The secret sır çekim yasası

trend_sev tesekkürler emeğin içina.s. ,
ben sadece secreti okudum ve izledim, oradaki yontemi uygulamaya basladım,, su ara daha iyiyim,, acaba arınma yöntemi dışında baska hangi yontemler var senin bildigin,

beyin gucumuzun sadece bir kismini kullanabiliyoruz..ben bu guce inaniyorum..
bu birkac kez basima geldi..kimi istediysem bana geldi..
ruyasinda gordugunu yada durup dururken akillarina geldigimi soylediler..
bir taneside 10 sene sonra karsima cikti..
ayrica misirlilarinda beyin gucuyle enerjiyle piramitlerin yapiminda tonlarca agirliktaki taslari yukari kaldirmalari ve muntazam sekilde yerlestirmeleri o zamandaki teknolojiyle yapilcak gibi degildi..
insan muhtesem bir canli...

kızlar beyın gucune bende cok ınanıyorum bende delı gıbı yemek yıyorum sıze anlatamam gece 2de yerım sabah 8de yerım oburum yani :roflol: hep benı yemekle hatrlar arkadaslarım ve kılo almayada musaıt bı bunyem var ama gayet formumdayım herkes fızıgımı cok begenıyo.. arkadaslarım soruyolar nası boyle oluyosun bu kadar yıyıp d dıyolar hep dıyorumkı bende bılmıyorum yıyorum ama kılo almıyorum!!!!bu dusunceye yoneltın kendınızı ıstedıgınız yıyın hihoyyyt bu arada hanı su cok yemek yıyıp zayıf olan ınsanlar vardr ya cocukluktan berı ben oyle dıldım ne rejımler yapardım zayflamak ıcın.toplu bı kızdım sonra kılo verdım ve kılo almıyorum demeye basladım gercekten de almıyorum :lepi:

aslında herşey düşünce şekil vermekte neye kendini inandırırsan öylede yaşamaya başlıyorsun...aynı şekilde su içsem yarıyor diyen insanlarda hiçbir zaman kilo veremiyor.. a.s

aynen oyle cnm cok guzelız cok harıkayız hersey cok guzel daha da guzel olcak zemuszemus

herkes birşeye ınanmak ıster, genelde yurtdışında yaşayan ataistler secrete ınanıyor. bırşeye ınanmak zorundalar bunu bulmuşlar. ben 20 yıldır hergece ALLAHıma el açıp dua edip dıleklerımı sunuyorum. Hiçbir gun benı gerı çevırmedı. ınanmak guzeldır, ama secret çok saçma arkadaşlar. okudum, izledım ınanmadım. birşey kaderınde yazılı ıse olur,çagırmakla gelmez o işler. yıne de sızı kırmak ıstemem

ızlerken şunu duşundum, 7 göbek gecekonduda yaşamış, hıçbır zaman zengın olmamış adam hıç mi çagırmamıştır parayı? hep mi umutsuz oldu sıze, fakırın ekmegı umudu,bu nedenle bana saçma geldı. zaten hep maddı şeylerı anlatıyor kıtapta. secret yapan 3 arkadaşım vardı, üçüde çocuk işiymiş gercekten dedı. hıçbırının dılegı olmadı. ama tekrar söyluyorum tamamen yanılıyor da olabılırım, şu an ki fıkrım bu. sevgıler

kızlar bende bu yazılanları nerdeyse hergün tek tek okudum birşeyler anlayıp doğru yapayım diye ama tuttuğum dilekler şimdilik olmadı nerde yanlış yaptım Allahıma hergün bu günüm iyi geçsin diye dua ediyorum ve çocuklarımın ve benim sağlığım iyi diye şükrediyorum

ataistlikle secretın ne ilgisi var anlamadım.. siz herhalde ya ataistliği bilmiyor yada çekim yayasını bilmiyorsunuz. öğrenin gerekirse her ikisini de... ancak o zaman farkı anlarsınız.. ayrıca, kuranı okursanız aslında bilinçaltının ve çekim yasasının orada da farklı adlarda var olduğu açıkça ifade edilmektedir.. artı, buradaki insanlarda Tanrıdan istiyor ama olduğuna isteklerinin inanıyor.. yani senden farklı değiller.. onun için sevgili gülkurusu sen inanmadığın birşeyi başkalarına empoze etmeye çalışma. hoşuna gitmiyorsa konu ilgilenme ama başkalarının doğru yolunu da engellemeye çalışma.. dediğim gibi herkes Tanrıdan istiyor.. ve inanıyor olduğuna ve güveniyor.. neresi ataistlik anlamıyırum açıkçası.. hoş senin gibi düşünenleri anlamakta istediğimi sanmıyorum zaten.. kaldıki burası dini site değil. ve başkık kişisel gelişim bırak ta herkes istediğini yapsın ...

