- Sabır
- İnanç

:KK9:

selam kizlar,

yillar once bende yapmistim bu hareketleri, ama suanda hatirlamiyorum bile hareketleri...bu hareketler rahatlamak kand olasimi icin filan yapiliyor degil mi?

ben bir kac hafta yapmistim ama kilo verdigimi syoleyemeyecegim..sizler ne kadar surede ne kadar kilo verdiniz???

merhaba tibetsever arkadaşlarım :KK16:
yazmak için 15 tekrarı bitirmeyi düşünüyordum ama dayanamadım çatladım, hem de fikir alışverişi yapalım istedim. :KK53:
15. tekrara yeni başladım. bu süre içinde bazı değişiklikler oldu fakat tibetten mi kaynaklandı anlayamadım.
başladığımda 58 kiloydum. şu an 55- 56 arasındayım. ama iki haftayı aşkın bir süredir pilates yapıyorum. birkaç gündür ara verdim amacım vücudumun tibetten mi yoksa pilatesten mi toplarlandığını anlamak.
onun dışında her gün yürümeye çalışıyorum.
ama iştahım kesildi! resmen kesildi! ne bulsam saldıran, sürekli aç olan ben artık gıdım gıdım yiyorum. neden? çünkü canım istemiyor :KK53:
bunu annem ve erkek arkadaşım da fark etti.

başka bir etkiye geliyorum:
adetim hep düzensizdir gecikir genelde 2-3 gün. haziranda yine 3 gün kadar gecikti ve 21inde geldi. temmuza yine aynı tarihte gelirse tibetten bileceğim :KK14:

idrarda koyu renk ve kokudan bahsedildi önceki yazışmalarda bende de şöyle oldu. renk biraz koyu sarı -ki normalde beyaza yakın ve kokusuz olur çünkü çok su içerim- ve acayip pis kokuyor ter kokum da bir değişik geliyor zaten son zamanlarda. :KK30:

bir de işin mide kısmı var beni en çok bunaltan. ramazanın ilk günü, niyetliyim resmen süründüm. yıllardır oruç tutarım böyle bir şey yaşadığımı hatırlamıyorum. sanki birisi midemi mengeneye sıkıştırmış sıktıkça sıkıyor ve acayip midem bulanıyordu. akşamı zor ettim ve Allah' ım affetsin cesaret edemedim bir daha tutmaya. sonraki günlerde de o sıkışma ve bulantı devam etti ama bugün azaldı gibi. kitapta yazıyordu mide rahatsızlıklarına yol açabileceği. o yüzden bundan tibeti sorumlu tutuyorum şimdilik :KK19:

şimdilik yazacaklarım bu kadar. durdum durdum upuzun yazdım yorumlarınızı bekliyorum :KK31:

bu arada gerçekten her şeyin başı sağlık. :nazar:

yeni katılımcılar tam gaz devam mükemmel !

mide rahatsızlığı bende de olmuştu bak sen söyleyince aklıma geldi..
bir de kilo çok verdiğimde ideal kiloma ulaşmama yardımcı oluyor tibet yani şöyle ki zayıfsam alıyorum, kiloluysam veriyorum..
düğünler için kurtarıcı :KK1::KK1:

ayrıca sanıyorum son zamanlarda saç yağlanmam da azaldı...
bunca sıcağa rağmen saçım daha nadir yağlanıyor, bu benim için çok önemliydi :KK16:

yazmak için 15 tekrarı bitirmeyi düşünüyordum ama dayanamadım çatladım, hem de fikir alışverişi yapalım istedim. :KK53:
15. tekrara yeni başladım. bu süre içinde bazı değişiklikler oldu fakat tibetten mi kaynaklandı anlayamadım.
başladığımda 58 kiloydum. şu an 55- 56 arasındayım. ama iki haftayı aşkın bir süredir pilates yapıyorum. birkaç gündür ara verdim amacım vücudumun tibetten mi yoksa pilatesten mi toplarlandığını anlamak.
ama iştahım kesildi! resmen kesildi! ne bulsam saldıran, sürekli aç olan ben artık gıdım gıdım yiyorum. neden? çünkü canım istemiyor :KK53:

