The Golden Girls

Ayy ne güzel:KK19: Gittim sevdiceğin buralarda mı daha? Maaşının artması da iyi olmuş, ıslatalım bi ara:KK8:
Napcam canım, ev, forum bu ara yaptığım bir şey yok, yağmurlar biterse gezmelere başlıycam:cool:Yazdığınız akrostişleri profilime koydumm:rolleyes: Bulması zor geliyordu, havam olsun :KK70::KK36:
Hadi ya bakayım profiline bakmamıştım :cool: yok kuzum dün gitti artık hayırlısıyla son döneme de girdik bakalım inşallah bütlere falan kalmadan biter şu okul bıktık valla hepimiz o_O:KK43:bizde hava çok güzel gel hadi gezeriz hem maaşı da ıslatırız :confused:

Ben akşam spora gidicem daha :KK53:
off bende spora gitmek istiyorum da gitmicem yürüyüş yapcam iş çıkışlarında nasipse :cool:

Hadi ya bakayım profiline bakmamıştım :cool: yok kuzum dün gitti artık hayırlısıyla son döneme de girdik bakalım inşallah bütlere falan kalmadan biter şu okul bıktık valla hepimiz o_O:KK43:bizde hava çok güzel gel hadi gezeriz hem maaşı da ıslatırız :confused:

off bende spora gitmek istiyorum da gitmicem yürüyüş yapcam iş çıkışlarında nasipse :cool:
İnşallah bi an önce verir derlerini de düğün hazırlıklarına geçeriz artık:KK37:
Bak bak favorilerim de:KK8:

Yap kuzum oda bir spor, bende yürüyüş bandında yürücem öyle düşün... :KK51:

İnşallah bi an önce verir derlerini de düğün hazırlıklarına geçeriz artık:KK37:
Bak bak favorilerim de:KK8:
ay inşallah kuzum yavaş yavaş şekillendi zaten hızlandırmak lazım tabi hazırlıkları :pplanlarını yaptık yavaştan bakalım nasip :oops:

Yap kuzum oda bir spor, bende yürüyüş bandında yürücem öyle düşün... :KK51:
ben pilates istiyorum da gidemem salona evde devam :cool:

ay inşallah kuzum yavaş yavaş şekillendi zaten hızlandırmak lazım tabi hazırlıkları :pplanlarını yaptık yavaştan bakalım nasip :oops:

ben pilates istiyorum da gidemem salona evde devam :cool:
Ben platese de gittim, o pilatesi devamlı yaparsan verim alabilirsin anca.
Ben yarım bıraktım anlamadım bişi :KK14:

X