Tesettürlü Ailelerin Gidebilecegi Otel veya Pansiyonlar

didim'de caprice oteli tavsiye ediyorum biraz pahali ama cok guzel ..

canım geçen yaz burç clupteydikk, harika ötesi bir animasyon grubu var ve denize eşlerinizle girebilme imkanı var bayıldımmmmmmmm...

daha önceden clup familya ve armutlu tatil köyüne gittim ama şiddetle burçu tavsiye ediyorum...

ben Alanya karaburun oteli çook seviyorum. belki de balayımı orada geçirmem de bunda etkilidir.ama 3 defa gittim çoook memnun kaldım. abimlerde geçen yaz balayına gittiler, onlarda çok beğendi. Tavsiye ederim herkeze.

bu arada arkadaşlar, Kemer deki belvu resort oteli kesinlikle tavsiye edemiyeceğim, geçen Ramazan bayramı sonrası 3 gün kadar kaldık ama hayal kırıklığı içerisinde döndük. Havuzu pislik içinde parmağımı bile sokamadım, yemek yerken çatal kaşığımı mutfak kısmından kendim girip almak zorunda kaldım, oturacağım sandalyeyi bir yerlerden araryıp bulmak gibi birçok acayip sorunla karşı karşıya kaldık.Ayrıca fiyat olarakta cazip değil.Verilen paraya yazık oldu:çok üzgünüm:

Kizlar,

nisanlim ile balayi icin 3-4 günlügüne BERA Alanya Hotel´e gidelim diyoruz ama nasil olup olmadigini bilmiyoruz..!

Aranizda giden varmi? Tavsiye edermisiniz?

Arkadaşlar Fethiyede ki Hotel Olive Garden' i düşünüyorum. Fiyatıda cazip..Giden veya bilgisi olan war mı ?

selam arkadaslar

balayına gideceğiz
bende tesettürlüyüm

aslında havuzlu dışardan gözükmeyecek bir villa tutmak istedik
am abulduğumuz yerler şehir merkezinden çok uzak yerler ve hiçkimse gözükmemesiyle ilgili kesin garanti vermiyor.

bana balayı için gidebilceğim bi yer söyleyin nolur!!1

yalnız ben birşeyi daha yaşamak istiyorum
o yüzden hep havuzlu villarara baktık şimdiye kadar.

eşimle haşemaya gerek kalmadan mayoyla havuza girebilmek istiyorum

otellerin ebeveynler için ayrı havuzları olmaz mu?

lütfen paylaşımda bulunun..

balayını hemen kesinleştirmem gerekiyor
az zamanımız kaldı..

hepinize sevgiler -tatlicadiarzu-

cnm bende haziran 2.haftası ordayım sen nezaman ordasın görüşürüz belki orda..

didim'de caprice oteli tavsiye ediyorum biraz pahali ama cok guzel ..

Ben 6-13 Haziran arası Didim-Akbük Koyu Caprice Thermal Palace'deyim nasipse...

13-16 haziran Arası İse İzmir Gümüldür :) İnşallah
Gelince fotograflara bakarsınız yorum yazarım :)

selam kardes,ben senin mistedigin gibi yerlerin yurt disinda oldugunu biliyorum.gerci ben gitmedim ama bir cok arkadasim gittiiler.Balayi icin Malezya'da Endonezya'da boyle super manzarali bahcesi havuzlu ozel villalarda sadece esin ve sen cok supeeerr..eger durumunuz varsa gidin derim,hayirlisi olsun..

\

arkadaşalar alanyada demirtaş huzur otel diye bir yer varmış hiç gideniniz oldu mu?memnun kaldınız mı?

Merhaba hanimlar,

bende tesettürün kurallarina uymaya calisan bir bayanim ve esim ile Temmuz´da tatile cikacagiz insALLAH..!