haburada gecekonduda yaşayan insanda para istemiştir.. ama parayı istemekle sahip olduğuna inanmak arasında fark var farkındaysan eğer.. istemek değil önemli olan sahip olduğuna ve hak ettiğine inanmak önemli.. gecekonududa yaşayan sıkıntı içinde olan birine inadır bunu bak nasıl sıyrılıyor oradan.. ama inamak önemli olan.. onun için insanlar önce iste inan al derler bunu Tanrıda Peygamberimizde demiştir zaten.. dua edin inanın kabul olduğuna der Hz Muhammed.. deddimya bakış açısı işte..

SELAMLARRRR

arkadaşlar geçen cumtertesi bir rüya gördüm kızım rüyamda piyango çekiyordu hemen kıza bi bilet çektirdim içimde bir hiss kazanıcam, neyse cuma günü çekiliş vardı sabah sabha bugün tarih ne kesin kazanıcam bişeyler deidm hatta tatil yerleri fotolarına baktım falan rezervasyon fiyatalrına baktım tam moddayım yani, sonra bugün oldu sonuçlara baktım amorti bile yok beeeeeeeeee

:))))))))))))

iyi yapamamışım demekkiii

bide sanki bi yerden para gelcek giib bir his secretla alakası hiç yoktu öle bir hisvardı bende ne alakaysa bugün öğlen kocamla nette extrelerimize bakarken borç dağının daha fazlalaştığını gördük, eee dedim başlıcam hiisisnee aksine para giidyor borç büyüyor bende de para gelcek diye bri his hani nerdeeeeeeeeeee

şimdi ne yazsam boş. fevrı havanız geçınce bı daha okuyun ıstersenız yazdıklarımı. yıne de sevgıler.a.s.

Satış rekorları kıran 'The Secret' kitabına ilham veren kuantum profesörü Wolf, "Söylediklerim çarpıtıldı. Bir kitap nasıl sevgili bulunacağının sırrını anlatmaz" dedi. ,,

ŞANSI OLAN KAZANIR

* Kitabı nasıl buldunuz? Çok iyi paketlenmiş bir saçmalık. ınsanlar bir sırrın olduğuna, o sırrı keşfettiklerinde arzuladıkları kadına ya da çok paraya sahip olacaklarına inanıyor. Bu kimseyi mutlu etmez. Düşünsenize, herkes lotoyu kazanabilseydi, ikramiye küçücük kalırdı. Şanslı olan kazanmalıdır.

* Kuantum fiziği gibi zor bir konuyu kitlelere basitçe anlatmayı nasıl başarıyorsunuz? Çünkü sadece yaşadığımız fiziksel dünyanın realitesini anlatıyorum. Bu da hayatını nasıl daha iyi yapabileceğin konusunda sana yol gösteriyor. ınsanları ve olayları farklı şekilde deneyimlememiz gerektiğini anlatıyorum. Bu da ancak kuantum fiziğinin temellerini anlamakla oluyor.

* Kuantum fiziğinin ne dediğini basitçe nasıl açıklarsınız? Gerçeği gözlemlerken sen de gerçeği etkiliyorsun. Bu, şu demek: Gerçek ve değişmez olarak kabul ettiğimiz her şey değişebilir. Bunu biz sağlarız, çünkü etki ederiz. Şöyle bir örnek verebiliriz: Sen aynaya baktığında kendini çok çirkin görüyor olabilirsin. Ancak seni çok beğenen birinin bu görüşünü duyduğunda artık bu gerçek senin için değişmiş olacaktır. Sen artık kendini güzel hissetmeye başlarsın. Yaşamımız da bu şekilde değişebilir, ne yönde değişeceğini de senin etkin belirleyecektir

bana fıkırlerımı başkalarına empoze etme gıbı konuşmuşssunuz ben sustum, gerçekler konuşsun o zaman. evladı olmayan, yada evı olmayan adama umut vermek guzel ama olmadıgı zaman o acının vebalini alabılecek mısınız? nasıl bu kadar curetkar olabılıyorsunuz? gercekten merak ettım.neyse son birşey yazayım, burası netleşsin. ben secrete ınanan ataist demedım, ataıst adam bızım gıbı ALLAH'a el açamıyor, o da çekım yasası tutturmuş gıdıyor. çunku bırşeye ınanmak zorunda. bırşeyden dılemek zorunda. arama motorlarına secret saçmalıgı yazdım ve binlerce yazı çıktı.ınanan ınsanlara saygı duyuyorum ama bana ticarı geldı. yıllardır söyledıgımız kendımıze has sözlerımız var bızım, bende o sozlerı yazıp köşeyi dönebılırım o zaman. secretı yıllardır en dogru tanımlayan toplum bızız o zaman.

