The secret sır çekim yasası

kız şaka mısın sen, anlat bakayım,
sırf salonun hayalını mı kurdu ee ben de kucuk bıseyden baslıyım madem direk evlenıncekı evımı göruyorum ona da ınanmayasım bıle gelııo ,
e pekı bıze eve söze geldıklerını hayal edeyım ben ozaman,
hatta yazayım hemen bi film
bize eve geliyorlar ben yeni alıp giymediğim bir elbisem var onu giyiyorum siyah böyle yarı kapalı omuzları açık bir elbise ayagıma terlik şıkıdım parlak lame terlikleri giyiyuorum kapıyı açıyorum saçlarım normal her zamanki gibi fönlü arkaya tokalarla hafıf tutturmusum gözume düşmüyor, dibi gelmıs gelmemıs onu düşünmeyeyım :))) saçımı fönlemişim düz siyah elbisemi giymişim mutfakta kahve fincanları hazırlanmış ben fincanlara bakıyorum sonra kapı çalıyor bu elinde cicek üstünde takım elbisesi yanında ablası abisi gelmiş annesi babası çiçeği bana verıyor sarılmış cukulatayı da alıp mutfaga götürüyorum tepsiyi göruyorum içinde yüzüklerımız makas ve kırmızı kurdelesı var kaydirigubbakcemile3 aayy hayali güzel,
evet bunu yaşıyorum şu anda tamamen kurayım hayali şimdi yaşar gıbı kaydirigubbakcemile2 hii canım takım elbise de pek yakışmış ceket gıymıs sıcaktır alayım ustunden :) kaydirigubbakcemile3

:lepi: iyi mi :) ılk aşamayı düşüneyım kı kolay olsun, otobuste yer bulmak gibi p ehehehhehe :icecream:

Canım benim cokk tşk ederimmm:1hug: ayy zaten kaç gündür hayal kura kura bir hal oldum...Egerki olumlu olursa ilk gelip burayla paylaşacagımm SÖZ VERİYORUMM..a.s.

aman düşünecek hal mı kaldı telefonda habire kavga ediyoruz ya
insan ıstemedı de düşünmuyormuş düşünsem ne olacak peh
gıcık şey. secret mıcret hıkaye ya kader guzellıgı olsun hıh

secret yapım dedigimde olmuyor ama herçekten istediğimde oluyor garip
sabah para çekmeye banka matige giderken hayallenip durdum hesapda yüklüce bi para olsun,yada içi para dolu bi zarf bulim diye olmadı sırnaşık şey

ama kendimi geliştirmek adına kitap okumayı çok istiyorum ama şu anki limitlerle kitaba ayırabilecek durumda değildim
başka bi topikte methini duydugum yağ yaktıran sandoroz sakızını almak için aktara girdim cici bi bayan vardı ayak üstü biraz sohbet ettik aktarda aynı zamanda birsürüde kitap vardı ne alaka diyeceksiniz eminim sırnaşık şey iç geçirip bakıyuordum çogunlugu dini agırlıklı ama kişisel gelişim içinde uygun kitaplar meger kendi okudugu kitapları orada isteyenlere veriyor geri geirdikleri zamanda değiştiriyormuş çok hoşşşşşşş bayıldım hemen bi kitap alabilirmiyim dedim tabiki dedi en Nefs mücadelesiyle ilgili hoş bi kitap seçti ve verdi aldım bay aokudum hatta
gerçekten isteyince Mevlam olmasına yardım ediyor

Kişisel gelişim diye cozuttular artık bence... Daha öncede arkasında kitleler sürükleyen kitaplar çıktı...
Kim zengin oldu kim ne kadar kişisel gelişti bilinmez ama bu yazarın zengin olduğu kesin...
Aslında kişisel gelişim insanın içinde biten şeyler. Bu kitap yazan herşeye sahibiz aslında.
Atalarımızın lafı değil mi bu "Bir şeyi kırk kere söylersen olurmuş. "
E bu kitap da aynısını diyo işte. ınan, inanırsan başaracaksan.
Düşün, düşünce gücünle eylemlerin orantılı vs vs... Kitabı okumadım okumuycam da.
Önceden çok düşkündüm kişisel gelişim kitaplarına ama baktım ki her gün amaç saptırılarak bir çok kitap türemeye başladı ben de soğudum.
Anladım ki insan kendisini tanısın zenginliği o zaman bulur.
Zaten ETRAFINIZDA BU KıTAP SAYESıNDE ZENGıN OLMUŞ ıNSAN GÖRDÜNÜZ MÜ HıÇ? YAZARI HARıÇ?

