The secret sır çekim yasası

Arkadaşalar bahsetmiştim daha önce, yeni bir müdür ise baslıyacak ve hic sevmedik birbirimizi, bende olumlu olumlu duşunmüştüm, ve o aksam iş için görüşme için armıslardı, yarın görüşmeye gidecem,, olumlu olumlu gitmem için dua edin benim için nee oluuur,,,

evet kız hatırlıoz, ıyı tanıt kendını yaparım ederım de , ederız dua bız sus pus oturma ama emi... :) :1hug:

canım benim aramıza hoşgeldin sende ....yazdıkların zaman zaman herkesin başına gelebilecek şeyler...sonuç olarak insanız ama bizler tüm olumsuzluklara rağmen arkasında muhakkak bizi bekleyen daha güzel şeyler var deyip dertlerimizi savalamalıyız canım...başına gelen olumsuz olayda allaha<<< bu benim başıma neden geldi diyeceğimize ,,, başımıza gelen derde sen benim başıma geldin ama benim yanımda yüce allah var deyip >>>>ona sığınmalıyız...her şerde bir hayır vardır demeliyiz kısacası.....olumlu düşün olumluyu çek....negatif olduğunda anda ondan sıyrılmak için içinde olduğun durumdan ortamdan ayrıl,, atıyorum kendini dışarı at bir yürüyüş yap gel...öyle bir yürüyüş yap ki ama, oksijeni ciğerlerine çek ,kuşların ötüşünü dinle,çiçeklerin renklerini farket onları izle sen ne kadar ruhunda huzur duyacak şeyler yaparsan bir o kadar ruhuna iyi gelecek şeyleri çekersin canım.....görüşürüz yine....yürekten sevgiler..:1hug:

canım ben teşekkür ederim sana bizlerle bunları paylaştığın için.....arınma tekniğinin işe yaradığına nerdeyse garanti verecek durumdayım seninde uyguladığına sevindim inanın görünmeyen enerji milyonlarca kilometre uzaklık dahi olsa birilerine ulaşıyor....paylaşımların verdiğin bilgiler çok güzel....biz hayatını pozitif yönde değiştirmek isteyen tüm güzel insanlara yaşadıklarımızla haddimiz olmayarak bilgi paylaşımlarımızla biraz olsun örnek olup hayatlarında olumlu değişikliklere sebep olabiliyorsak ne mutlu...hangimizin çıkarı var allah aşkına...amaç birbirimize destek olup el verebilmek....haydi pozitif düşünceye davet ediyorum herkesi .....şu dakikada bile....gülümseyin lütfen.....yürekten sevgiler canım.....ve herkese...

kolonya nerelerdesin .....nasılsın canım????pozitif enerjiler nasıl gidiyor...???

Ayy canım benim geldin mi,
ben de positif yapıom kendıme, cok cok cok asabıyım ama yıne de postıfı yapıınca ıyı oluyo
ahaa secret yaptım dıyom yapınca da
ınanmayı kesınce en bas noktaya gerı düşüluyor o yuzden kesmıyorum,

sevgılımle küsüşmüştük 5 dk yattım yatagıma düşündum dusundum
hemde tum hafta kötu dusunuyordum bılıyorsun hatta kac hafta,
o dakıka guzel dusundum ve hemen sanıyede msne yazmıs bı baktım
dunden berı daha yapamadım secret ama dusunmeye calısıcam pozıtıf
ay öyle gergınım kı trendı :)

canım ya,ama gerildikçe tüm seni gericek şeyleri üstüne çekiyosun yapma bunu .....kendini telkin et ve duruşunu değiştir...daha öncede özelden bahsetmiştim sana ...bak arınma tekniğini uygula nasıl rahatlayacaksın o zaman....hadi bugün başla canım...sana tüm pozitif enerjimi gönderiyorum.....:1hug:

