The Golden Girls

Öyle hayırlısı kuzum artık..

Canım yazdıklarını okudum , ok üzüldüm
işler cok yogundu ancak gelebildim bende..
inan seni bu aile hak etmiyor. bence iyi yapmıssın..
son durum nedir?

bi bi bi bi tanem günaydın nasılsın?
selam şekerler özledim sizi ya kesin dönüş yaptım çok şükür ee nasılsınız bakalım neler yapıyorsunuz :KK19:

Canım yazdıklarını okudum , ok üzüldüm
işler cok yogundu ancak gelebildim bende..
inan seni bu aile hak etmiyor. bence iyi yapmıssın..
son durum nedir?

bi bi bi bi tanem günaydın nasılsın?
hergün arıyor işte bu beni ama bana diyor ki sen salaksın kafanda kuruyorsun , biraz öncede whatsappta gördüm , hemen ablaları koşmuş gitmiş bunun yanına resimler çekilmişler whatsappa koymuş hepsi aynı resmi nisbet yapıyorlar kıt beyinliler :KK53::KK53::KK53: ablası terbiyesizlik yapar gider üstüne whatsapptan engeller , onlar sarmaş dolaş foto çekilirler bana salaksın der bir kez daha iyi ki bitirdim diyorum :KK59: ama nasıl tanıyamadım onun böyle biiri olduğunu görmedim çok kızıyorum kendime kajjj :KK62:

15. haftanın içindeyim
Rahiminizi artık dışarıdan elle hissedebilirsiniz. Elinizi karnınıza koyduğunuzda elinize top gibi, yumuşak bir kitle gelecektir. İşte bebeğiniz buradadır. Birkaç hafta içinde varlığını yeterince belli edecektir merak etmeyin. İlk gebeliğinizi yaşıyorsanız bebeğinizin hareketlerini hissetmek için birkaç hafta daha beklemelisiniz. Sizin gibi ilk gebeliğini yaşayan bir arkadaşınız bebek hareketlerini hissettiğini söylediğinde endişelenmeyin. Onun hareket olarak algıladıkları geçen hafta belirttiğimiz gibi muhtemelen kendi bağırsak hareketleridir.

Su içiyorsunuz değil mi? Su, doku metabolizmasının vazgeçilmez bir ögesidir ve bu özellikleriyle aslında bir besin maddesi olarak görülebilir. Günde en az 8 bardak su içmeye ve sıvı gıdalar almaya özen gösterin. Bu miktar yaz aylarında artmalıdır.:KK51::KK51::KK51:

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

hergün arıyor işte bu beni ama bana diyor ki sen salaksın kafanda kuruyorsun , biraz öncede whatsappta gördüm , hemen ablaları koşmuş gitmiş bunun yanına resimler çekilmişler whatsappa koymuş hepsi aynı resmi nisbet yapıyorlar kıt beyinliler :KK53::KK53::KK53: ablası terbiyesizlik yapar gider üstüne whatsapptan engeller , onlar sarmaş dolaş foto çekilirler bana salaksın der bir kez daha iyi ki bitirdim diyorum :KK59: ama nasıl tanıyamadım onun böyle biiri olduğunu görmedim çok kızıyorum kendime kajjj :KK62:
kuzu sen nişanlımıydın..bitirdini

X