Tesettürlü Ailelerin Gidebilecegi Otel veya Pansiyonlar

sevgili gülüm17 bu sene eşimle tatile çıkmak istiyoruz daha yeni evliyiz ve clup hotel asyadan rezervasyon yaptırdık ama daha sonra internette dolaşan bazı yorumları okuyunca açıkçası hiç içime sinmedi madem sen gitmişsin bana orası hakkında gerçekçi bilgiler verir misin lütfeeenn

arkadaslarrrrrrrrrrr
lütfen sorumla ilgilenin
rezervasyon yaptiricam
gidenler bilgi versin

burc club mi yoksa clup familya mi?
ya da baskabir öneri
ama ege yada akdeniz olsun
ege tercihim

buralara gidenler yorum yapsinlar ki ona göre bizde gidelim

güzelbir tatil istiyorum

caprica çok pahali gidemeyiz bu sene
gecen sene gittim süperdiiiiiiii
ama su an fiyat ucukkkk

hepinize sevgilerolumunekankayizsmile

Son düzenleme:
gez türkiyeyi gör fethiyeyi derim bana göre tatil beldesi demek fethiye demektir.üniversiteden emekli olduktan sonra dayalı döşeli plaja yakın güzel bir dayalı döşeli villa ile tatilcilere hizmet veriyorum.dayalı döşeli villada kendi evinizde gibi hissedeceksiniz apart pansiyon gibi degil sadece lüks döşenmiş bir villa.bahçesiyle çardagıyla 3 oda bir salonuyla denize 100 metre uzaklıgıyle tüm dostlarımızı tatile bekleriz. fiyatı kişi başı degil 4 kişi 50 ytl dir.içinde plazma ekran tv. si sıcak su.ve interneti ile tüm elektronik eşyaya sahiptir ilgilenenlerin dikkatineturkbayragi

ben caprice öneriyorum

Ama dediğin gibi fiyatlar çok arttı

haşemasız tatile gidilebilecek yerler malesef çok pahalı olanlarıda çok iyi araştırmak lazım..güzel konu tşkk. altınoluk taraflarında keseye uygun yerler varsa taliplisiyim haberiniz ola...

bizde bu yıl düşünüyoruz club hotel asyayı.. daha rezervasyon yaptırmadık ama internetten baktıgımda çok begendik.. ben aslında açık bi bayanım sadece eltimlerle birlikte gidicez. eltim kapalı olduğu için böyle bi yeri tercih ediyoruz. Kriterlerimiz arasında en uygun olan buydu.. bakalım hayırlısı neyse o olsun..

yalnız aklıma takılan bişey var:

açık bi bayan olarak kapalılarla birlikte olmak nasıl olur acaba?? yani yemeklerde karşılaştığımızda sadece ben açıksam kendimi çok kötü hissederim ayrıca o kadar kapalı içinde straplez yada mini etek hiç hoş olmayacak.. umarım bu konuda sıkıntı yaşamam:)

İzmir Çeşme de Meltem Tatil Köyü varmış ben gitmedim ama arkadaşım her sene oraya gidiyor öve öve bitiremiyor
Odalar çok lüks değilmiş ama havuz bölümüne geçtikden sonra öğlen yemeği yenen yere dahi bikinileri ile girebiliyorlarmış erkeklerin görmesi mümkün değilmiş ayrıca otelin bayanlara ait plajı varmış plajada çay kahve servisleri var denize sıfır yani :)

Bayanlara ait plajı olan başka otel var mı ? Buranın fiyatları çok yüksek

Merhabalar enjoy turizm olarak suay tour'un (alternatif tatil operatörü) ankaradaki acentasıyız ,

bizimle her türlü alternatif tatil için iletişime geçebilirsiniz ,

0312 418 35 37

Alternatif Hotelleri

Sahinn Paradise
AI+
Türkiye | Antalya
Alternativ Turizimde Tek
35 €

Bera Alanya
AI
Türkiye | Alanya
Alternativi ve Tatili bir arada yasayiniz
39 €

Adenya Hotel
AI
Türkiye | Alanya
Alternativ Turizimde yeni Adresss..
41 €

Club Familia
AI+
Türkiye | Izmir
dinlenmek icin en dogru adress
25 €
Tugra Suit Hotel
AI+
Türkiye | Alanya
Aile boyu tatil keyfinin ILK adresi
28 €

Sultan Beach Bodrum
AI
Türkiye | Bodrum
Bodrum Yeni Gözdesi
17 €

Inanc Hotel Bodrum
AI+
Türkiye | Bodrum
Bodrumdaki Yeni Adressiniz
28 €
Orucoglu Thermal
HB
Türkiye | Afyonkarahisar
Sagliginizi hep beraber düsünelim
50 €

Korel Thermal otel
HB
Türkiye | Afyonkarahisar
Thermal Resort Clinic & SPA
71 €

Nüzhet otel
HB
Türkiye | Kayseri
Güleryüzlü hizmet senfonisi KAYSERI! de BASLADI
45 €

Sivas Büyük otel
HB
Türkiye | Sivas
Güzelim Sivasta bulusmak dilegi ile
45 €

Bera Konya
HB
Türkiye | Konya
Mevlana Diyari Konya`ya Hosgeldiniz

Eğer tesettürlü iseniz ve rahatlıkla denizin güneşin tadını çıkarmak istiyorsanız. Antalya'da özellikle Fethiye- Kaş- Kalkan bölgelerinde özel havuzlu ve dışarıdan havuzu kesinlikle görünmeyen bir villa kiralamak en güzeli:) Biz geçen yaz ailecek gittik, hatta arkadaşlarımla da baharda gittim. Her seferinde de ayrı keyif aldım. Profesyonel ve sözüne güvenilir bir firmayla gitmek çok önemli çünkü satmak için havuzu korunaklı diyebilirler ama sizin hassasiyetinizi tam olarak anlamayıp ya da umursamayıp cevap verebilirler. Ben kendim tavsiye üzerine gitmiştim ve firmayı tavsiye edebilirim. Özellikle Kalkanda ortam daha rahat ve sakin koylar bulunabilir. Alkol almayanlar için yemek yenebilecek sakin mekanlar da bulunabilir. Ailecek ya da kız kıza arkadaşlarla gidilebilir diye düşünüyorum:) Ama araba kullanmayı bilmek önemli çünkü özel arabanızla ya da araba kiralayarak gezme şansınız var. Kaş Kalkan Fethiye arası çok yakın değil ve toplu taşıma İstanbul'da olduğu gibi değil:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…