The Golden Girls

En iyisini yapmışsın bile terk ederek,kadın bide utanmadan ağzından kaçırmış gerçi iyide olmuş böylelikle sende öğrenmiş oldun gerçekleri.Dengeyi korusaydı da ilerde sorun yaşardınız bu kadınla..
Hayırlısı olsun yinede diyeyim,sen şimdi kendi hayatına bak düşğnme bile o günleri..
Bakıcam ablacım , görücü usulü tanışıcam , ailesi beni çok isteyip bana saygı duyan biriyle evlenirim inşallah :cool:

Niye yapsın ki , kadının niyeti bozuk zaten ... Ben paraya olan düşkünlüğünü bu yüzden oğlunu kullanmasını anlamıştım ama bu kadar çirkef bir insan olabilceğini hiç düşünmedim , düğün tarihi konulacağı zaman arayı açtı kadın bize anlayın kızınızı istemiyorum demeye getirdi ama oğluna farklı oynadı... Allahından bulsun aynı kendi gibi içine cin kaçmış gelin versin , oğlununda kendisininde yüzü gülmesin , dul bir de kızı var her bi b.ka atlayıp yalan söyleyen onunda var sevgilisi evlenir yakında inşallah bana yaptıklarını damat tarafından görsünde ben gelinin ahını ahını aldım diyip oturup ağlasın.

İçi fesat kadının gerçi,iyi olsaydı da bu sorunları yaşamasaydınız keşke..Belliymiş ama anladığım kadarı ile seni pek istememiş,sonundada istediğine kavuşmuş kadın...Genede beddua atme Allaha havale et bunları,nasılsa belalarını bulurlar..

İnşallah hadi bakalım,y,nede hakkında hayırlısı olsun,karşına insan evladı birisi çıksın inşallah
İnşallah ya , annemin dediği söz onlara , ben hiç birşey beklemiyorum abla sizden benim için önce insalık önemli gerisi olur gider demişti düşün... Neyse konuyu kapatalım şartellerim attı iyice :KK43:

selam kızlar sonunda kesin dönüş yaptım :KK73::KK73:
Evet izmr :cool: sen nereliydin ki ?
kuzum şimdi okudum hakkında hayırlısı olmuş gerçekten gelmiş geçmiş olsun rabbim hayırlı insanlarla karşılaştırsın inşallah sakın üzüleyim falan deme ömür boyu üzülmekten iyidir :KK60:

selam kızlar sonunda kesin dönüş yaptım :KK73::KK73:
kuzum şimdi okudum hakkında hayırlısı olmuş gerçekten gelmiş geçmiş olsun rabbim hayırlı insanlarla karşılaştırsın inşallah sakın üzüleyim falan deme ömür boyu üzülmekten iyidir :KK60:

Öyle hayırlısı kuzum artık..

:KK43: hayır kuzum , hep barıştım barıştım bir yere varamadım , onun kıskançlığını herşeyini kabullenmiştim ama ailesi ile başa çıkamam ikisini birden kaldıramam. Annesinin sözüne birinde bakmasa diğerinde bakıyor . 2 aydır iyiydik annesi ona konuşsa bile anlatmıyordu ama dün dayanamadı yine bana patladı , yine aynı muhabbet gelmedin gitmedin aramadın vs... kendileri hiçbişi yapmıyorlar , takmıyorlar , ben yaptığım halde yapmadı diyip dolduruyor çocuğu , bende patladım açık açık konuştum annen bizi ayırmak istiyor sütlü inek sütten kesilmesin tabi dedim samanlıkta iğne aramaya benzedi bu sorunlar dedim daha da saydırdım , ablası en son bana terbiyesizlk yaptı bişi demedim üstüne whatsappta engellemiş beni 2aydır onu da dile getirmedim bu kavga da herşeyi söyledim , kalkmış o görümceye benim bütün söylediklerimi anlatmış , görümcede mesaj atıyor dün gece sanki ben üzüyormuşum gibi kardeşini burnunu sokuyor, hemen whatsaaptan bile engellemeyi kaldırmış beni de yalancı yerine koymuştur. Bende allahından bulsunlar dedim çıkarttım yüzüğü, nişanlım adam olsaydı bu zamana kadar anasının ağzını kapatırdı kimseyede malzeme vermezdi. Yapamam ben onlarla benim kumaşım farklı ayak uyduramıycağımı farkettim kuzum hayırlısı artık. Salı günü doğum günümdü misal , ben hep özel günlerde çiçeğimi tatlımı alıp gittim hiç atlamadım vs. onlar doğum günümde bir telefon bile açmadılar, beni istemiyor çok net belli ama oğlunada açıkça diyemiyor, olmucak şeyleri sebep sunuyor arıza kadın resmen, yiyemedi oğlunun paralarını yesin şimdi artık rahat rahat ama benim günahımı aldılar , çok emek verdim 2,5 yıldır kuzum o yüzden çok üzülüyorum hiçbirini haketmedim bunların, hiçbişey hayalimdeki gibi de olmadı :KK43:
Canım yazdıklarını okudum , ok üzüldüm
işler cok yogundu ancak gelebildim bende..
inan seni bu aile hak etmiyor. bence iyi yapmıssın..
son durum nedir?
günaydın genşler:KK53:
bi bi bi bi tanem günaydın nasılsın?

X