bu kitabı 1 sene önce okudum ama yıllardır istediğim bir şey var öyle çok hayal ettim ki artık gerçekmiş gibi gelmeye başladı bu kitabı okuduktan sonra dedim ki madem böyle oluyo neden benimki olmadı =(( kitaba göre tek bir olumsuzluk bile düşünrsen olmasını zorlaştırırsın ama ben hiç olumsuz düşünmedim ki umarım sizin hayalleriniz gerçek olur...

arkadaşlar,,,,,, ''NE BİLİYORUZKİ''vcd sini,, '' BİLİNÇALTININ GÜCÜ-joseph murphy''kitabını,,net den prof dr FRED ALAN WOLF açıklamalarını bulabilirsiniz,,,,,,,,,e ben yapıyorum neden olmuyor diyorsan bilinçaltında o konuyla ilgili çekirdek negatif düşünce vardır sonuç istiyorsan ilk önce onu silmeniz gerekli,bunada yukarda yazdığım kitap yardımcı olacaktır,,,,,,burda bazı arkadaşlarımızın çok ön yargılı yaklaştığını görüyorum negatif,olumsuz yargıları lütfen kendilerine kalsın,,,,ben bayağıdır uğraşıyorum bir sürü kitaplar okudum sonuç diyeceksiniz odaklandığım ve eski düşünceleri düzelttiğim herşeyi başardım ve hala geliştirmeye çalışıyorum hala okuyorum,,,,size tek söyleyebileceğim beynimizin %96 lık bölümünü kullanmadığımız,,,,,çok fazla değilmi?

yapabilirim diyorsan evet yapabilirsina.s,, asla yapamam diyorsan evet haklısın yapamazsın:1no2:

insan beyninin her tarafını kullanır çünkü beynin her yeri farklı bir görev için vardr kullanmıyor olsaydık zaten körelirdi ancak bu gelişim setleriyle sosyal ve duygusal zekalarımızı yükeseltebilirz bence

maddesel almamıştım zaten:1closedeyes:

Kızlar ben bu baslıkta bakarken şu mp3lerı görmustum dinledım o gun bugun şaftım kaydı
www simdidegis . bızım cekım yasasıyla ılgılı satısı yapılan bır sey mp3ler deneme olarak dınlenebılıyor bu baslıkta öncekı sayfalarda görmustum hatta sıtede bıle dıyor kı öncekı zamanda ırak abd savasında kullanılan bır teknolojık sılahmıs buna benzer ses muzıklerı yuh ddedım, ve dınlerken ne dınledıgınız duyulmuyor ben çözemedım
şunları dıyormus baska sıteden buldum bunlar da secretle ılgılı
Olumlamalar;

Varoluşum mükemmeldir.
Ben sağlıklıyım.
Her zaman Sağlıklı olmayı seçiyorum.
Sağlıklı olmak benim doğal halimdir.
Bedenimle uyum içindeyim.
Bedenim şu anda olması gerektiği gibidir.
Bedensel sağlığımın sorumluluğunu alıyorum
Ruhsal sağlığımın sorumluluğunu alıyorum.
Zihinsel sağlığımın sorumluluğunu alıyorum.
Vücudumun kendi zekasına güveniyorum.
Sağlıklı dünyamda Her şeyin yolunda olduğunu biliyorum.
Bedenimi olduğu haliyle seviyorum.
Bedenimin mesajlarini sevgiyle dinliyorum.
Bedenimin ihtiyaclarina sevgiyle cevap veriyorum.
Bedenim, ruhum ve zihnim uyum içinde.
Kalbimi sevgiye açıyorum.
Sifaya layık oldugumu biliyorum.
Bedenim nasil sağlıklı olacagini biliyor.
Bedenimdeki her organı seviyor ve onaylıyorum.
Bedenimdeki her kası seviyor ve onaylıyorum.
Bedenimdeki her eklemi seviyor ve onaylıyorum.
Her hucremi seviyor ve onaylıyorum.

