The secret sır çekim yasası

trendiii sen mi geldiinn
güzel yazıymış secretle ilgili bir makaleden alıntı sanıyorum. teşekkürler...

YANKI​
Bir baba ve oğlu dağa çıkıyordu. Birden oğlunun ayağı takılır ve çocuk düşer. Canı acıdığından bağırır: Aaaauuuuu! Dağların arkasında
bir ses aynısını tekrarlayarak bağırınca çocuk şaşkın kalır.
- Kimsin sen? – merakla sorar.
- Kimsin sen? – cevap gelir.
- Korkunçsun! – diye, çocuk bağırır.
- Korkunçsun! – dağ cevaplar.
- Korkaksın! – çocuk der.
- Korkaksın! – dağ yanıtı verir.
- Baba, bu da ne ki? – çocuk babasına sorar.
- Dinle şimdi. – ve başka bir cevap yerine babası bağırmaya başlar:
- Sen en iyisin!!
- Sen en iyisin!! – diye dağ cevap verirken, baba devam eder:
- İnsanlar buna yankı derler, ama bu aslında hayattır. Söylediğin veya yaptığın herşeyi sana geri verir: hayat basitçe bizim emeklerimizin,isteklerimizin,söylediklerimizin
yankısıdır. Dünyada daha çok sevgi olsun istersen, kalbinde daha çok sevgi oluştur. Takımında daha çok başarı olsun istersen, kendi
bilgilerini ve yeteneklerini geliştir. Bu her şey için geçerlidir, bütün hayat alanları için; hayata verdiğin her şeyi o sana geri verecek. Hayat​
bir tesadüf dizisi değil, o senin yankındır.Bu bir hikayedir ama sizce gerçek payı yok mudur ? Hayat bizim isteklerimizin yankısıdır bize geri gelen bir enerji bu enerjiyi sağlayan kişi, aramızda kurduğumuz dua ile isteme diyoloğu <allahtır.>Ben bunu çok mantıklı buluyorum benimde yaşama biçimim budur,kişinin mantık süzgeci önemlidir bana göre yani olayların aklına yatma biçimi benim mantığıma uyuyorsa <the secret >neden olmasın kaybedicek neyiniz var allah aşkına bana göre dua etme biçimidir...ve kesinlikle içinde beslediğin sevgi ve ayırmaksızın sevmek herkesi ,doğayı, çiçeği, böceği,saygı duymak yaşama karşı ,kendine karşı,özünde iyiyi barındırmak ve büyütmek,herşeyden önce insan olmak ,insan gibi insan olmak varsa içinde ,neden herşey ayağına gelmesin ki......yürekten sevgiler yine herkese.....:1hug:

coook güzel canım yaa tşk edrzz a.s. a.s. a.s. a.s.

selammmmm bende geldim cuma günü birazcık bu topicte gezindim. filmini daha önce izlemiştim zatennn
basit olarak iki şey için yapayım dedimmm
aklım fikrim yemek olduğu burada yazacakaldan çıkacak ama neyse :))))

neyse efendimm
burda yazılanları okuduktan sonra akşam eve gidicem yemek yok biliyorum
ee üşengecimde ne zamandır da canım hamburger istiyor sölemesi ayıp
biliyorumki eşimde hiç sevmez böle şeyleri nerdeyse bir hafatdır yemek te yemek diyip başımın etini yiyor
kalktım masamdan bu akaşm eşim bana hamburger ısmarlayacak ben sorucam aşkım ne yemek istiyorsun diye oda bana hayatım bugün yorulma gel sana hamburger ısmarlayayım dicek dedim.
ama bu şekilde böle bir heves bir coşkuylaaa düşünüyorum neyse fenedim eşimel buluştum yüzümde en şirin ifadeyle sorumu sordum
eşimden gelen cevap aşkım yorulma gel hamburger yiyelim dedi
alllllllllllllllllllllllllah demişimiçimdennnn

neyse fenedim pazar günüde tekirdağdan dönüyom ayaktaa( boş araba gelsin diye secret yapmamıştımmaalesef)
dönüyom eve ama ulen ne yapcama akşam aben diyom kendi kendime dur bi secret yapayım deidm. pizza ısmarlayalım diye odakladım kendimi
ve akşam eve gidince hgen kociş pizza ısmarladıııı

hehehhehe
şimdi feneidm ben ev almak istiyorum kiracıyız
ne birikmiş var nede yardım edecek bir şahısss
işi büyüteyim diyorum
bide borç harç var eşim nasıl bu borçlar bitecek dedi akşam bitecek bitecek dedim çok rahat edicez dedim adam tabii aptal aptal baktı suratımaaaa
öneri yapın bakemmmmmmmmmmm

