Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

MssPARE MssPARE Selamunaleyküm tatlım nasılsın 🤗 Uzuuunnn zamandır tlf bozuk giremiyorum gerçi yaptırdık ama hâlâ bozuk 😂 bir süre böyle idare edicem artık...
Canım benim üç aylarım çok yoğun geçiyor her zaman... tesbihatlar, zikirler, hatimlerim, 41 Yasin'lerim...O yüzden ne dua guruplarına katılabiliyorum ne de cüz kabul edebiliyorum çünkü bilmiyorum ki okuyamazsam hakka girerim bunun vebalini almak istemem. Rabbim izin verirse bi aksilik olmazsa Ramazandan sonra İnşaAllah başka dualarda buluşuruz olur mu ❤

🌻 @oznurvarol 🌻Öznur

🌻 @Hogwartss 🌻Özge

🌻 @ezgiisel 🌻Ezgi

🌻 @RedGirl 🌻 nick ile

🌻 @Aktif Lora 🌻Ayşe

🌻 @DantelKiz 🌻

🌻 @Mavihali 🌻Elif

🌻 @Minnosprenses 🌻Melike

🌻 @rana20 🌻

🌻 @Mabellee 🌻 Nesibe

🌻 @PiXiEE 🌻Filiz

🌻 OraEtLabora OraEtLabora 🌻Büşra

🌻 @Nevreste 🌻

🌻 @tiniminihaniim 🌻Esra

🌻 @Btlaydnz23 🌻

🌻 @Saliha40 🌻 Saliha

🌻 @IcimdekiSonsuzDeniz 🌻

🌻 @Butimar- 🌻

🌻 asi_melek asi_melek 🌻

🌻

🌻

🌻

🌻

🌻

🌻

🌻 Lna16 Lna16 🌻 Selin

🌻 MssPARE MssPARE

Arkadaşlar pare arkadaşımız 3 gün falan yok🌷 Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye ile yöneteceğiz dua gurubunu🌺
Şuanlik dua grubu böyle ♥️😍🥰🌷🌺
Hangi duayı okuyoruz ne zaman başlıyor biraz bilgi verir misiniz🙈

Bildirim geldi mi gelmedimi bilmiyorum bir kez daha paylaşıyorum

💕 Hanımlar merhaba 💕

💜 Ramazan için tesbihlerimizi hazırladım...o kadar çok dualar varki bazıları günlük dular bazıları ilk on gün ikinci on gün son on gün olarak yazıyor fakat grup okuması olacağı icin gruba en uygun olanları seçtim dualarımız çok gibi ama sayilari az faziletleri çok Rabbim kabul etsin....mübarek ay için sectigim dular ve olmazsa olmaz esmalarimiz ve niyetlerimiz için dualar seçtim özellikle Yasin-i şerif ramazan içinde okunması çok daha faziletli olduğu özellikle son iki ayetinin bu ayda okunmasının çok uygun olduğu yazıyor söyleniyor özellikle bu ayetler için de var olan ❣ "Kun Fe Yekün " "0 ol der ve olur "❣ kısmi hepimiz için önemli özel içten okuyacağız bir dua iş, eş,bebek,sağlık, huzur,ev artık rabbimden ne istiyorsak bu duaya sarılıp yalvaracağız ve rabbim inşallah" OL,"diyecek..🤲...duaları ayrıntilı yazdım okuduğumuz duanın anlamını bilerek okumak daha bir feyiz verir maneviyatı daha yüksek ve bilinçli olur diye düşünüyorum 💜

❓
Kızlar duaları okuyun inceleyin tamam ben varım ekle beni derseniz beni etiket yapın yeni listemize ekleyim..biliyorsunuz iki hatim listesi yaptık Lna16 Lna16 arkadaşımla kadir gecesi günü biticek inşallah bu liste de kadir gecesi günü bitsin istiyorum 26 27 28 kişi olursak çokta güzel olucak .❓

⛔❗Ve lütfen liste sonuna kadar listede grupta okumalarda olucaksaniz listeye ekleyim Etketlere bildirimlere bir kaç gün katilim yapıp sitede online olup bildirimlere dönülmüyecekse listeye katılmayın ..çünkü dualarımız sayılı bir kişinin gitmesi düzenin bozulmasıdır bu yüzden kimsenin de hakkına vebalini de girmeyin !!!❗⛔

teşekkür ederim ❤🌷
💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

❣Ramazan ayı tesbihlerimiz❣

🌷1.okunucak duamız 🌷

❣.Hz Aişe, Kadir Gecesi'ne ermenin şükrünü ve şevkini idrak etmek için Rasulullah'a yönelip şöyle bir soru soruyor. "Ya Rasullallah, bu özel geceye erme şerefine nail olursam nasıl dua edeyim" Rasulullah da şu duayı okumamı söyledi.

Allahümme inneke afuvvün kerîmun tuhibbul afve fa'fu annî.❣

❣Anlamı: Allah'ım, şüphesiz sen affedicisin, ikram sahibisin, affetmeyi seversin, beni affet.❣

💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

🌷2.okunucak duamız 🌷
🌷Ramazan tesbihleri Diyanet İşleri🌷

❣Ramazan ayı içinde peygamberimiz Hz.Muhammet (S.A.V) tüm gün tesbihat okuyan eşine günde üç kere şunu okumasını önerdiğini de söylemiştir:

Sübhanellahi ve bi hamdihi adede halkihi Rida nefsihi ziynete arşihi ve midade kelimatihi.”

