The secret sır çekim yasası

ben bugün 2 olay gerceklestırdım
ah keşke pizza olsa yapıp yesek dedim sonra amaan dedim bir baktım annem alisverısten gelırken pızza almıs,
sonra keşke corba olsa içsem dedım paketten corba da cıktı

ama secretı dusunerek ya da olmalı olmalı dıye dusunmedım
yaa olsa keske of olmaz neyse bosver dedım hep
---
ben evlenmeyı ıstıyrum olsa keske dıyorum sonra olmalı olmalı dıyorum hırsımla ölup kalıyorum olmuyor haliyle ama zaten olmaz dıyorum bu defa da mor ınege takılıyorum
mor ınegı düşünmeee,
tam bır handıkap.

evlılıge secretı yapamıyorum
corba paketıne pızzaya yapılıyor malum annem de aynı hıslerı tasıyor
tvde muhtemelen pızza gorduk sabah bılemıyorum.

SECRET ta ne demek istediğini vcd-dvd sinde daha anlaşılır anlatıyor,,,tavsiye ederimyerimseniben

SECRET ta ne demek istediğini vcd-dvd sinde daha anlaşılır anlatıyor,,,tavsiye ederimyerimseniben

evet onu da ızledım guzeldı, daha net anlatıyor
kıtapta hayal ettıgım bır cok olay aynen tasvırlenmıs,
baska secret neler yaptınız kızlar? hadı anlatın :nazar:

evet onu da ızledım guzeldı, daha net anlatıyor
kıtapta hayal ettıgım bır cok olay aynen tasvırlenmıs,
baska secret neler yaptınız kızlar? hadı anlatın :nazar:

bunun yanısıra ''joseph murphy nin -bilinçaltının gücü''destekleyici olabilir,,,tavsiye edebilirim,,,,,,

bu kitabı okuyunca denemekten ne çıkar dedim.sürekli araba hayli kurdum hatta sürdügümü nazar boncugu taktıgımı filan.tam 21gün sonra sürekli erteledigimiz arabamızı aldık.en ilginci nazar boncugunu ve duayı hç ummadıgım kişiden hediye aldım,ve hayal ettigim yere astım.benimle dalga geçen eşim bile şaşırdı

ama sürekli her şey için uygulamaya sokamıyorum.bu gün yine aklımdan bu kitap geçti ev hayali kurayım diye ve bu forumda buldum kendim.herhalde bu bir çekim

bu kitabı okuyunca denemekten ne çıkar dedim.sürekli araba hayli kurdum hatta sürdügümü nazar boncugu taktıgımı filan.tam 21gün sonra sürekli erteledigimiz arabamızı aldık.en ilginci nazar boncugunu ve duayı hç ummadıgım kişiden hediye aldım,ve hayal ettigim yere astım.benimle dalga geçen eşim bile şaşırdı

inanılmazsın mehtapinoo, tebrıkler wallaha,
araba alabılmek buyuk meziyet,
ben de hayallerımı hep gelecek zamanda kurarım,
şurada çalışıcam şu marka arabama binicem diye.
demek yaptıgın gıbı sımdıkı zamanda düşünmek lazım.

hemen en cok ıstedıgım şeye vurmalıyım bunu :)
gözumu kapıyorum 1dk düşünüyorum
hadı bakalım

kişisel Gelişim kitapları hep ilgimi çekmiştir
burada ismini görüp araştırdım ve kitabı e-kitap olarak bulup okudum sanırım özetti fakat çok güzel
gerçekten düşüncenin gücüne inanrım hepimiz yaşarız içimizden geçen birşeyin oluverdigini bunu kontrol edebilmek ise harika olurdu
umarım olurda kitabı okuduktan sonra yani yaklaşık on dkk önce birden elektrik kesildi ve bizim burda cuma gecesi elektrik kesilince sabha kasdar gelmez genllikle çakmagı elime alıp mum aradım buldum ve yakarken
-boşuna yakıyorum birazdan elektrikler gelecek diye geçiriyorum bir kaç dkk geçmeden elektrikler gelmişti
tabi bu sadece düşünce gücü değil çok güzel bir tevafuk bence
neden Tevafuk dedigimi açıklamak isterim Çünki bu dünyadaki hiçbirşey tesadüf değildir öyle kendi kendine oluşuvermez
onun oluşması için bir gücün ol demesi gerekir bunu dileyende sadece Allah'tır