Littlefairy öncelikle borç kelimesini untumaya çalış(biraz zor olabilir)ama odağını istediğin şeye verirsen senin için kolay olur.Mesela eline para geçtiğini düşünebilirsin.

selammmmm bende geldim cuma günü birazcık bu topicte gezindim. filmini daha önce izlemiştim zatennn

neyse efendimm
biliyorumki eşimde hiç sevmez böle şeyleri nerdeyse bir hafatdır yemek te yemek diyip başımın etini yiyor
kalktım masamdan bu akaşm eşim bana hamburger ısmarlayacak ben sorucam aşkım ne yemek istiyorsun diye oda bana hayatım bugün yorulma gel sana hamburger ısmarlayayım dicek dedim.
ama bu şekilde böle bir heves bir coşkuylaaa düşünüyorum neyse fenedim eşimel buluştum yüzümde en şirin ifadeyle sorumu sordum

neyse fenedim pazar günüde tekirdağdan dönüyom ayaktaa( boş araba gelsin diye secret yapmamıştımmaalesef)
dönüyom eve ama ulen ne yapcama akşam aben diyom kendi kendime dur bi secret yapayım deidm. pizza ısmarlayalım diye odakladım kendimi

hehehhehe
işi büyüteyim diyorum
bide borç harç var eşim nasıl bu borçlar bitecek dedi akşam bitecek bitecek dedim çok rahat edicez dedim adam tabii aptal aptal baktı suratımaaaa

Son düzenleme:
bu konuyu okumayı cok sevıyorum keske daha fazla paylasım olsa...little fairy sanırım olmasına inandığımız şeyleri başkalarıyla paylaşmamız gerekiyor çünkü karşındaki insan olmasına imkansız gözüyle baktğı için enerjiyi negatif yapabilir..kitapta böyle bir bölüm vardı yanlış hatırlamıyorsam ...

neyse efendimm

hehehhehe
işi büyüteyim diyorum

tatlım harika mısın nesin bana mı öyle geldiii Şeniz ya bi de bana el at bu kız cok zayıf çöpe dönüş fln deee :1hug: a.s.

tatlım harika mısın nesin bana mı öyle geldiii Şeniz ya bi de bana el at bu kız cok zayıf çöpe dönüş fln deee :1hug: a.s.

anam avatardaki o ince bilekeler sana mı ait neeeeee
dal gibisin maaşllahhhh tütüüüüüüüüü
malibucummmm valla tadından yenmessin sennn
çıtır çıtır çubuk krakker gibisnnnn

petekcim evet borç kelimesi zaten çok negatif biliyorummm
böle bi çoşkuylaaa kendi kendimeee çok rahat bir mali duurmda hayal eidyomşimdiiiii
dur azcık şöle kendimi para saçarken hayal edeyimmmmm

bu konuyu okumayı cok sevıyorum keske daha fazla paylasım olsa...little fairy sanırım olmasına inandığımız şeyleri başkalarıyla paylaşmamız gerekiyor çünkü karşındaki insan olmasına imkansız gözüyle baktğı için enerjiyi negatif yapabilir..kitapta böyle bir bölüm vardı yanlış hatırlamıyorsam ...

evet canım ımkansız gözuyle bakmıycaksın oldu olucak dıye göruceksın
yani faırynın ornegıne gore yazayım
aksama pizza yıycez,
aksama hamburger ısmarlıycak kocam
bu sene ev alıcaz ama 80 mı olsun 90 mı evet evet 100 m kare oluyor evımız guzel aldık yaa hayırlısı bıze :) boyle , sankı aldın sahıpsın senınmiş gıbı. kaydirigubbakcemile5
böyle yazıyordu

tatlım sen zaten zayıfsın
bak bı koluna bacagına gıt aynaya bak ve kendını zayıflamıssın gıbı gör sen zaten zayıfsın

unutmayalım bır farklı parametrede yan enlemde zamanın olmadıgını varsaydıgımızda zaten o bızım,

yani zaten ben şu ankı sevgılımle evlıyım zaten ikiz bebeklerım var ve zaten vıllam var?
ya sızın :jeyyar:

anam avatardaki o ince bilekeler sana mı ait neeeeee
dal gibisin maaşllahhhh tütüüüüüüüüü
malibucummmm valla tadından yenmessin sennn
çıtır çıtır çubuk krakker gibisnnnn

petekcim evet borç kelimesi zaten çok negatif biliyorummm
böle bi çoşkuylaaa kendi kendimeee çok rahat bir mali duurmda hayal eidyomşimdiiiii
dur azcık şöle kendimi para saçarken hayal edeyimmmmm

