The secret sır çekim yasası

trend sev banada bir öneride bulunursan sevinirim...
secret ı bende okudum.inanıyorum.çok da pozitif biriyim.ama gelgelelim benim eşimden negatiflik akıyor.napacamı bilemedim (güzin ablaya sorar gibi oldu ama).eşim inanmaz böle şeylere...her olayın altında negatiflik arıyor adam.sürekli olumsuz düşünüyor.çıldırtacak beni..galiba benim pozitiflikle onun negatiflik birbirini dengeliyor ..............

evet de oda hazırlayıpta sonra bakıp bakıp ağlamakta var ..

Canım bak işte bir negatiflik. İnanmıyorsun bu defer olacağına. Daha önce kendi hayatımdan bir örnek vermiştim. Ben izmirde yaşamak istiyorum diye. Düşünsene devlet memuru olma imkanım var üstelik çok güzel yerlere puanım yüksek kazanabilirim ama kitapçıkta izmir yok. Hiç açılmayabilirdi de bu kadro ve ben memur olma şansımı kaçırabilirim Buna rağmen tercih yapmadım. İzmirde beni bekleyen bir iş vardı. Nerdeyi nasıldı bilmiyordum ama vardı. Ben gönül rahatlığıyla tatilimi yaptım. Dinlendim. Sonra tam artık izmire gidip işe başlıyayım derken Bir atamadaha. Üstelik izmirde tamda istediğim yerde kadro açılmış. Yıllardır açılmıyormuş. Bir arkadaşta kardeşinen örnek vermişti Bu evi almak istiyorum deyip araştırmaya başlamış. Üstelik alabilecek parası yokken. O alacağını iddia etmiş. Sonrasında para onu bulmuş. Senin kendinden emin olman gerek. Endişeli değil rahat olmalısın. Endişe negatif bir duygudur. Rahat olup 2. de bu işin olacağına inanmalı ve hazırlıklara başlamalısın.

bu arada hemen oda hazırlama ama en azında kafanda belirle şu renk olmalı yatak şurda olmalı orda bebeğinle geçireceğin vakti hayal et. Onunla parkta oynadığını hayal et. Ve bunların gerçek olacağına inan. Uygulamadan sonraki her anını planla. Tutmuş giibi hamileymişsin gibi plan yap. Her anını zihninde yaşa. Çünkü Uygulamadan sonra hamile olacaksın. Domino taşları gibi sonrasında herşeyi yerine oturtursun. Çünkü sen zaten biliyordun Hangi perdeyi alacaksın. Hangi mobilyayı seçecekssin. Doğduğunda hangi zıbınlığı giydireceksin. Çanakkaleye gelirim sık sık ezine de iner severim bende bebeği :ecrin_bebek:

çok sağol arkadaşım ya bu devirde böyle destek olcak insan az kaldı insana valla..Allah razı olsun.hakkaten herşeye akıl yormaktan şu sıralar akıl verecek birilerini dinlemeye ihtiyacım var doğrusu..

çok sağol arkadaşım ya bu devirde böyle destek olcak insan az kaldı insana valla..Allah razı olsun.hakkaten herşeye akıl yormaktan şu sıralar akıl verecek birilerini dinlemeye ihtiyacım var doğrusu..

Canım ne demek hepimiz bunun için burdayız El el den, akıl akıldan üstündür demişler. Birbirimize destek olucaz. her sorunumuzun üstesinden gelicez hep birlikte Allah'ın izniyle