Biliyorum arınmayı tatlım, yıne takıntılı oldum bugun,
aradı aramadı cıkalım dedı demedı, sevmıorm bu koşturan halimi,
şükretmelıyımmmmm kötülükler cıkmıor kafamdan -tatlicadiarzu-
dun tum gun secret vıdeoyu ızledım yenı şu mp3lerden dınledım
hala su anda da dınlıyorum egomp3ü,
baska mp3 varsa onları da dınleyeyım bari... cok anlık yaşıyorum genıs capta unutuverıyorum tum bılgılerımı... mirmirmirmir muahhh trendy

bende çok pozitif olmaya çalışıyorum
hatta pozitifim
negatif olmanın bana birşey katmadığı farkettim
kendime yeni uğraşlar buldum.
onlarla uğraşıyorum.
olumsuz şeyler aklıma geldiğinde
başka şeyler düşünmeye çalışıyorum.

trendcim arınma tekniğinden bahsedermisin canım nasıl uygulanıyor.

:1hug:

Evet bende arınma teknigini ögrenmek istiyorummm.. trendcimm yazarsan sevinirm.. .:1hug:

trend- sev arınma tekniğini soyle uzun uzadıya anlatırsan bende cok sevınırım..şimdiden tesekkurler... a.s.

arınma tekniğini bende öğrenmek istiyorum.benim kafamda sürekli negatif düşünceler var,negatif birşey olmasa bile içimde sürekli kendimle konuşuyorum her an hemde.olumlu düşünemyi ve dikkatimi ona vermeyi beceremiyorum,kendimin farkındayım itiraf edebiliyorum ama hep erteliyorum olumlu düşünmeyi ve eski başarısızlıklarım kafamda sürekli beni korkutuyor malesef.bunun bir yolu varsa yazarsanız sewinirim..kendimden çok sıkıldııımm

kendimden çok sıkıldım demeyi bırakmalısın..herşey bizde başlayıp bitiyorsa önce kendimizi olduğumuz gibi kabul edip sevmeliyiz.önceki sayfaları okuduysan olumsuz düşünceler aklına geldiğinde de 'iptal' demeyi önermişti bir arkadas baya işe yarıyor ..umarım sende de yarar ...

2006 yılında bi arkadaşım bana üstündecorsa yazan bi anahtarlık vermişti onu kullanıyodum. hatta anahtarlığı gören bazıları corsan mı var filan diyolardı. 2008 in sonunda opel corsam oldu heheheh

arkadaşlar haftasonu sınavlarım var. vizelerim iyi ama finallere öle çokta fazla çalışamadım
1 ay kadar bi süre sonra düğünüm olduğu için. ya nası bi secret uygulamam lazım yardımmm arkadaşlarrrr... offff içim karardı valla yaaaaaa

bunu deniycem teşekkürler busejik..mesela bugün bunu başaramıyorum,hep sil baştan aslında ben en çok bu kısırdöngüden sıkıldım,bugün bi iş görüşmesine gittim ve fena geçmedi ama hayalkırıklığından korkuyorum çünkü aramıyacaklarını anladım insanların konuşma şekillerinden çok yapmacıktı,elimde olmayarak kendimi suçluuyorum sanki hayat bundan ibaretmiş gibi biliyorum insanların çok büyük sıkıntıları var.zaten sorun benm herşeyi kafama takıp geçip giden zamanın ardından bakmak ve düşünmek,kendimi değiştirmeyi yine de isterdim bu yönden.sürekli melankolik bir ruh hali insanı yıpratıyor

merhaba yüreği güzel bütün arkadaşlar,arınma yöntemi ile ilgili merakınızdan dolayı diğer sayfalarda ki yazılarımdan alıntı yaparak size sunmak istedim....

bu da ayrıntılı yine arınma yöntemi anlatma şeklidir....

kamelya,busejik,darksea ve çakırgözlü arkadaşlarım ve diğerleri arınma tekniği bundan ibarettir....yinede kafanıza takılan birşey olursa seve seve açıklayabilirim....sevgiyle kalın...pozitif frekansta.....

Tekrar okuyunca aklima geldi daha önce yazmamisim.Bu teknikle kilo da verdim.Fazla kilom yok ama göbisim vardi.Simdi düsük bel pantolanlarimi cok rahat giyebiliyorum.Önemli nokta burda da ``zayifliyorum `` degil kilo veriyorum olacak.Yoksa zayiflamayi baska türlü algilayip baska sonuclarla karsilasabiliriz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…