hahaha kız sacma şu paraları etrafa toplayamıyorsun sonra :))) yıne aynını yaptın
dagıtma demedık mı kaydirigubbakcemile3

malibum da pek bir zayıf anam :)) fıstık gıbı hatun ama :lepi:

kolonyom ikizlerin pek bi datlımıymış bacım. havuzda süper yahu. bende çatalcadaki çiftliğime gittimm havalar ısınsın havuzda bol bol yüzücem :))))

neyse çok ciddiyetsizzz gözüküyorumm
valla konu sahibi arkadaşa teşşürlerimi bildiririm
ufkum açıldı resmen
birde şöel bir şey var hep böle olmusuz bakan bunalım biriydim
şimdi kendimi daha neşeli hissediyorum
ne bileyim mutluum işte sanki bütün dertler sıkıntılar geride kalmış gibi
geride de kalmış zatennn

gideyim bir nahatarlık alayım alayım evim için şöle cicili bicili bişey

şimdi birde bişey anlatmak istiyorum naçizane secret falan ortalıkta yoktu ozamanlarr
kendi kendime yaptığım birşey kilo vermekle alakalı o psikolojiye tekarar dönebilirsem çok iyi olacak ama umarım siz başarırısınız

şimdi bendeniz bir zamanlar kendimi çok şişko hissediyordum , inanılmazzz katı diyetler yaptım akapuntur tedavisi falan gördüm yok yok, her tartıya çıktığımda aynı manzara. hiç unutmmam koca yaz boyunca bir kase yoğurtla geçirmişim günümü 4 km koşmuşum ben benden gitmişim yani. o günde sölemesi ayıp bir idda sonucu dayımlar baklava almış gelmiş böle öle bi bakıyorum baklavaya içim gittiiii. yemedim . keşek yeseymişim ya neyseeee
sonra dedimki olmuyor bu bu böyle olmuyorrr, bırak kalsın ne varsaaa ye hayata bir daha mıgelicem , ben böyel de güzelim, çok mu şişmanım sanki diye kend kendime telkinler verdim. sonra her yediğim şeyi bu bana kilo yapmaz hatta kilo bileveririm ben dedim, annemlerde derin bir oh çektiler nihayet diyee. bunlar bana ne istersem alıyor ben de yiyorum diyimki size hafta da 1 kilobaklava yiyorum o dercedeee. ama ben her yediğime başlarken bu bana kilo yapmaz ben hemen eritirim, aksine zayıflarım diye kendi kendime hep söyledim ve nitekim ki 15 kilo verdim formuma kavuştum. napıyorsun o kadar yenirmi derlerdi siz kendinize bakın bee ben eydikçe zayıflıyorum derdim. hakkettende öyle oldu ben kilo verdim. mesela kafamda hep hamileyken çok kilo alıcam korkusu vardı ve ben kıstıkça kilo aldımm
ne düşünürsek bence oo dedim kendi kendimeee

şimdi gene başladım meselaaayiyoru yiyorumm bundan mı kilo alıcam diyip dediğim gibi hamburger ve pizzaları hüplettim, kezaa almıyorumda zatennnnnnnnnnnnnnnnn
yuppiieeeeeeeee

şimdi birde bişey anlatmak istiyorum naçizane secret falan ortalıkta yoktu ozamanlarr
sonra dedimki olmuyor bu bu böyle olmuyorrr, bırak kalsın ne varsaaa ye hayata bir daha mıgelicem , ben böyel de güzelim, çok mu şişmanım sanki diye kend kendime telkinler verdim. sonra her yediğim şeyi bu bana kilo yapmaz hatta kilo bileveririm ben dedim, annemlerde derin bir oh çektiler nihayet diyee. bunlar bana ne istersem alıyor ben de yiyorum diyimki size hafta da 1 kilobaklava yiyorum o dercedeee. ama ben her yediğime başlarken bu bana kilo yapmaz ben hemen eritirim, aksine zayıflarım diye kendi kendime hep söyledim ve nitekim ki 15 kilo verdim formuma kavuştum. napıyorsun o kadar yenirmi derlerdi siz kendinize bakın bee ben eydikçe zayıflıyorum derdim. hakkettende öyle oldu ben kilo verdim. mesela kafamda hep hamileyken çok kilo alıcam korkusu vardı ve ben kıstıkça kilo aldımm
ne düşünürsek bence oo dedim kendi kendimeee

yanlız ınanılmaz bır sey anlattın, helal olsun,
ben de şu aralar kılo alıyor pskılojısındeyım ve alıyorum ınanılmaz alıyorum normalde de ben bu kdr cok yerım ama almazdım ve su aralar alıyorum dıyorum alıyorum :nazar:

