The secret sır çekim yasası

hahaha selam canım yaa, kusura bakma ılgılenemıyorum sana da selam veremedım geçen geldım vvıllama bakmaya görür gıbı oldum senı cıceklerı suluyordun :) lülülülülülü
yazın gelıcez ama eşimle, görusuz gene :))

geyıkten laf yemeyelım secret yapıyoruz yanlış anlasılmasın :)
resım falan cızmedım ben bu arada.

Kızlar dialoglarınıza bayıldımm .cok tatlısınız yaa.:1hug:.Bende bu aralar bu secret olayına kafayı takmış durumdayım..istedigim bir iş var gece gündüz onu gözümde canlandırıyorum. o işe girdim calışma masamı felan düşünüyorumm..hadi bugün arıcaklar hadi yarın arıcaklar derken 15 gün gecti hala bekliyorumm..:uhm:

Kızlar dialoglarınıza bayıldımm .cok tatlısınız yaa.:1hug:.Bende bu aralar bu secret olayına kafayı takmış durumdayım..istedigim bir iş var gece gündüz onu gözümde canlandırıyorum. o işe girdim calışma masamı felan düşünüyorumm..hadi bugün arıcaklar hadi yarın arıcaklar derken 15 gün gecti hala bekliyorumm..:uhm:

bugün yarın ararlar canım bu işi olmuş bil şakkıdı

eee kamelyacımm bence bu konuda daha yetkin arkadaşlar muhtemelen daha iyi cevaplar verecektir.
yarın ararlar bence 23nisan falan girdi zaten bugün şöle bi incelemişlerdir yarında saat 10 gibi ararlar seniii haydin kamelya hanımmmm bekliyoz diyeeee

evet muhtemelen o benimdir tekrar gelirsen beklerim kahve içmeye -tatlicadiarzu-

kendimi evcilik oynayan kız çocukları gibi hissettim yaw kaydirigubbakcemile3

haha evet işte konu oraya varıyor oluyoruz cıkıyoruz polyanna
kaydirigubbakcemile2
komık oluyor yani,

bır de ben evel sene bır işten arıycaklar dıye aylaaaaaaarca bekledım hep şu saat bu saaat ararlar kesın arıycaklar dedım secret neydı bılmıyordum o zamanlar ama şurada calısıcam dıye hayallenırdım kesın de ınanırdım e olmadı yaa
e hanı secret,
yeter yıne gururum ıncındı walla :nazar:sız yapın secret

bugün yarın ararlar canım bu işi olmuş bil şakkıdı

Teşekürler canımm.. Yani adamlar arıcaklar biliyorumm herhalde cok yogunlarr..Bu hafta müdür bey tekrardan arayıp ikinci bir görüşme yaptıktan sonra evraklarımı hazırlamamı söylicek..Mayıs ayının ilk haftası gibi hangi şube olur bilmiyorum ama iş başı yapacagım.. :dance:

eee kamelyacımm bence bu konuda daha yetkin arkadaşlar muhtemelen daha iyi cevaplar verecektir.
yarın ararlar bence 23nisan falan girdi zaten bugün şöle bi incelemişlerdir yarında saat 10 gibi ararlar seniii haydin kamelya hanımmmm bekliyoz diyeeee

Sabırsızlıkla ve büyük bir heycanla bekliyorumm..Emin olun ilk burda paylacagımm...Bu arada cok teşekkür ederim canımm..:1hug:

yaw bu edward olayında da işe yarar mı acep diyom ben baileysss

canım bugün noldu bilmiyosun
dün gece yatarken edwardla ilgili bi secret yapayım dedim
bugün otobüste edwardıma inanılmaz derecede benzeyen birini gördüm
gözünü benden ayırmıyor baya bi kesiştik -tatlicadiarzu-
huyu aynı mı bilmem ama tipi çok benziyordu yaw
biraz daha üstüne gitsem bu olayın belkide olur neden olmasın:roflol:

kolonya olumsuzların prensesiiii
hiç yakıştıramadımmm valalhiiii böle negatif negatiffffffff

aaaa , kız acaba her şey hakkında olumsuz düşündüğüm ıcın mı basıma gelmeyen nane kalmadı benımmm :1shok: annem dıyo zaten her seyı o dilinle bozuyorsun sen dıyor kaydirigubbakcemile şom agaazlıymısım da :dilcikar:

haha evet işte konu oraya varıyor oluyoruz cıkıyoruz polyanna
kaydirigubbakcemile2
komık oluyor yani,