merhaba canım ,bazen bende kendimi güzin abla gibi hissediyorum zaten bu anlamda sorun yok yani:dance:eşinin negatifliğine gelince;benim eşimde aynı şekilde idi,hep karamsarlık ,iş konularında olumsuz düşünceler işte ödemeler sıkıştı,bu paralar nasıl toplanır gibi vs. vs .vs. ben hep onu telkin etmeye çalışan işte sen şimdi rahat uyu bak sabaha işin nasıl yoluna girecek görürsün diye telkinler vere vere bayağı yatıştı diye bilirim...başka açıdan hayata bakmayı göstermek lazım...çünkü ister istemez eşilerin negatifliği malesef pozitifliği de etkiliyor..ben arınma tekniği ile çalışmalar yapmıştım bu konuda ... sabahları özellikle yataktan kalkarken gayet huzurlu şükrederek ona sarılarak enerjini aktarmaya çalış bugünün diğer günlerden daha mutlu isteklerine daha yaklaşmış olabileceğinden bahset....özellikle gün içinde şükür etmesini,negatifliğin geldiğini anladığı an onu en çok mutlu eden şeyleri anımsayarak hemen o durumdan kurtulması gerektiğini ve bunları yaptığın sürece hayatında birçok şeyin olumlu yönde değişebileceğinden ara ara bahset inan ben çocuklarım da bile bunu uyguluyorum...allah bağışlarsa 2 erkek çocuğum var onların hayata bakış açılarını elimden geldiğince olumlu yönde ,teşvik ederek yaşama hazırlamaya çalışıyorum....umarım biraz açıklayıcı olmuşumdur ...hatta bu yazıların olumlu olanlarını bile okutmayı deneyebilirsin....başlangıç olarak....sevgiyle kal canım....:1hug:

kızlar ben bu kitabı ne duydum ne de okudum ama burda yazxılanlar bana okadar ilginç geldi ki hemen alıp okumaya başlayacağım bu arada burdaki bütün sayfaları hemencecik okudum ve bilgisayarın başındayken bende birkaç şey istedim bakalım olacak mı umut ediyorum ki olur ve sizlerle paylaşırım

Herkese Merhaba
Öncelikle trend sana cok tesekkür ediyorum,arinma teknigi ile ilgili söylediklerin icin.Bir arkadasimi senin yol göstermenle affedebildim.(Dilim söylese de kalbim affedemiyordu bir türlü)Simdi o kadar rahat ve huzurluyum ki.Bunun sonucunu hemen aldim.Yaklasik bes yildir süren bir arsa meselesimiz vardi.Mahkemeden bu bes yil icinde hic bir yanit alamiyorduk.Bu arinma tekniginden sonra basladim,cok yakinda haber geliyor ve kazaniyoruz diye.Yaklasik iki hafta önce mahkeme oldu ve kazandik.Bes yildir uykuya yatan olayimiz birden cözüldü.:Saruboceq:Esimde inanamadi.Söylüyordum yakinda haber aliyoruz diye.Inanmiyorduyerimseniben
Bugüne kadar isteklerim hep oldu,cok sükür.Simdi bir büyük istegim var o da oluyor,onu da yazacagim.a.s
Olumsuz düsünen arkadaslar icin,hayir kelimesini cikartacaksiniz aklinizdan.Hayir in anlami evettir.Evet istiyorum seklin de size geri dönüs yapacaktir.Bir seyi isterken akliniza gelen olumsuzlugu da anin da "IPTAL"diyerek yok edeceksiniz.Unutmayin her olumsuz düsünce de -iptal-diyoruz.Insallah sözcügünü kullanmiyoruz,onun yerine -amin-diyoruz.Ve cok sükrediyoruz.
Bence en önemlisi arinma teknigi,affedebilmek.Icinizde bir seyleri affedebildiginiz zaman ve sükrettiginiz zaman hersey yoluna giriyor.
Herkese sevgilera.s.

Çok güzel yazmışsın canım ellerine saglıkk...a.s. Bu arada benimde istedigim biri iş varr.. görüşmeye felan gittim. 10 gündür o işten haber bekliyorum..şimdilik bir kursa devam ediyorumm.. haftaya kursum bitiyorr..ve ben içimden hep şunu geciriyorum bu kurs bittikten sonraa başvurdugum işten bana olumlu bir dönüş yapacaklar.. hep olumlu düşünmeye calışıyorumm..daha farklı neler yapabilirim.??

süper bu yazıdan çok etkilendim bu yazıyı okurken olacak şey mi diyordum ama artık öyle demicem bu "olması mümkün değil" kelimesini aklımdan atıcam..