adetim hep düzensizdir gecikir genelde 2-3 gün. haziranda yine 3 gün kadar gecikti ve 21inde geldi. temmuza yine aynı tarihte gelirse tibetten bileceğim :KK14:

idrarda koyu renk ve kokudan bahsedildi önceki yazışmalarda bende de şöyle oldu. renk biraz koyu sarı -ki normalde beyaza yakın ve kokusuz olur çünkü çok su içerim- ve acayip pis kokuyor ter kokum da bir değişik geliyor zaten son zamanlarda. :KK30:

bir de işin mide kısmı var beni en çok bunaltan. ramazanın ilk günü, niyetliyim resmen süründüm. yıllardır oruç tutarım böyle bir şey yaşadığımı hatırlamıyorum. sanki birisi midemi mengeneye sıkıştırmış sıktıkça sıkıyor ve acayip midem bulanıyordu. akşamı zor ettim ve Allah' ım affetsin cesaret edemedim bir daha tutmaya. sonraki günlerde de o sıkışma ve bulantı devam etti ama bugün azaldı gibi. kitapta yazıyordu mide rahatsızlıklarına yol açabileceği. o yüzden bundan tibeti sorumlu tutuyorum şimdilik :KK19:

şimdilik yazacaklarım bu kadar. durdum durdum upuzun yazdım yorumlarınızı bekliyorum :KK31:

Aslında her ikisininde yararı olmuştur zayıflamanda, tibet bazı kişilerde tek başına yararlı olmayabilir. Ya yediklerine biraz daha dikkat etmen gerekiyor yada yanında ayrı birşey daha, yürüyüş, pilates vs... yapman gerekiyor. Yoksa benim gibi cipsleri, ıvır zıvırı yiyip tibetten başka birşey yapılmazsa birazda olsa kilo alınır, örnek ben. :KK1::KK1::KK1: Farketmeden 47,5-48-49 derken 50'yi bulmuşum. İnşallah vakit ve fırsat bulabilirsem yürüyüş yapmaya çalışacağım. Ben rahatım oruçlu olmam hareketleri yapmama engel olmuyor. Kitabı yanımda getirdim arada tekrar göz atacağım, unutmuşum mide ile ilgili kısmı. Evet, herşeyin başı sağlık olduğu için, sağlığımız için 10 dk.'cık ayırmalıyız. Ter kokusu geçen yıl bendede olmuştu, çok kötü kokuyordu.
Yine upuzun yorumlarını bekleriz. :KK1:

evet incelik pilatesten kaynaklanıyormuş en kısa zamanda döneceğim yeniden.
yanlış hatırlamıyorsam Püsküüt yazmıştı, alakasız yerlerde sivilcelerin çıktığını. benim de öyle. normalde yüzümde çıkar ve çıktığı yerler bellidir. şimdi tüm sırtım sivilce hatta boynumun altı da. Tibete bağlıyorum bunu :KK53:

selam kizlar,

yillar once bende yapmistim bu hareketleri, ama suanda hatirlamiyorum bile hareketleri...bu hareketler rahatlamak kand olasimi icin filan yapiliyor degil mi?

ben bir kac hafta yapmistim ama kilo verdigimi syoleyemeyecegim..sizler ne kadar surede ne kadar kilo verdiniz???

Hoşgeldin. Birkaç haftada kilo verme etkisi bazı arkadaşlarda oldu ama, yanında farklı egzersizler yaptılarmı bilmiyorum. Ben geçen yıl ramazanda yediklerime birazcık dikkat ettim ve ek bir hareket yapmadım iyi kilo vermiştim. Ne kadar sürede verdiğimi hatırlamıyorum ama 2 ay olabilir. Ama bu aralar cips, ıvır zıvırı fazla abarttığım için biraz kilo aldım.

yanlış hatırlamıyorsam Püsküüt yazmıştı, alakasız yerlerde sivilcelerin çıktığını. benim de öyle. normalde yüzümde çıkar ve çıktığı yerler bellidir. şimdi tüm sırtım sivilce hatta boynumun altı da. Tibete bağlıyorum bunu :KK53:

Sporunu pilatesten, hormonlarının düzene girmesini ve sağlığını tibetten karşılarsın. :KK1: Sporunda hormonlarda olumlu etkisi oluyor ama tibet başka, daha etkili.
Saç beyazlamasıyla ilgili benim geçen yıl beyazım yoktu. Saçımı boyatmaya kuaföre gittiğimde 1 tane beyaz buldu, ilkkez. Geçen haftalarda yine buldu kuaför beyazımı, sadece ön kısımda 1 tane, bana ters tepki yaptı galiba. :KK1: Bende diyorumki ben tibet egzersizi yapıyorum beyazım gidecek. İleride inşallah bu etkisi belki bana da olur. Etkileri zaten kişiye ve yaşa göre değişiyor.