- istemek başarmanın yarısıdır
-sen iste ALLAHtan, kaderınse gelır bağdattan.vs vs

Son düzenleme:
bu konuyu iyice irdele.. bu dünyada 6 milyar insan var. herkesin aynı olması mümkün değil. aynı enerjiyi taşıması mümkün değil.. sen inanmıyorsun veya senin arkadaşların inanmıyor ..inanmadığın birşeyi zaten yapamazsın.. inanmadıüın ve yapamadığın için de yok dersin.. bir başkası inanır ve yapar ve oda var der.. inananlar başaranlardır.. hani verdiğin örnekte o gecekondudan kurtulanlardır.. ve dediğim gibi o kadar basittir.. şimdi ben Allahtan istiyorum diyosun.. buradaki herkes öyle yapıyor.. zaten çekim yasasını algılayaqmaqyanlar bunu idrak edemeyenlerdir.. hep derler ki aaaa nasıl olur iste inan al olmaz öyle şey.. ama bal gibi oluyor işte.. ben de hayatım boyunca bilmeden kullanmışım ve hayatım boyunca isteyipte olamadığım hiç bir şey yok..şimdi, senmi doğrusun beni.. sana göre sen bana göre ben.. bazıları tanrı der bazıları God der bazıları evren. mutlak güç, Allah, vs...vs... vs.... binlerce isim vardır.. istediğini der ve seninle aynı kaynağa gider... aslında sevgili gülkurusu herkes aynı kaynağı kullanır ve sen bile farkında olmadan bunu kullanırsın.. sen buna başka isim dersin diğerleri çekim yasası der.. dua eden her insanın duası kabul olmaz neden biliyormusun .. Bak hz Muhammet bunu ne güzel söylemiş demişki, Biriniz dua ederken, Ya Rab dilersen bana şunu ver demesin, duasını kesin olarak yapsın,ısrarla istesin, çünkü vereceği hiçbirşey Allaha büyük gelnez.. Ayrıca şunu da demiştir, hasta gibi görünmekten hastalık hasıl olur... şimdi bu çekim yasasının tam da anlamıdır aslında.. yani insanlar ister inanır ve alırlar.. kırılma noktası inanmaktan geçer.. bu kadar basit aslında ama iş inamaya gelince sen de bunu kendinde izleyebilirsin insanlar kırılırlar ve zincir kopar.. yukarılarda arınma metodları var.. 4 kelime
özür dilerim, beni affet, teşekkür ederim, seni seviyorum.. madem islama uyarlamak istiyorsun bu konuyu yine bir arkadaşım t-yukarda bunu güzel uyarlamış.. yani senin yol ve arkadaşlarımın yolu farklı değil.. aynı kapıya çıkıyor.. sen de fevri ve ilşgisiz havan geçince bütün konuları tekrar oku ve yeniden yorumla benimde sana yazacaklarım ve yadıkalrım eminim sana şu an boş geliyor.. dedimya fevri havanızı ve bu konuya yönelik önyargılarınızı yok ettiğinizde tekrar konuşalım... şu ana aynı yolda yürüyüp anlaşamayan iki kardeş gibiyiz çünkü...

anlaşmamaya çalışmıyorum sevgılı arkadaşım, sadece aynı şeyı söyluyorum, bizim dınımız zaten bıze bunu sunmuş, bıze ıstemeye, ve dilemeye yönlendırmış. bunu yenı bırşey mış gıbı onumuze sunup, para kazanmaları ve ustune oturmaları cok sınır bozucu. ben buna kızıyorum. ne var ne yok bızden otlanıyorlar sonra başka başka adlar koyup süslü bir sunumla, bıze teşekkur bıle etmeden paraları kapıyorlar. bu bızım yüzyıllardır yaptıgımız bır şey bunu yeni ögrenmelerı onların ayıbı. bende ay ne ılgınç dıye karşılayamam çunku bılıyorum zaten. sadece şu noktada ayrılıyorum sızden çagırmak ıle herşeyı yapamazsın, bacaklarını kaybetmış bır ınsan enıden bacak uretemez. ne kadar çagırsa gelmez. bunları bıldıklerı ıçın sadece maddıyattan aklımızı çelmeye çalışıyorlar. kaderde varsa, ve ıstersen olur ama bu kesın olacak degıldır. ben ılk msjımda da belırtım saygı duyuyorum, ama bunun adına secret demeyın ne olur.