şimdi ben huzursuz mutsuz ve sızın enerjınızı emen kız olmak ıstemıyorum ama destegınıze çok ıhtıyacım var.derdım var kosesınede yazabılırdım ama orada alacagım cvplar bumu derdın falan olur dahada ıcıme kapanırım dıye korktum.
canlarım ılkonce sorumu sorayım benım tanıdıgım 2 kısı var bunlar sınava hazırlanır gırerkende kalcam falan derler sınavdan cıkarlar berbattı derler aglarlar zırlarlar sonra sonuclar acıklanır gecmısler hemde yuksek.. ama yınede baskalarına soylerken kotuydu falan derler nedır bu acıklarmısınız gercekten merak edıyorum.
ben secret dahıl bıcok boyle kıtap okudum oguz saygından tutun muhammed bozdaga ve bırcok yabancı yazara mümin sekmana kadar..
basıma gelen her olumsuzlukta hep derımkı emınım emınım ben çok basarılı olucam çok ıı yerlere gelıcem falan der ıcımdekı bı ses ve toparlanırım hemen
bu kendılıgınden olur ınanın bana varsayınkı sınıfta kalmıs bı kızım o anda ıcımden bı ses yurtdısında mastır yapcan der toparlan sımdı der bunun gıbı ımkansız bıseyler gecer ıcımden anlamını hala kavrayamam ve bu dusunce hemn toparlar benı garıp bı sekılde
sımdı gelelım asıl konuma ben buara mutlu degıl arkadaslar hemde hıc degılım bunu dıle dokmemeye calıssamda kendımı motıve etsemde olmuyo olmuyo yataktan cıkmak ıstemıyorum kendıme ınanmıycagım seyler yapıyorum.2unv mezunu ısı gucu olan bı kız oldugum halde etrafımdakı ınsanlar artık evlen dıyolar dıye evlenmeyı dusunuyorum ve evlenmedım dıyede garıpce uzuluyorum halbukı ben henuz evlılıge hazır degılım yapmak ıstedıgım bırsuru sey var ama garıpce bunları unutuyorum nıye kızlar yaa
aılemle sorunlar yasıyorum yaptıgım tum fedakarlıkları baslarına kakıyorum.işimden yanı suan yaptıgım ısten nefret edıyorum dostlarım evlenıyo yada nısanlanıyo ve sankı kıskanıyorum ve buyuzden kendımden tıgsınıyorum..
bı ılıskım var ama askımın ısı nedenıyle 2 sene sonra evlenıcez ama onada garıpce yuklenıyorum halbukı dedım ya suan evlenelım dese hazır degılım evlılıge.hakettıgım yerde olmadıgımı dusunuyorum cok mutsuzum olumlu bakıcam dıyorum yapamıyorum en onemlısıde Rabbıme acamıyorum elımı sankı utanıyorum onun karsısına gecmeye sankı bana verdıgı guzellıklerın şukrunu veremedım sımdı benı bıraktı gıbı
çok kotu durumdayım kızlar ama ne olur kotu seyler soylemeyın demeyın bumu derdın dıye cunku ben artık kendıme agır gelmeye basladım ben artık kendımı cekemıyorum sevdıklerım nasıl ceksınkı
umutsuz ve mutsuzum dostlarım
çok ıhtıyacım var mutlu olmaya cunku yakında buyuk sınavlarım var ama yok yapamıyorum sankı bana sunularn kendılıgınden verılen pozıtıf enerjımı kaybettım kendımı cırkın yaşlı basarısız ve zavallı hıssedıyorummm ben ben kendıme tahammul edemıyorum artıksenağlamasenağlama

Canım benimm, ilk önce sana şunu belirtmek istiyorum içinde bulundugun durumu anlamam zor olmadı.. cünkü ara sıra bende bu psıkolojiyi yaşıyorumm...Sana şu kadarını söyleyebilirmkii...Haline ŞÜKRET.. ve kendini yargılamadan önce senden kötü durumda olan insanları, çaresiz olarak care dilenen insanları gözünün önüne getir...Çok şanslısın..nedenmii? İlk önce nefes alabiliyosun ve saglıgın yerinde bunun için Allaha ne kadar şükretsen az...daha sonra ailen yanında ,bak ne güzel egitiminide almış, çok şükür işinde gücünde olan birisin...üstelik bir ilişkin oldugunuda yazmışsınn ..Evlilik konusuna gelincede bu konular kısmet..hayırsız zamansız bir evlilik yapmaktansa, hayatın şimdilik böyle devam etsin daha iyi..Eminim yaradan senin için en uygun zamanı tayin ettii. Bilirsin kısmet işleri haa deyince olan bişey degil.. Şu an senin yerinde olmak isteyen emin ol binlerce hatta milyonlarca insan vardır unutmaa...Senin tek problemin ne kadar ŞANSLI bir insan oldugunun farkına varamaman..Bazen bende hayatımda herşey varken ne kadar caresiz oldugumu düşünüyorum ama bir an kendimi toparlıyorum...
ve ALLAHA VERDİGİ HERŞEYDEN DOLAYI SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM...:Saruboceq:

çok tşk ederım canım yanlız olmadıgımı bılmek cok guzel

Arkadaslar her sey kötuye gıdıyor sevgılımle ewlenıcez dıye secretler yaparken
adam benı ınanılmaz yüz ustu bıraktım tum tellerı kapadı ettı kactı ımkansız bır duruma düştüm, secret yapmadım dıycem degıl nazar dıycem olamaz ınanılmaz kötu durumlardayım hangı secret benı kurtarır, candanercetının sarkısı gıbı hangı bahane avutur bilinmez hangı gunahın bedelı bu ? berbat durumdayım hayıra mı yorayım her kötulukten ıyılık mı cıkar bundan ne cıkabılır sızce ıyı ya da kötu olsa bıle secretle olmalı degıl mıydı kusurusuz mu ınanmadım degıl, cok cokcok yuz ustu bırakıldım berbat durumdayım anlatamam. trend sev ve secretcıler yardım elı uzatılması rıcasıyla.

tum secretler ters teptı galba bıze yada bızmı beceremedık canım ha? secretcasını bılmem ama sadece sunu dıyebılırım sana hayırlısı buymus
bıde cok ınandıgım bıseyı demek ıstıyorum tum kalbımle bılıyorumkı suan canını yakan seye bırgun ıyıkı dıyeceksın karsına harıka bı adam cıkacaK ve sana ıyıkı dedıttırcek:teselli::teselli:

tesekkurler canım tum ıyı nıyetıne var ya kalbımın duvarlarını kırdı resmen yazın ya
hep boyle dıyoruz her hayırda bir şer var her kötü görunen ıyı degıldır,
evet evet evet cok guzel belkı de dıyorum bellı yas gecmesı lazım yani kolonya 27 degıl 28 olmalı belkı kolonya artık evde kaldım dıye kesın emın olduktan bır kaç yıl gecmelı evet belkı de kolonya hıc evlenemıycek bılmıyorum belkı de hıc basarılı olamıycam ne işimde ne özel hayatımda basarıyı tadamıycam ama belkı kader bu ve ben secretlerle ancak kendımı mutlu edeblıcem belkı gecmesı gereken zaman var, ıyı gıtmıyor canım ters mı teptı boyle kötu gorunup mu ıyı olacak yıllardır bunu beklıyorum kötu hadı sımdı ıyılık vardır hadı bekle hadı bekle yeter. herkesın yapıp benım yapmadıgım bır sey var belkı harekete gecmek secrette ne dıyor düşünün ısteyın ve harekete gecın düşünmeyın bır daha bu mu dogru mu dmeyın harekete gecın... hayat sıze cekecektır o enerjıyı...
şu şeylerı tekrar dınleyeyım belkı ıyı helır hayatınedegısmesımp3lerını dınleyeyeım yenıden bakalım belkı degısır denemedıgımız sey kalmadı kaydirigubbakcemile2

kolonya cım emin ol bazen bizi çok üzen bi olaya ilerde iyi ki olmuş Allah ın sevgili kuluymuşum dedimiz oluo..
Bunu sahsen yaşayan bi insan olarak paylaşmak istedim. bende bi çok üzücü olay yaşadım.o anda insana herşey okadar kötü gelioki. sanki hiç bi zaman düzelmicek gibi gelio.

ama kesinlikle o şekilde değil. hiç ama hiç ummadığın bi zamanda mutluluk seni öle bi yakalıoki sen bile ne oldunu şaşırıyosun.

canım benim inşallah senin içinde bu şekilde olucak ve çok ama çok mutlu olucaksınnnn..

iiinnnşaaallaaaaahhh canııımm benııııııııımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
tesekkurleeeer , hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
bunları düşünüyorummm, bır de yanında telkın mp3 u dınlıyorum
secret fılmımı açayım sımdı ızleyeyım 1 saat bır seydı. iyi olayım bibekler, tsk
Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…