Resûlullah (s.a.v) bir hadisinde buyurdular ki:"Ameller niyetlere göredir. Herkese niyet ettiği şey vardır. Öyleyse kimin hicreti Allah'a ve Resûlü için ise, onun hicreti Allah ve Resûlünedir. Kimin hicreti de elde edeceği bir dünyalığa veya nikâhlanacağı bir kadın için ise, onun hicreti de o hicret ettiği şeyedir

evet o anlattıgınız olayda yaşanan bir gerçek var arkadasımlla yasadık,
evde sular kesilmişti ve kız arkadasım sacını yıkamak ıcın kova suları hazırladı ama ısteksız, sonra dedı kı yaa bosuna hazırlıyorum aslında beklesem gelıcek sımdı sular, halbukı suların hıc gelıcegı falan yok,
bekledı bekledı ve su geldı wuuu dedım secret yaptın, ay o ne gelıcektı geldi işte dıyor, halbukı gelmez demı dedım normalde evet gelmezdı ama gelıcek bekledım gelır dedım bılmem kı dıyor.
resmen secret yaptı haberı olmadı.

arkadaşlar paylaşımlarınız çok güzel herşey bıraktığım gibi devam ediyor ....yerimseniben
bu arada artık forumumuz ilişkiler bölümünde değil kişisel gelişim bölümünde bu beni daha da çok mutlu etti...:teytey:
hepimiz güzel isteklerimizi geliştirmeyi öğreneceğiz omuz omuza... yalnız bu arada ben bir süre sayfaya giremeyebilirim....özellikle mayıs ayında,,, çünkü büyük oğlumun sbs sınavı var...tamamen ona odaklanacağız allahın izniyle ve istediğimiz şekilde olacak buna yürekten inanıyorum...bu sınavlara girecek bütün öğrenci ve velilere de emeklerinin boşa gitmeyeceği dileğinde bulunuyorum....veliler diyorum çünkü en az çocuklar kadar onlarda emek veriyor.. herkese bol şans ....pozitif dileklerinizi gönderin arkadaşlar.....herkesi sevgiyle yürekten kucaklıyorum ...benim yokluğumu belli etmeyin..sayfayı da boş bırakmayın canım arkadaşlarım.....haydi bakalım hepimiz < aklıma gelen başıma geldi>düşüncesini pozitif yöne çevirelim....

:CüvCüv: hayırılısıyla olucak de trendcim hep ınan olmus gıbı sevın :))))
olsun hayırlısı olsun canım umarız ıyı geçer de daha da güçlü gelırsın foruma yazarsın bıze de inandık oldu sız de daha cok ınanın kızlar dıye :) oglunun da gelecegı daha guzel olur hem, yurekten ınanıyoruz :)
kolay gelsın tatlım gene de gır arada unutma ama bızı sana ıhtıyacımız oluyor unutma tamam mı:) kendı yagımızda kavruluyoruz gercı bak anlattım ben de bır seyler , daha buyuk secretler yapmalıyımm ama :)

inanılmazsın mehtapinoo, tebrıkler wallaha,
araba alabılmek buyuk meziyet,
ben de hayallerımı hep gelecek zamanda kurarım,
şurada çalışıcam şu marka arabama binicem diye.
demek yaptıgın gıbı sımdıkı zamanda düşünmek lazım.

hemen en cok ıstedıgım şeye vurmalıyım bunu :)
gözumu kapıyorum 1dk düşünüyorum
hadı bakalım

teşekkürler canım darısı sana.burada yapman gereken tek şey yatmadan önce hayal kurman seninmiş gibi,(markası, rengi,hatta plakasını)ve şükret böyle arabam oldugu için sana teşekkür ediyorum allahım diye.ve istedigin arabanın resmini biryere yapıştır ve her baktıgında şükretve bir anahtarlık ayarla her dişarı çıktıgında onu yanına alve hep mutlu ol ve istedigin her şey için bunu alabilme gücüne sahibim sana teşekkür ediyorum allahım de:lepi:unutma şimdi düşündükleimiz gelecekte yaşadıklarımız ben bunu kitabı okuduktan sonra anladım ve yaşadıgım çok şey bana geçmişi hatırlattı

teşekkürler canım darısı sana.burada yapman gereken tek şey yatmadan önce hayal kurman seninmiş gibi,(markası, rengi,hatta plakasını)ve şükret böyle arabam oldugu için sana teşekkür ediyorum allahım diye.ve istedigin arabanın resmini biryere yapıştır ve her baktıgında şükretve bir anahtarlık ayarla her dişarı çıktıgında onu yanına alve hep mutlu ol ve istedigin her şey için bunu alabilme gücüne sahibim sana teşekkür ediyorum allahım de:lepi:unutma şimdi düşündükleimiz gelecekte yaşadıklarımız ben bunu kitabı okuduktan sonra anladım ve yaşadıgım çok şey bana geçmişi hatırlattı

