test depolama:)

K

kk_mm

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kk_mm
kızlar ben artık sürekli eczaneye gitmekten utanıyorum onun için testleri toptan alsam mesela beş tane birden alıp onu çekmecede saklasam bişey olmaz demi kutusundan çıkarmadıktan sonra?

• Konu Sahibi kk_mm
kızlar ben artık sürekli eczaneye gitmekten utanıyorum onun için testleri toptan alsam mesela beş tane birden alıp onu çekmecede saklasam bişey olmaz demi kutusundan çıkarmadıktan sonra?

Son kullanım tarihlerine dikkat ederek alırsanız sorun olmaz. bende evde çok sayıda test tutuyorum. internetten toplu satın almıstım.

• Konu Sahibi kk_mm
bende aldığım zaman farklı eczanelerden alıyorum ve bi 4-5 tane alıyorum nede olsa elbet lazım olucak aynen bende utanıyorum yaa !!!

• Konu Sahibi kk_mm
Aynen bende sizin gibiydim vallasırnaşık şeybir de sanki eczacı soruyormuş gibi yalan uyduruyordum bazen ilaç kullanıcam da o yüzden dr.um bu testi yapmamı istedi diye :jeyyar::jeyyar:hey allahım bu çocuk isteği kadınlara neler yaptırıyor:1rolleyes:

• Konu Sahibi kk_mm
hayırlı olsun samiracım Allah analı babalı büyütsün..kaç gün geçmişti adetin,kaç gün geçince çıkıyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…