The secret sır çekim yasası

bende okudum bu kitabı gercekten cok etkıleyıcı ama ınsanın dusuncelerını kontrol altına alması kıtapta yazdıgı kadar kolay olmuyor ne yazık ki..

busejik arkadaşa katılıyorum.bende okudum ama okuduğun sürece rahatlıyosun yani o kitabı hiç elinden düşürmemek lazım. bittikten sonra eski yaşama devam.olayları çözmek kitaptaki kadar kolay değil işte herkesin beyin merkezi farklıdır

ben secretın kigem de ki metnini okuduğum an xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
birden kendimi kontrolsüz bi şekilde mutlu hissetmeye başladım.
ortada kitap mitap yok :) ama ben uçuyorum:) demek ikna oldum hemencik :sm_cool:
o gazla erkek arkadaşıma anlattımmmmm...ama o inanır mı hiç öle şeylere inanmadı tabiii.dedimki kapı çalsa da yemek gelse ne güzel olur yaw :ecrin_bebek:
sora anaaa yemek geldi :) dedim o da dediki öle basit bişe hayal edersen olur dedi
niçin kapı çalsa ve biri elinde parayla gelse diye düşünmüyosun hadi o da olsun da göriym dedi sengözlerimebaksanab
tabi ertesi gün kapı çaldı üst komşum yaşlı yardım etmeye niyet etmiş para getrdi 100tlcik
oluyo yaa ben inanıyorm hem de olsun diye düşünceye enerji yüklemeden oldu şu 2.si süprizzzzz

Son düzenleyen: Moderatör:
yazdığım çizdiğim umut ettiğim herşeyi yırtıp attım
olmicakk böyle bişey fark edemedim beni sevmediğini
ömrümün sonuna kadar beklesem bana yalvarmicak senağlama
inşallah sizin istekleriniz olucak

kızlar kitabın yarısındayım, sizden gördüm kitap güzel demişsiniz yorumları okudum
yarısındayım normalde düşündüğümüz şeyler çok güzel anlatılmış ama her bölümde sanki farklı şeyler yapmamız söyleniyor,
bir kısmında inanmalı uygulamalısınız diyor sanki gerçekmiş gibi, diğer kısmında çizip kenara yazın olmasını yürekten isteyin diyor. olmuş gibi mi olacak gibi mi sorusuna da yanıt ileri zamana atmayın aynı boyutta olmuş algılayın diyor.
karmaşık sonuçta, şu an yarısındayım bakalım bitirince ne olacak, umarım iyi şeyler olur bende henüz bir süpriz ve beklenmedik gelişme yok.
:emir_bebek:

kızlar kitabın yarısındayım, sizden gördüm kitap güzel demişsiniz yorumları okudum
yarısındayım normalde düşündüğümüz şeyler çok güzel anlatılmış ama her bölümde sanki farklı şeyler yapmamız söyleniyor,
bir kısmında inanmalı uygulamalısınız diyor sanki gerçekmiş gibi, diğer kısmında çizip kenara yazın olmasını yürekten isteyin diyor. olmuş gibi mi olacak gibi mi sorusuna da yanıt ileri zamana atmayın aynı boyutta olmuş algılayın diyor.
karmaşık sonuçta, şu an yarısındayım bakalım bitirince ne olacak, umarım iyi şeyler olur bende henüz bir süpriz ve beklenmedik gelişme yok.
:emir_bebek:
canın benim ,zaten istediğin birşeyi olmuş gibi hayal etmek,istediğin birşeyi olmuş gibi hissettiğinde seni ne kadar mutlu ettiği hissini içinde duyumsamak, şimdiki zaman oluyor ....çünkü o an hissediyorsun ve bu anlık frekansı yakalayıp gün içinde bu isteklerini hatırlaman yeterli olacaktır....ama en önemli püf nokta hırslanmadan daha sakin bir şekilde hayatın kendine gülümseyerek....istemek ve düşünmek....sevgiyle kal...

secret %100 düşünce gücü kitaplarını okudum. ve her hafta show maxta hyata evet programını izliyorum. ilgilenenler pazartesi çarşamba akşam 10da. kuantum çekim yasasının sanırım tek türk yazarı ya da en iyisi. R.Şanal. kitaplarını mutlaka okuyun. secret'da kızdığım birşey biraz dinle çakıştırmış. yani sanki allah yok der gibi davranmış. Ama Şanal abartmadsn tam olarak açıklıyor. mutlaka kitaplarını almanızı ve takip etmenizi öneririm. hayatımda uygulamaya çalışıorum. evet başarabiliorum. şunu bilin hasat değilim derseniz alt beyin ilk söyleminizi yerine getirir ve kendinizi hasta hissedersinz. onun yerine sağlıklıyım demelisiniz. diğer birşey eğer biri ya da kendiniz derseniz ki MOR FıLı DÜŞÜNme, ilk olarak aklınıza mor fil gelmezmi. alt beynimiz olumsuz emirleri değil ilk emirleri yerine getirir. -ma -me eklerini kabul etmez ne düşüncekseniz olumlusunu kendinize hafif seste söyleyin. konuyu başlatan arkadaşımız süpersinn.:)