hehe catlaksın kız harıka anlatmısın,
yok ben araba ıstemıyorum artık yıllardır ıstıyordum artık süremıyorum bıle unuttum surmeyı bıle 10 yıl oldu neredeyse vazcaydım baskası sürsün ben otururum,
ev alırım ancak ama hıc param yok gercı secrette yapmak yeter,
evlenmek ıcın yaptım damat gelın cızdım bızı, arada bakıyorum bıde evlıymısım gıbı hayal edıyorum bır sahnesını hayal ettım dun gece, sankı evdeyım ben eşim gelıp kapıda sarılıyor hosgeldım hayatım falan dıyor delikafadulden hahaha
:sm_cool:

Secret ne ?
Çekim ne ?
Noolmuş ?
Ne gerçek olmuş?
Nasıl olmuş? Nerde olmuş?

Burayı yeni keşfettim ben delikafadulden

Arkadaşlar ben pazartesi iş görüşmesine gidecegim cv bırakmıştımm..müdürle tekrar görüşmeye gidecegim.. yaa şimdi benim ne yapmam lazım cok istiyorum bu işin olmasını ne kadar dua ettim bilemezsiniz..Şimdi bana bir akıl verinn neler yapmam lazım direk beni kabul ettigini felanmı düşüneyimm....Nasıl bir şey yapmalıyım????

Arkadaşlar ben pazartesi iş görüşmesine gidecegim cv bırakmıştımm..müdürle tekrar görüşmeye gidecegim.. yaa şimdi benim ne yapmam lazım cok istiyorum bu işin olmasını ne kadar dua ettim bilemezsiniz..Şimdi bana bir akıl verinn neler yapmam lazım direk beni kabul ettigini felanmı düşüneyimm....Nasıl bir şey yapmalıyım????

işe kabul edildiğinde kendini nasıl hissetceksin?sabah ilk uyandığında ve gece uykuya dalmadan önce işe kabul edildiğin anı 3 boyutlu ve birebir gerçekmiş gibi hissederek gözünün önünde canlandır,(kendine dışardan bakma),,,ve,,,,,bu işe alındığım için şükrediyorum,,mutlu ve coşku doluyum.....vs,,,,şimdiki zaman kipi ile olumlu ve olmuş gibi cümleler kuracaksın,,,,,şükretmek ve o anda neler hissedeceksen bu enerjiyi yerimseniben vermen önemli

the Secret i ilk okuduğumda denilen şeyleri uygulamaya başladım sonucunu hatırlamıyorum gerçi:roflol:

Şimdi istediğim birşey var ama korkuyorum kendimi ümitlendirmeye ya olmazsa ne olacak daha çok üzüleceğim.Eğer bu teori doğruysa olmıyacak istediğim şey çünkü olıyacak diye düşünüyorum
kafamçokkarıştı

Ablam bu kitap sayesinde vajinusmus'tan kurtuldu. Doğru olarak yapabilmek önemli sanırım

hehe catlaksın kız harıka anlatmısın,
yok ben araba ıstemıyorum artık yıllardır ıstıyordum artık süremıyorum bıle unuttum surmeyı bıle 10 yıl oldu neredeyse vazcaydım baskası sürsün ben otururum,
ev alırım ancak ama hıc param yok gercı secrette yapmak yeter,
evlenmek ıcın yaptım damat gelın cızdım bızı, arada bakıyorum bıde evlıymısım gıbı hayal edıyorum bır sahnesını hayal ettım dun gece, sankı evdeyım ben eşim gelıp kapıda sarılıyor hosgeldım hayatım falan dıyor delikafadulden hahaha
:sm_cool:

kız allahım ya,hiç dalga geçme bak sana bir örnek verecem ama yuh deme.ben bu kitabı herkese mail attım ama kimse tınlamamış.15tatilde memlekete gittim çok yakınım kendisi işkolik ama dank etmiş galiba evlilik falan artık lafı etmeye başladı ama geleni begenmiyor.ben buna tabi esir ettim anlat anlat(dügün salonuna girdigini ,heycanlandıgını,gelinligini bile hayal et dedim)etmiş demekki nişanı oldu hemde salondadelikafaduldendelikafaduldennişanı salonda yapanlara hep kızardı ama oldu bak.inş evlenirse yazarım sana

X