kolonyom ikizlerin pek bi datlımıymış bacım. havuzda süper yahu. bende çatalcadaki çiftliğime gittimm havalar ısınsın havuzda bol bol yüzücem :))))

neyse çok ciddiyetsizzz gözüküyorumm
valla konu sahibi arkadaşa teşşürlerimi bildiririm
ufkum açıldı resmen
birde şöel bir şey var hep böle olmusuz bakan bunalım biriydim
şimdi kendimi daha neşeli hissediyorum
ne bileyim mutluum işte sanki bütün dertler sıkıntılar geride kalmış gibi
geride de kalmış zatennn

gideyim bir nahatarlık alayım alayım evim için şöle cicili bicili bişey

tatlım ben vıllama gıdemıyorum bu aralar anahtarlıgımın ucuna yenı bıa anahtarlık ekledım bazen elektrıkler kesılıyor ışık olsun dıye hoş bir şey taktım, çocuklara da orada dadıları bakıyor işte ben annemlerdeyım bu aralar yazın gıdıcem belkı vıllama eşim de annesınde yaşıyor şimdi kadın özlemiş çünkü eşimi o yuzden ayrı yaşıyoruz bu aralar :)

yanlız dıkat et secretten bır sure sonra ya ben polyanna mıyım neyım olmuyor boyle deyıp aksine ınanmaya baslıyorsun ki çöküş aşaması işte..... -tatlicadiarzu- onu ne yapıcaz bılemıyorum benneyaptımki

yanlız ınanılmaz bır sey anlattın, helal olsun,
ben de şu aralar kılo alıyor pskılojısındeyım ve alıyorum ınanılmaz alıyorum normalde de ben bu kdr cok yerım ama almazdım ve su aralar alıyorum dıyorum alıyorum :nazar:

ne yapıyoruz kilo almıyoruzzz, sen ne yersen veirisin vücudun bunu harcamaya müsait onlar bizim için ir yakıt depomuzu dolduyoruz sadeceee, gerçekten inanarak söyle bu vücut sana ait senden başkası idare edemez, sen istersen harcar enerjiye dönüştürür sen istemezssen hop alır yağa dönüştürür, yediğim bana zevk varan hiç birşey bana kilo aldıramazzz, ben kilo almam veirirmmmmm

tatlım ben vıllama gıdemıyorum bu aralar anahtarlıgımın ucuna yenı bıa anahtarlık ekledım bazen elektrıkler kesılıyor ışık olsun dıye hoş bir şey taktım, çocuklara da orada dadıları bakıyor işte ben annemlerdeyım bu aralar yazın gıdıcem belkı vıllama eşim de annesınde yaşıyor şimdi kadın özlemiş çünkü eşimi o yuzden ayrı yaşıyoruz bu aralar :)

yanlız dıkat et secretten bır sure sonra ya ben polyanna mıyım neyım olmuyor boyle deyıp aksine ınanmaya baslıyorsun ki çöküş aşaması işte..... -tatlicadiarzu- onu ne yapıcaz bılemıyorum benneyaptımki

çöküş derkennn :uhm:
yok çöküş falannnnnn
oda ne anlamını bilmiyorumm :))))

aaa komşumda burdaymış hatırladın mı beni :jeyyar:
sizin yan villanın sahibi hani garajında 3 tane bmw si olan -tatlicadiarzu-

aaa komşumda burdaymış hatırladın mı beni :jeyyar:
sizin yan villanın sahibi hani garajında 3 tane bmw si olan -tatlicadiarzu-

hahaha selam canım yaa, kusura bakma ılgılenemıyorum sana da selam veremedım geçen geldım vvıllama bakmaya görür gıbı oldum senı cıceklerı suluyordun :) lülülülülülü
yazın gelıcez ama eşimle, görusuz gene :))

geyıkten laf yemeyelım secret yapıyoruz yanlış anlasılmasın :)
resım falan cızmedım ben bu arada.

oooo arabalar alınmış hemde 3 taneee, çiçekler falan sulanmış
güzel güzel süper gördüm siziiiiiiiiiii

hahaha selam canım yaa, kusura bakma ılgılenemıyorum sana da selam veremedım geçen geldım vvıllama bakmaya görür gıbı oldum senı cıceklerı suluyordun :) lülülülülülü
yazın gelıcez ama eşimle, görusuz gene :))

geyıkten laf yemeyelım secret yapıyoruz yanlış anlasılmasın :)
resım falan cızmedım ben bu arada.

evet muhtemelen o benimdir tekrar gelirsen beklerim kahve içmeye -tatlicadiarzu-

kendimi evcilik oynayan kız çocukları gibi hissettim yaw kaydirigubbakcemile3

X