kızlar bu secret işe yarıo yaa

bugün otobüs sırasındaydımm
hani bi arkadaş yazmıstı yaa
dolmş bekliyorum oturcam fln..
benimde ders calısmam gerekiodu ama sıranında sonunayım nerdeyse..
dedim bi secret yapayımm :))
ve oturdummm bi kişilik yer kalmıstı sadece :))

Selam arkadaşlar, ben günlerdir kitaptan hayatımdaki bazı olumsuzluklar yüzünden uzaklaştım olumlu düşünemediğimi düşünüyorum, kendimi layık olduğum yerlerde gördüğümü düşünüp bazı şeylerde layık değilmişim gibi nitelendiriyorum. kitabı tamamladıktan sonra hayal ettiğiniz betimlemenin resmini çizmemiz gerektiği varsayımıyla resmettim tıpkı kitapta örneği verilen ressamın resmettiği gibi, nasıl olduğuyla ilgilenmeyin sonuca odaklanın demiş; evet şu an istediğim sonuca varacağımı düşünürken bir yandan dalgalanmalar oluyor ve acaba? diyorum bunu da beynimden atmalıyım şüpesiz emin olmalıyım ancak öyle zor ki, belki olmaz diye nitelendirdiklerimiz hakkında ne yapabiliriz?
Misal veriyorum ben kpssye girip memur olmak istiyorum evet bu sene olmaz belki diğer sene ama kesinlikle olucam diyebiliyorum, buna şüphesiz inanıyorum.
Ancak bir Bmw alabilecek olmam konusunda şüphelerim var ve almamak benim hayatıma daha uygun çünkü alabilecek gibi görmüyorum kendimi, bu şüpheleri nasıl atabilirim? Neden almayayım ki mi demem uygun biliyorum çok polyanna olmuyor muyuz o zaman? Şüphesiz kusursuz yaklaşmalıyım biliyorum.
Katalogdan bir şey ısmarladığımızda artık onu yeniden alabilmeyi düşünmeyiz aldığımız için almış halimizle hayal kurarız fakat bunu yaptığımda kendimi çocukluğumdaki gibi hissediyorum :) basite indirgemenin kusursuz düşüncenin özü nedir, yardımcı olursanız sevinirim. sevgiler.

slm kızlar konuyu bir solukda okuudm ve hemen elime kagıt kalem alıp trend arkadaısmızın tekniklerini yazdım..ve hemen liste yaptım bu konuuyu açtıgınız için çok teşekkürler gerçekten süper oldu bu aralar ihtiyacım vardı..ben listemi paylaşıyorum özel olmayanlarını sizde yazın belki ortak enerjimizle birbirimizin isteklerini okurken olması için istekde bulnurus...

saglık sıhhat afiyet
mutlu huzurlu bir yaşam
eşimin işlerinin daha bereketli bol kazançlı olması
maddii durumumuzun dahada iyi olması
dogacak oglumuzun saglıklı güzel yüzlü güzel huylu ahlaklı zeki ve hayırlı evlat olması
begendiğim çocuk odası mobilyasını almak
daha rahat ve koltuklu bir araba alabilmek(arabamız ticari arac kango malum sadece önde koltuklar var rahat değil)
cildimin daha pürüssüz olması
yeniden birikim yapabilmemiz...

bunlar sadece bir kaçı yazdıkdan sonra okudumda hep maddiiyatla ilgili olanları yazmısım ama manevi olanlar zaten özel isteklerim oldugu için yazmadım..hergun bunları isteyip sanki olmuş gibi düşünecegim ve bunları kendime çekecegim.. aslında bunlar hergun yaptıgımız dualrdanfarkı yok..istemeyi bilmlyisi ki olsun dimi kızlar....
sizi seviyorum kendimide seviyorum hayatımdan memnunum herşey çok daha güze olacak...Rabbime şükrediyorum...