o gece onları dinledim duymaya da calıstım duyamadım,
o gece sabaha kadar kendımı o kadar kötu hıssettım kı bır de hasta oldum durmadan kusmaya calıstım kendımı ölecek gıbı hıssettım sankı ölmem gerekırmıs gıbı hıssettım tum olumsuzluklar sankı bendeymıs gıbı, durmadan da kafamda o ses vardı Varoluşum mükemmeldir. Bedenim saglıklıdır....
kabus gıbıydı, kadının sesı cok cok hoş cicek böcek melodısı var sankı cennetteymısız gıbı bır mp3tü.
hala kafamdan atamadım o sesı, merak edıyorum sımdı dınlesem ne olacak bılmıyorum yenıden denemem tavsıye de etmıyorum.
...........
belkı benım öyle kötü bır gunume denk geldı belkı ondan kaynaklı degıldır bılemıyorum ama ben hoslanmadım, tekrar dınleyecegımı sanmıyorum o tarz seylerı.

Son düzenleyen: Moderatör:
canım geçmiş olsun.bende benzer şeyler dinliyorum ama hafif başağrısı ilk zamanlar oluyordu.şimdi gayet memnunum.

kitabi ilk defa 2 sene önce okudum...bikac basit seyde düsüncelerim gerceklesti..
simdi bi yenisini daha deniyorum,hatta 2 tane diyelim...olunca haber vericemmm...
düsünce gücünün etkisine oldum olasi inanirim zaten,pozitif düsüncelerle gercekten olumlu sonuclar yasaniyor...tek sey,akliniza aslaa o olayin,konunun yada düsüncenin negatifini getirmeyin..ve sürekli o sey sizinmis gibi,zaten varmis gibi düsünerek yasayin:1rolleyes:

YANKI​
Bir baba ve oğlu dağa çıkıyordu. Birden oğlunun ayağı takılır ve çocuk düşer. Canı acıdığından bağırır: Aaaauuuuu! Dağların arkasında
bir ses aynısını tekrarlayarak bağırınca çocuk şaşkın kalır.
- Kimsin sen? – merakla sorar.
- Kimsin sen? – cevap gelir.
- Korkunçsun! – diye, çocuk bağırır.
- Korkunçsun! – dağ cevaplar.
- Korkaksın! – çocuk der.
- Korkaksın! – dağ yanıtı verir.
- Baba, bu da ne ki? – çocuk babasına sorar.
- Dinle şimdi. – ve başka bir cevap yerine babası bağırmaya başlar:
- Sen en iyisin!!
- Sen en iyisin!! – diye dağ cevap verirken, baba devam eder:
- İnsanlar buna yankı derler, ama bu aslında hayattır. Söylediğin veya yaptığın herşeyi sana geri verir: hayat basitçe bizim emeklerimizin,isteklerimizin,söylediklerimizin
yankısıdır. Dünyada daha çok sevgi olsun istersen, kalbinde daha çok sevgi oluştur. Takımında daha çok başarı olsun istersen, kendi
bilgilerini ve yeteneklerini geliştir. Bu her şey için geçerlidir, bütün hayat alanları için; hayata verdiğin her şeyi o sana geri verecek. Hayat​
bir tesadüf dizisi değil, o senin yankındır.Bu bir hikayedir ama sizce gerçek payı yok mudur ? Hayat bizim isteklerimizin yankısıdır bize geri gelen bir enerji bu enerjiyi sağlayan kişi, aramızda kurduğumuz dua ile isteme diyoloğu <allahtır.>Ben bunu çok mantıklı buluyorum benimde yaşama biçimim budur,kişinin mantık süzgeci önemlidir bana göre yani olayların aklına yatma biçimi benim mantığıma uyuyorsa <the secret >neden olmasın kaybedicek neyiniz var allah aşkına bana göre dua etme biçimidir...ve kesinlikle içinde beslediğin sevgi ve ayırmaksızın sevmek herkesi ,doğayı, çiçeği, böceği,saygı duymak yaşama karşı ,kendine karşı,özünde iyiyi barındırmak ve büyütmek,herşeyden önce insan olmak ,insan gibi insan olmak varsa içinde ,neden herşey ayağına gelmesin ki......yürekten sevgiler yine herkese.....:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…