bır de ben evel sene bır işten arıycaklar dıye aylaaaaaaarca bekledım hep şu saat bu saaat ararlar kesın arıycaklar dedım secret neydı bılmıyordum o zamanlar ama şurada calısıcam dıye hayallenırdım kesın de ınanırdım e olmadı yaa
e hanı secret,
yeter yıne gururum ıncındı walla :nazar:sız yapın secret

umutsuz olma bu kadar kız ben bi çok şeyi hayata geçirdim secret sayesinde
imkansız gibi görünse de çok gitmek istediğim abd ye gittim
istediğim okulu istediğim şehirde hayallerim sayesinde kazandım
bunun dışında bir sürü küçük küçük gerçekleştirdiğim şeyler de mevcut hihoyyyt

umutsuz olma bu kadar kız ben bi çok şeyi hayata geçirdim secret sayesinde
imkansız gibi görünse de çok gitmek istediğim abd ye gittim
istediğim okulu istediğim şehirde hayallerim sayesinde kazandım
bunun dışında bir sürü küçük küçük gerçekleştirdiğim şeyler de mevcut hihoyyyt

bilmyorum kı kız :KK43: her seyde umutszum ben zaten :nazar: ıyı barı bıraz daha yapayım secret :eek:

waoowwww valla süpersin baileyscimmm
bencede üstüne git

çok doğru demişsin baileyscim kolonyayaaaaaaaaaaa( negatiflik yok negatiflik yok)
meselaaa benim hak hukuk devlet işim olsun anuında hallederim evden ne zaman bu niyetle çıksam genelde hep aynı niyetle çıkıyorum zaten ooo ben hemen halledip gelicem işlerimi derim ve hakkatende nedense benim gittiğimde sıra olmaz, kolyca hallederim. keza annemde der nimet gitsin o şanslı halleder gelir

hani filmde diyorya güne nasıl başlarsak öle gider gibi. olumsuz başlarsan sanki herşey ters gidiyorrr ama akşamalrı yatmadan önce derim ki yarın çok güzel olucak yataktan sevinçle kalkıcam her işimi halledicemmyarın beni kimse üzemezzzz

waoowwww valla süpersin baileyscimmm
bencede üstüne git

çok doğru demişsin baileyscim kolonyayaaaaaaaaaaa( negatiflik yok negatiflik yok)
meselaaa benim hak hukuk devlet işim olsun anuında hallederim evden ne zaman bu niyetle çıksam genelde hep aynı niyetle çıkıyorum zaten ooo ben hemen halledip gelicem işlerimi derim ve hakkatende nedense benim gittiğimde sıra olmaz, kolyca hallederim. keza annemde der nimet gitsin o şanslı halleder gelir

hani filmde diyorya güne nasıl başlarsak öle gider gibi. olumsuz başlarsan sanki herşey ters gidiyorrr ama akşamalrı yatmadan önce derim ki yarın çok güzel olucak yataktan sevinçle kalkıcam her işimi halledicemmyarın beni kimse üzemezzzz

çok doğru diyorsun canım benim
niyet çok önemli bence kolonya da senin yaptığını yapmalı
bir gece önceden günümüzün nasıl geçeceğini kafamızda tasarlayalım
herşeyi muhteşem bir şekilde ve her işimizin yolunda gittiğini düşünerek uykuya dalalım
ve ertesi gün pozitif bir şekilde yatağımızdan kalkalım ve bugünden itibaren yapmaya başlayalım herşey çok güzel olacak hihoyyythihoyyythihoyyyt

çok doğru diyorsun canım benim
niyet çok önemli bence kolonya da senin yaptığını yapmalı
bir gece önceden günümüzün nasıl geçeceğini kafamızda tasarlayalım
herşeyi muhteşem bir şekilde ve her işimizin yolunda gittiğini düşünerek uykuya dalalım
ve ertesi gün pozitif bir şekilde yatağımızdan kalkalım ve bugünden itibaren yapmaya başlayalım herşey çok güzel olacak hihoyyythihoyyythihoyyyt

bu kendımızı kandırmak olmaz mı :1closedeyes:

süpersin walla :roflol: :roflol:

ayy canım yaaa kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 ama hayal kurun bol bol..gerçek gibi olcak gibi dvranın..
ya ben zayıfladıgımı fln düşünüyorum :)) herkes bana bu aralar zayıflamıssın dioo hihoyyyt hihoyyyt

X