Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Çiçeğim zaten sen okumayacaktın o arkadaşların sadece okuduğu kişileri etiketlemişti pareem bizler okuyorduk ama olsun Allah kabul etsin bebeğim
Ya bebeğim bende öyle diyordum okuyacak miyim okumayacak mıyım diye gittim geldim hep okudum yine de Allah kabul etsin inşallah yoktum ya bugün kafam karıştı az toplarlayamadım kuzum

Ya bebeğim bende öyle diyordum okuyacak miyim okumayacak mıyım diye gittim geldim hep okudum yine de Allah kabul etsin inşallah yoktum ya bugün kafam karıştı az toplarlayamadım kuzum
Olsun Linoşummm bişi olmazz ben öyle anladım bir üst mesajda alıntıladım.Sende bir okusana ben mi yanlış anladım bugun yoğundun sen bende öylee daha yenii geldimm

Son düzenleme:
beni de ekleyin kuzu
pare nere gitti gine

Valla bilmiyorum çiçeğim kurabiyem tartışma falan dedi ama nedir ne değildir bilmiyorum çabuk geri dön pareeeeemmmmm
tülayyyyyyyyyy geri dön tülayyyyyyyyyyyyyyyyyyy sensiz yapamıyommmmmm tülay
Yoksa biz bir mucizee ile ramazan gelmeden sen yoksun diye alkolik olacağız
Allah muhafaza kızzz ben tadını bilmem o işlerin merak da etmedim hiç çok şükür soda o soda

BU ZİKİR GRUBU DEĞİL Mİ CANIM

Çiçekler açmışş burdaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…