sevgili gulkurusu, bak buradaki insanlar ne istiyor, kimi hastalıktan kurtulmak kimi daha çok para kimi güzel ev kimi sevgi aşk evlilik iş vs vs ..bunların hepsi olası şeyler... kaderi biz isteklerimizle yazarız. Tanrı her daim yaratma halindedir. biz isteriz o taratır biz iyi veya kötü isteriz o istediğimizi yaratır. isteğimizin olacağına inanırsak olur.. inanmak çok önemli..bu gerçekten bir çekimdir.. bu dinde de vardır.. kader T

buradan devam edeyim bari yarım kaldı yanlışlıkla.. kader türkiyede insanlara yanlış ifade ediliyor hatta arap dünyasında bilr... ama konumuz bu değil.. fakat bazı şeyler vardır.. bunlar sınırlıdır.. güneşi batıdan doduramazsın.. ayı yok edemezsin.. dünyayı tersten döndüremezsin.. ama eğer hiç bir alet olmadan uçmaya inanabilseydik eşek arısı gibi ki biliyorsun aslında onun uçması aerodinamik olarak mümkün değil ama inanabilseydik gerçekten bizde uçardık.. evet ayakları olmayan ayak yapamz buna katılıyorum ama protez alacak parası yoktur ister inanır ve bir protexe sahip olur ve yürürü herkes gibi.. anlatabiliyormuyum.. çok uçlarda düşünüyorsun.. hiç kimsenin yüzde olarak iddiası yok.. ama istediğin şekilde sağlığı mutluluğu işi parayı arkadaşları hatta eşi çekebilirsin ben bunun kanıtıyım çünkü... hayatını istediğin gibi yapabilirsin.. ama dediğim gibi değişmeyeyn birkaç yasayı zaten çekim yasası diyemeyiz.. buradaki herkes ve çekim yayası savunucuları dahi bunu zaten biliyor amacımız bizi mutlu edecekleri çekmek zaten... hiç birimiz dünyayı yerinden oynatmak için uğraşmıyoruz gğneşi tersine döndürmek içinde uğraşmıyoruz.. verdiğin örnek zaten çekim yasası ilee dahi ilgili değil.. keşke onlardan önce bunu biz keşfetseydik.. bu gün islam ülkeleri sefalet içinde çünkü ellerindeki gücü bilmiyorlar ve sadece papağan gibi dua okuyarak birşeyler umuyorlar.. istemeyi de bilmek gerek ve inanmak almak gerek.. beyni kullanmak gerek.. papağan olmamak gerek.. açık ve net olmak gerek.. istediğini açıkça ifade etmek gerek....bak o zaman mucizelere ne güzel olur.. neyse.. kim bu konuda para kazanmış o benim işim değil. adam hayal yazmış bulmuş inanmış ve kazanmış.. bu onun başarısı.. beni ilgilendiren benim de bu yasayı isteklerim için rahatça kullanabiliyor olmam.. ve bu bweni çok ama çok mutlu ediyor.. ve inan bana bunun satanistlikle vs... ile hiç ilgisi yok.. aslınmda insanları Tanrıya dahada yaklaştırabiliyor.. inanç sistemini geliştiriyor. Tanrı ile birlikte olmanu-ın ve yaratmanın keyfini veriyor ve inan bana bu dünyalara değişilmeyecek kadar çok güzel bir duydu.. sana mutluluk ve bolluk gelsin diliyorum.. olsun o zaman... kolay gelsin..

:) dun aklımdan bırşey geldı eve geldıgımde eşim o aklımdan gecenı yapmıştı ve dedım kı; Allahtan başka bırşey dılesem olacakmış, o an dılek anımdı, kaçırdım dedım. ben bu çekıme ınanıyorum zaten. neyse ben sıze yazdıklarınız için teşekkur ederım ama dıger arkadaşlarıma da şunu söyluyorum bu bır tıcarı kıtaptır ve ıçınızde kı gucun farkına varmak için para vermenıze, onların ceplerını doldurmalarına gerek yok. ınanmak başarmanın yarısıdır çünkü. dıleklerınız yerıne gelmezse yapamadın, yeterınce cagırmamışsın dıye sıyrılan bır kıtaba para bağlamayın dılerım. sevgıler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…