secret %100 düşünce gücü kitaplarını okudum. ve her hafta show maxta hyata evet programını izliyorum. ilgilenenler pazartesi çarşamba akşam 10da. kuantum çekim yasasının sanırım tek türk yazarı ya da en iyisi. R.Şanal. kitaplarını mutlaka okuyun. secret'da kızdığım birşey biraz dinle çakıştırmış. yani sanki allah yok der gibi davranmış. Ama Şanal abartmadsn tam olarak açıklıyor. mutlaka kitaplarını almanızı ve takip etmenizi öneririm. hayatımda uygulamaya çalışıorum. evet başarabiliorum. şunu bilin hasat değilim derseniz alt beyin ilk söyleminizi yerine getirir ve kendinizi hasta hissedersinz. onun yerine sağlıklıyım demelisiniz. diğer birşey eğer biri ya da kendiniz derseniz ki MOR FİLİ DÜŞÜNme, ilk olarak aklınıza mor fil gelmezmi. alt beynimiz olumsuz emirleri değil ilk emirleri yerine getirir. -ma -me eklerini kabul etmez ne düşüncekseniz olumlusunu kendinize hafif seste söyleyin. konuyu başlatan arkadaşımız süpersinn.:)

canım teşekkürler ederim sana hepimizin bunları paylaşması birbirimize verdiği enerji kesinlikle yadsınamaz en azından kendi adıma konuşuyorum...paylaşımların çok güzel ve kesinlikle doğru...the secret ta aslında kaçırılan şu nokta var evreni istediğiniz şeyin yerine koyabilirsiniz diyor hangi dine inanıyorsanız tanrı,enerji vs vs ...biz tabiki allaha inanıyoruz bunun içinde dua ediyoruz istemek aslında bir nevi dua etmek oluyor zaten...hepimiz paylaşımlarımızı yazarsak birbirimize daha da yardımcı oluruz şüphesiz ben elimden geldiğince bunu yapmaya çalışıyorum ,elimden geldiği şekilde her zaman yardımcı olmaya çalışırım ... yürekten sevgiler sana......aramıza hoşgeldin...

slm kızlar konuyu bir solukda okuudm ve hemen elime kagıt kalem alıp trend arkadaısmızın tekniklerini yazdım..ve hemen liste yaptım bu konuuyu açtıgınız için çok teşekkürler gerçekten süper oldu bu aralar ihtiyacım vardı..ben listemi paylaşıyorum özel olmayanlarını sizde yazın belki ortak enerjimizle birbirimizin isteklerini okurken olması için istekde bulnurus...

saglık sıhhat afiyet
mutlu huzurlu bir yaşam
eşimin işlerinin daha bereketli bol kazançlı olması
maddii durumumuzun dahada iyi olması
dogacak oglumuzun saglıklı güzel yüzlü güzel huylu ahlaklı zeki ve hayırlı evlat olması
begendiğim çocuk odası mobilyasını almak
daha rahat ve koltuklu bir araba alabilmek(arabamız ticari arac kango malum sadece önde koltuklar var rahat değil)
cildimin daha pürüssüz olması
yeniden birikim yapabilmemiz...

bunlar sadece bir kaçı yazdıkdan sonra okudumda hep maddiiyatla ilgili olanları yazmısım ama manevi olanlar zaten özel isteklerim oldugu için yazmadım..hergun bunları isteyip sanki olmuş gibi düşünecegim ve bunları kendime çekecegim.. aslında bunlar hergun yaptıgımız dualrdanfarkı yok..istemeyi bilmlyisi ki olsun dimi kızlar....
sizi seviyorum kendimide seviyorum hayatımdan memnunum herşey çok daha güze olacak...Rabbime şükrediyorum...

sende aramıza hoşgeldin canım....isteklerine öncelikle sağlıkla başlaman maneviyata verdiğin önemi gösteriyor zaten....çok duygulandım.. ayrıca gerçekten hepimizin istekleri aslında aşağı yukarı aynı sonuçta hepimiz insanız, yaşamlarımız ,yaşadığımız yerler farklı olsa bile istekler bir konuda aynı olabiliyor çok güzel böyle devam et canım ...ve sevgiyle düşünülen istenen herşeyin olcağına yürekten kesintisiz inanıyorum.....sanada yürekten sevgiler diliyorum ve gönderiyorum...herkesin tüm güzel isteklerinin gerçekleşeceğini de biliyorum...çünkü sevgi frekansı aynı zamanda allahın frekansı oluyor ...