Hoşgeldin. Birkaç haftada kilo verme etkisi bazı arkadaşlarda oldu ama, yanında farklı egzersizler yaptılarmı bilmiyorum. Ben geçen yıl ramazanda yediklerime birazcık dikkat ettim ve ek bir hareket yapmadım iyi kilo vermiştim. Ne kadar sürede verdiğimi hatırlamıyorum ama 2 ay olabilir. Ama bu aralar cips, ıvır zıvırı fazla abarttığım için biraz kilo aldım.

Sporunu pilatesten, hormonlarının düzene girmesini ve sağlığını tibetten karşılarsın. :KK1: Sporunda hormonlarda olumlu etkisi oluyor ama tibet başka, daha etkili.
Saç beyazlamasıyla ilgili benim geçen yıl beyazım yoktu. Saçımı boyatmaya kuaföre gittiğimde 1 tane beyaz buldu, ilkkez. Geçen haftalarda yine buldu kuaför beyazımı, sadece ön kısımda 1 tane, bana ters tepki yaptı galiba. :KK1: Bende diyorumki ben tibet egzersizi yapıyorum beyazım gidecek. İleride inşallah bu etkisi belki bana da olur. Etkileri zaten kişiye ve yaşa göre değişiyor.

beyaz olayında umarım bende de etki eder. yaşım küçük olmasına rağmen bir sürü beyazım var ve genetik bizde malesef. ama nedense eskisi gibi batmıyor gözüme. belki de azalıyordur :KK1:

beyaz olayında umarım bende de etki eder. yaşım küçük olmasına rağmen bir sürü beyazım var ve genetik bizde malesef. ama nedense eskisi gibi batmıyor gözüme. belki de azalıyordur :KK1:

İnşallah hepimizde güzel etkileri olacak. Biraz önce güzel bir video buldum. Dr. Öz'de sitesinde hareketleri paylaşmış. Tibetan Rites Practice yazarsanız, doctoroz sitesine tıklayın. Hareketleri iyi yapıyorlar ama 3. harekette ben fazla geriye gidiyorum galiba. 4. harekettede ayakları bitişik yapmış, zorlanıyor sanki. Biz açık tutuyoruz, doğrusu açık tutmak. Bu videoyu bulduğuma sevindim. :KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
İnşallah hepimizde güzel etkileri olacak. Biraz önce güzel bir video buldum. Dr. Oz'de sitesinde hareketleri paylaşmış. Tibetan Rites Practice yazarsanız, doctoroz sitesine tıklayın. Hareketleri iyi yapıyorlar ama 3. harekette ben fazla geriye gidiyorum galiba. 4. harekettede ayakları bitişik yapmış, zorlanıyor sanki. Biz açık tutuyoruz, doğrusu açık tutmak. Bu videoyu bulduğuma sevindim. :KK52::KK52::KK52:

hemen bakayım. çok teşekkür ederim :KK31:

selam kizlar,

Hareketlerin amacı hormon üretim merkezlerinin olması gereken şekilde çalışmalarını sağlamak.
Benim kilo verişim tamamen yaptığım diyet ve sporla ilgili. Tibetin ayrıştırıcı bir etkisi olduğunu kendi adıma söyleyemem.
Ama eşim aynı şekilde beslendiği halde tibet yogasıyla 21 e ulaştıktan sonra iki kilo vermiş oldu. O noktada da sabitledi.

Kesinlikle katılıyorum. Sağlık en önemlisi.
Yazdıkların arasında yorum yapabileceğim yerlere geleyim..
Kilo ve sıkılaşmaya dair bir üst mesajda yazmıştım.
İştah kontrolü bende de var ancak sanırım bu da Ekim ayından itibaren 8 ay diyet yapmamla ilgili. Artık hedef kiloma ulaştığım için diyet yapmıyorum. Ancak diyet dışı dönemerime göre daha kontrollüyüm bu sefer.. Belki tibetin etkisidir, bilemiyorum.

