Teyzeleri Kızıma Bakmazmısınız:)))

Mev*Can

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2007
7.348
91
uzun uğraşlar sonucu kızımın bazı fotoğraflarından albüm yaptım bunuda sizlerle paylaşmak istedim..eğer mutluluğuma ortak olmak isterseniz adıma bi tık yapmanız yeter..umarım sizlerde bir an önce bebişlerinizin bizim gibi kucaklarınıza alırsınız..ve sizinde albümlerinize burdan bakarız..

ben baktım cok güzel allah bagıslasın insaallah bizde saglıkla kucagımıza alırız

canım yaa çok güzel bişi buuu.MAŞŞALLAH......41 BUÇUK KERE HEMDE..

çok tatlııııııı
allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin
darısı başımıza...

darısı başınıza kızlar.ee hayırlısıyla sizlerde bi doğurun bizde burdan bakalım minik bebişlerinize...

Allahım sen ne büyüksün ne güzel birşey bu öyle..Çok tatlıŞeniz
Allah bağışlasın nazarlardan korusunyerimseniben

bal gibi bir bebek bu allah bağışlasın darısı tüm isteyenlerin başına

çok tatlı bir kızın var allah analı babalı büyütsün inşallah

allahım bu ne tatlılık tam ısırmalık olmuş maşallah...inşallah benimde bir kızım olur gerçi allah hayırlısını versin ama ben kızlara çok düşkünüm...allah mutluluğunuzu daim etsin o tatlı yüzü hep gülsün...

arkadaşlar hepinize güzel yorumlarınız için ve ayrıyetten resimlere yazdığınız yorumlarınız içinde teşekkür ederim..allahım isteyen herkese bebekler nasip etsin...

Masaallah cok tatli birsey buuuuu...yerim onu ben!!!!
Allah bagislasin canim.....ve Allah nazardan korsun.........

canım allah yavrunu sana bağışlasın bizide sağ sağlim doğurmayı nasip etsin
olmayanlarda tez zamanda bebek versin

ayyyyyyyyyyyMAŞAALLLAH allah nazarlardan saklasın çok çok çokkkkkk tatlı rabbim kaderinide güzel yapar inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…