sevgi evrendeki en güçlü manyetik güçtür,belirsizlikten belirliliğe açılan kapıdır.
duygusallık ve tinsellik arasındaki açılan köprüdür.
çünkü sevginin frekans dalgası ile herşeyi yaratan rabbimin yüce allahın frekans dalgası aynıdır.
kalbinizin arzuladığına ulaşmanın en kolay yolu içinizde ki sevgiye odaklanmaktır.
sevginin gücünü tüm hayatınıza yansıtın, insanlara,ilişkilerinize ve uğraşlarınıza......
sevgiden gelen her şey aslında bir mucizedir,birşeyi nasıl yaptığınız değil içine ne kadar sevgi katarak yaptığınız önemlidir.
sevginin içerinizde ki kattığı huzuru hissetmeniz dileğiyle......
son olarak, kim sevgiden dolayı okyanusa bir taş attıysa ortaya çıkmasına neden olduğu dalgalar ona geri döner.....
yesnod.gif

canım teşekkürler ederim sana hepimizin bunları paylaşması birbirimize verdiği enerji kesinlikle yadsınamaz en azından kendi adıma konuşuyorum...paylaşımların çok güzel ve kesinlikle doğru...the secret ta aslında kaçırılan şu nokta var evreni istediğiniz şeyin yerine koyabilirsiniz diyor hangi dine inanıyorsanız tanrı,enerji vs vs ...biz tabiki allaha inanıyoruz bunun içinde dua ediyoruz istemek aslında bir nevi dua etmek oluyor zaten...hepimiz paylaşımlarımızı yazarsak birbirimize daha da yardımcı oluruz şüphesiz ben elimden geldiğince bunu yapmaya çalışıyorum ,elimden geldiği şekilde her zaman yardımcı olmaya çalışırım ... yürekten sevgiler sana......aramıza hoşgeldin...

teşekkür ederim. bir dip not: inşallah'ın aslında tam anlamı olmaz ama umarım olur demekmiş. onun yerine amin yada ' OLSUN O HALDE ' demeliyiz. ee ne duruyoruz olsun o halde :))a.s.

ben bu otobüs olayında secret ı baya baya yapıyorumm kızlar yaa oturarak gidiyorumm kaç gündürrr hihoyyyt

trend sev çok teşekkürler yorumların için.sizin daha önce bahsettiğinizi hatırladığım arınma yöntemini bir teknik olarak bir kitapta bahsedilmiş.zero limit kitabında hooponopono yöntemi diye bahsediliyor.kitabı okumadım.bu yöntemi biraz daha açabilirmiyiz

walla benim pek inanasım gelmiyo bu tür şeylere.
bi yerde okumuştum.

kitapta; DUA düşünce,
ALLAH evren olarak gösteriliyor diye.

düşünceyle evrenden bişeyler isteyeceğime,
Allah'a dua ederek istemeyi tercih ederim ben.

olumlu düşün olumluyu kendine çekersin.
olumsuz düşünme olumsuzu çekersin diye yazmışsınız çoğunuz.
ama ben bunun şöyle olduğunu düşünüyorum.
bu sadece olumlu veya olumsuz düşünerek tek başına olabilecek bişey değil.
mesela ben sınava giricem ve sınavı kazanmak istiyorum,buna odaklanıyorum ve hiç çalışmıyorum.
düşüncemle bunu yapacağıma inanıyorum,böyle değil.
kazanacağıma inanıcam ama aynı zamanda pozitif düşünmenin vermiş olduğu hırsla da çalışıcam.
ya da diyelim ki ben işimi kaybetmekten korkuyorum,aklımda sürekli işimi kaybedicem işimi kaybedicem var.sadece böyle düşündüğüm için korkum gerçekleşmez.
olumsuz düşündüğüm için iş hevesim kırılır,hata yaparım,işime olan sevgim azalır ve bu da doğal olarak benim çalışmama yansır.
ve sonucunda korktuğum başıma gelir.

olumlu düşün olumluyu kendine çekersin.
olumsuz düşünme olumsuzu çekersin diye yazmışsınız çoğunuz.
ama ben bunun şöyle olduğunu düşünüyorum.
bu sadece olumlu veya olumsuz düşünerek tek başına olabilecek bişey değil.
mesela ben sınava giricem ve sınavı kazanmak istiyorum,buna odaklanıyorum ve hiç çalışmıyorum.
düşüncemle bunu yapacağıma inanıyorum,böyle değil.
kazanacağıma inanıcam ama aynı zamanda pozitif düşünmenin vermiş olduğu hırsla da çalışıcam.
ya da diyelim ki ben işimi kaybetmekten korkuyorum,aklımda sürekli işimi kaybedicem işimi kaybedicem var.sadece böyle düşündüğüm için korkum gerçekleşmez.
olumsuz düşündüğüm için iş hevesim kırılır,hata yaparım,işime olan sevgim azalır ve bu da doğal olarak benim çalışmama yansır.
ve sonucunda korktuğum başıma gelir.

tab cnmm cok dogru demişssin..
ama otobüs konusunda olumlu düşünmekten başka pek bişey omuo
ama sınaw tarzıkonularda çalışmadan olmazz :)))

X