Bilinen büyük otellerin fiyatlari ucmuuuuussss...yeni evli bir cift olarak, yeterince masraflarimiz oldu son aylarda...dolayisiyla orta halli, kesemize uygun bir yer aradik ve buldugumuzu umut ediyoruz...:Saruboceq:

Fethiye´de "Olive Garden Otel" diye bir mekan bulduk ve oradan ayirttik yerimizi...Bayanlara ve erkeklere ayri havuzlar mevcut, kisacasi tesettürlü ailelere uygun bi mekan...icki servisi´de yok. kaydirigubbakcemile5

Artik tatil dönüsü (20 Temmuz gibi) size tatilimin nasil gectigini anlatirim...insALLAH Otel´i tavsiye etmek nasip olur..! :Saruboceq:

Hadi HAYIRLISI..!

arkadaşlar kısmetse eşimle 5 12 temmuzda caprice termal palaceye gideceğiz
o tarihlerde gidecek varsa arkadaş olalım birbirimize
birde olive garden ın sitesini bulamadım nerden baktınız acaba ?????

Merhaba hanimlar..!

Kusura bakmayin, internet baglantim aylardir kayiplara kavusmustu..nihayet kavustum internete ve sizlere..cok SÜKÜR!

Kizlar, Temmiz ayinda gittik esim ile Fethiye´deki "Hotel Olive Garden".

SONUC: Kesinlikle TAVSIYE ETMIYORUM..!!! Her yönüyle kötü bir müesesse...temizlik acisindan, odalar, yemek, havuz, vs. !! kötükedihüso

Bir cok sey sadece derme catma, acemice yapilmis...havuzu´da buna dahil..!

Evime döndügümde kirk takla attim diyebilirim..! kafamçokkarıştı

arkadaşlar sakın sakın bytatil.com dan tatil satın almayın onlar dolandırıcı bir şirkettir.bizim paramızı aldı ve otelin kapısında kalakaldık rezervasyonumuz iptel edilmiş benim canım yandı sizinde yanmasın çünkü o sitede ürbanlılara özel çok tatil yerleri var ama şunu bilinki paranızı alıyolar otele rezervasyonunuzu yapıp son gün iptal ediyolar siz oraya giderken bi bakmışşınız rezervcasyon iptal olmuş hiçbirşey yapamıyorsunuz olan size oluyo allah korusun biz yandık kimse yanmasın

Son düzenleme:
gökçe adada nerede kalınabilir arkadaşlar.

temiz bir yer olsun. ayrıca ıssız, kimsenin olmadığı denize girilecek yere de yakın olsun.

türbanlıyım.

bu arada balayı için caprice gittim. faciaydı. balayımı zehir ettiler. haram olsun herşey.

doğru düzgün balayımı geçiremedim.

gittiğimiz gün geri döndük. paramıda aldım, hemde bizi uçakla istanbula gönderdiler.

düşünün o kadar rezalet bir durum vardı.

bize verdikleri odanın balkonunda tamirat var. bende otelde ki güneşlenebileceğim geniş balkonlu odayı seçiyorum ama balkonda işçiler var.

ayrıca çocuk sayısı çok fazla. gelen müşterilerle. tamam sonuçta çocuklu olanlarda tatil yapmalılar ama bir kişiye 3-4 çocuk düşüyor ve çocuk bağırışından, sesinden durulmuyor.

ayrıca denizi de sevmedim. bir alan olduğu için herkes orada giriyor.

arkadaşlar kısmetse eşimle 5 12 temmuzda caprice termal palaceye gideceğiz
o tarihlerde gidecek varsa arkadaş olalım birbirimize
birde olive garden ın sitesini bulamadım nerden baktınız acaba ?????

ben gittim geldim canım haziran 15 de..

seneyede 15 gün gitmek istiyorum

fotografları bile yayınladım blogumda

ben caprice palace den memnun kaldım arkadaşlar..neden olumsuz yorumlar oluyor anlamıyorum.acaba sezonda farklı diğer zamanda farklımı?

Sezon zamanı gittiğimde herşey mükemmel ötesi idi..

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…