Ben de senin gibi çok su içmeme rağmen koyuluk-koku oluşmuştu. Koku bir süre sonra geçti ama koyuluk daha uzun sürdü.

Midemde olağan dışı bir rahatsızlık gözlemlemedim.

yeni katılımcılar tam gaz devam mükemmel !

mide rahatsızlığı bende de olmuştu bak sen söyleyince aklıma geldi..
bir de kilo çok verdiğimde ideal kiloma ulaşmama yardımcı oluyor tibet yani şöyle ki zayıfsam alıyorum, kiloluysam veriyorum..
düğünler için kurtarıcı :KK1::KK1:

ayrıca sanıyorum son zamanlarda saç yağlanmam da azaldı...
bunca sıcağa rağmen saçım daha nadir yağlanıyor, bu benim için çok önemliydi :KK16:
Ya evet, bak okuyunca aklıma geldi bu etki de..
Haklısın gün aşırı yıkanıyorum ve artık hani sanki sadece bedenimi yıkasam saçım bir gün daha idare edecek gibi duruyor. Ha tabii alışkanlıklar bırakılmıyor hele yaz vaktinde her gün yıkanılıyor ama saçlarım benim de eskisi kadar hızlı yağlanmıyor artık..

Aslında her ikisininde yararı olmuştur zayıflamanda, tibet bazı kişilerde tek başına yararlı olmayabilir. Ya yediklerine biraz daha dikkat etmen gerekiyor yada yanında ayrı birşey daha, yürüyüş, pilates vs... yapman gerekiyor. Yoksa benim gibi cipsleri, ıvır zıvırı yiyip tibetten başka birşey yapılmazsa birazda olsa kilo alınır, örnek ben. :KK1::KK1::KK1: Farketmeden 47,5-48-49 derken 50'yi bulmuşum. İnşallah vakit ve fırsat bulabilirsem yürüyüş yapmaya çalışacağım. Ben rahatım oruçlu olmam hareketleri yapmama engel olmuyor. Kitabı yanımda getirdim arada tekrar göz atacağım, unutmuşum mide ile ilgili kısmı. Evet, herşeyin başı sağlık olduğu için, sağlığımız için 10 dk.'cık ayırmalıyız. Ter kokusu geçen yıl bendede olmuştu, çok kötü kokuyordu.
Yine upuzun yorumlarını bekleriz. :KK1:
Lütfen dikkat et kedicim kilona.. böyle 1-2-3 derken gümbürdemesin.. :KK34:
Senin bu koku şikayetini hatırlıyorum. Ben soğuk havalarda başlamıştım ve yaz gelince ne olacak diye korkuyordum açıkçası.. Neyseki korktuğum olmadı, bende ter kokusu yok.
Doğru hatırlıyorsun. :21: Resmen yanağımın ortasında önce bir sonra yanına arkadaş 2 tane nurtopu gibi sivilcem olmuştu..
Neyseki devam etmediler.. Seninkiler de geçicidir, endişelenme..

Belki o beyaz eskiden beri vardır..
evet evet öyle olmalı..
ben buna inanmak istiyorum.. :emir_bebek: Hatta inandım gitti.. :KK53:

Ya evet! Kurtulalım hepimiz şu beyazlardan! :KK55:
İnşallah hepimizde güzel etkileri olacak. Biraz önce güzel bir video buldum. Dr. Öz'de sitesinde hareketleri paylaşmış. Tibetan Rites Practice yazarsanız, doctoroz sitesine tıklayın. Hareketleri iyi yapıyorlar ama 3. harekette ben fazla geriye gidiyorum galiba. 4. harekettede ayakları bitişik yapmış, zorlanıyor sanki. Biz açık tutuyoruz, doğrusu açık tutmak. Bu videoyu bulduğuma sevindim. :KK52::KK52::KK52:
Var ya.. Ben bu konuda tam sabite bağladım..
Varsa yoksa Patricia..
Arada aklıma geldikçe tekrar tekrar izliyor ve hareketlerime ayar çekiyorum.. :KK6:
daha başlamadım ben :KK14: :Ssz:
:KK19:

X