The Golden Girls

inşallah :) annelerimiz ilkokul arkadaşı çıktı aynı köyde büyümüşler babalarımız zaten tanışıyormuş.hani öyle bi kültür farkı yok ama inşallah hayırlısı olur
E tamam işte kültür farkı da yokmuş, sen sevgilinden emin misin onu söyle?? Aileyi ben sadece erkek sorumsuzsa vs dikkate alıyorum :)

Smileylerim yok ki sen yaptıkça çalcam :63:
Ona göre güzelleri yap :KK70:
Sarma sardım topiğe geldim ki gamze gelişme bölümüyle dalmış onu çözmeye çalışıyordum, sen napıyorsun :KK19:
nere gitti smileylerin? onları bile kaçırmışsın:KK70:

canım bn de ilçede oturuyorum mücavir bölgede.ay bilmiyorum ya :KK43:( Allahım yol göster bana
canım 10 km bile farkediyor inşallah allahım gönlündekinden de güzelini versin güçlüysen dur arkasında ilişkinin kuzum bak iş meselesi de hallolmuş çok şükür :KK60:

aynen bizimkiler de öyle olur büyük ihtimal yani bir araya gelseler bile anlaşabilen aynı kültürlü insanlar.inşallah hayırlısı olur.bu evlilik ne zor iş ya.zamana bıraktım dha 2 senesi var bakalım.
Ailelerin bir araya gelme kısımları zor sadece, bakma sevdiğin anlaşabildiğin, vicdan sahibi biriyle berabersen evlilik hem basit hem huzur verici.

canım 10 km bile farkediyor inşallah allahım gönlündekinden de güzelini versin güçlüysen dur arkasında ilişkinin kuzum bak iş meselesi de hallolmuş çok şükür :KK60:
aynen kız 10 km vlla.:) amiiiin canım inşallah pişman etmez Allahım daha 2 seneye neler dğşir baklım.

:63: Bi geldim yoklar ben mi kaçırdım acaba :63:
Duygularımı ifade edemiyorum şuanda benimle uğraşma :KK70:
eminim canım 5 sene oldu .hiç kalp kırmaz ,oturaklı ,sorumlu bi insan.ama hiçkimseye de tam güvenemiyoruz işte kavun değil ki koklayalım .:)

Maşallah e daha ne olsun 5 senede çözmüşsündür zaten, üstüne 2 sene daha var evlenseymişsiniz çocuğunuz okula başlarmış :KK70:

:63: Bi geldim yoklar ben mi kaçırdım acaba :63:
Duygularımı ifade edemiyorum şuanda benimle uğraşma :KK70:

Maşallah e daha ne olsun 5 senede çözmüşsündür zaten, üstüne 2 sene daha var evlenseymişsiniz çocuğunuz okula başlarmış :KK70:
hayırdır ya noldu sana böyle :KK19:

X