Yüce Allah’ı yarattığı sayısında, kendisinin razı olacağı kadarınca. Arşının ağırlığınca. Yarattığı kelimeler uzunluğunca hamd ile tesbih ederiz❣

💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

‼Bu esmalar rabbimin güzel isimleri ramazan ayında tesbih ediliyor ilk on gün sonra ki on gün ve en son on gün olarak okuma yapılıyor fakat gruba uygun olmuyor...o yüzden biz her gün bu esmalari 33 kez okuma yapalım..‼
🌷3.okunucak duamız 🌷

🌷 Ramazan ayı Esm-a Hüsna🌷

Ya Erhamerrahimin (Ey iman edenlerin en merhametlisi) tesbihi çekilir.

❣Ya Gaffarez Zünüb (Ey günahları bağışlayan) tesbihi çekilir.

❣Ya Atikarrikab (Ey iyileri koruyan) tesbihi çekilir.

💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

‼okuma sayisi 1001 olarak belirlenmiş... üye sayısına göre okuma sayisi belli olucak ‼

🌷4.okunucak duamiz🌷

🌹Yasin-i Şerif 82. Ve 83. Ayetler🌹

❣Yasin Suresi Son İki Ayeti 1001 Defa Okuyanlar için Allah-u Teala (c.c.) izni ile kabul olmayacak dua yoktur. Ramazan-ı Şerif ayının son 10 günü içerisinde okunması uygun olanıdır ama İsterseniz bir günde veya Ramazanın ilk gününden son gününe kadar okuyup, dualarınızı yapabilirsiniz.
Yasin süresinin son 2 ayeti 1001 kere okudunmu kabul olmayacak dua yok biiznillah. Sırları ve Faziletleri tecrübe ile sabittir. Hatta Kadir gecesine kadar çekip, Kadir Gecesinde duasını yaparsınız, dahada güzel olur. En iyisini Allah bilir ..

🌹YASİN SÜRESİ 82 83🌹

❣ Yasin Suresi 82. Ayet: ❣

بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمٰنِ الرَّح۪يمِ

اِنَّمَٓا اَمْرُهُٓ اِذَٓا اَرَادَ شَيْـًٔا اَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ

❣Yasin Suresi 82. Ayeti:İnnemâ emruhû izâ erâde şey’en en yekûle lehu Kun Fe Yekûn(yekûnu).”

❣Yasin Suresi 82. Ayeti Meali:
(Allâh-u Te`âlâ’nın diriltme gücünü uzak görmenin hiçbir anlamı yoktur. Zira) O bir şeyi(n meydana gelmesini) istediği zaman O’nun emri, (harften ve sesten münezzeh olarak) ona ancak: “Var ol!” buyurmasıdır, böylece o da hemen meydana geliverir.

❣Yasin süresi 83.Ayet❣

فَسُبْحَانَ الَّذ۪ي بِيَدِه۪ مَلَكُوتُ كُلِّ شَيْءٍ وَاِلَيْهِ تُرْجَعُونَ

❣Yasin Suresi 83. Ayeti:Fe subhânellezî bi yedihî melekûtu kulli şey’in ve ileyhi turceûn(turceûne).”

❣Yasin Suresi 83. Ayeti Meali:
(Diriltmekten âcizlik gibi bütün noksan sıfatlardan arılık, tenzîh ve) tesbîh O Zât’a ki; her şeyin (görünen ve görünmeyen tüm yönleriyle) gerçek mülkü O’nun (kudret) elindedir, siz de ancak O’na döndürüleceksiniz!
💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

🌷5.okunucak duamız 🌷

Yasin süresi 82.ayette geçen " Kun Fe Yekûn" o ol der ve olur
Inşallah duamız da ısrarcı olalım ve rabbim isteklerimize ol desin ve olsun
anlamıyla ilgili yukarda açıklama yapıldı yine ufacık paylaşayım

KÜN FE YEKÜN Sırları ve Faziletleri(Kabul olmayacak dua yoktur)
Kün Fe Yekün Nedir? Sırları ve Faziletleri!
Yasin süresinin 82 nci âyetinde geçer.
Kün ol anlamındadır. Feyekün ise oluverir manasına gelir.
Yasin süresi son sayfa son âyetlerde geçen bu kelime, Allahın dilemesi ile ilgilidir. Allah bir şeye ol dedi mi o hemen olur.
Sırları ve Faziletleri
Tecrübe ile sabittir.
Yasin süresinin son 2 ayeti yani (82 nci) âyet-i Kerim 1001 kere okudunmu kabul olmayacak dua yok biiznillah( Allah’in izni ile).
💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

🌹6.okunucak duamız 🌹

Her türlü şer ve zarardan ve kötülerin şerrinden korunmak için her gün sabah akşam veya her namazdan sonra 3-7-21 veya okunabilidiği kadar okunur.

❣“Allâhümme Yâ Hâfiz! İhfaznâ min külli şerrin ve darr.”
❣“Ey kendisine gönülden
inananan kullarını her zaman koruyup gözeten Allah’ım!.Bizleri her türlü şer ve zarardan Sen koru Yâ Rabbi! Amin”

💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

💜🤲Dualarımızın okunuşu ve sayıları böyle olucak inşallah 💜🤲

🌻1.okunucak duamız 🌻

🤲(Rabbimiz den af ve mağfiret isteyerek dualarımıza başlıyalım) 🤲

➡️3 defa okunucak ➡️ Allahümme inneke afuvvün kerîmun tuhibbul afve fa'fu annî.

💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

🌻 2.okunucak duamız🌻

➡️ 3 defa okunucak ➡️ "Sübhanellahi ve bi hamdihi adede halkihi Rida nefsihi ziynete arşihi ve midade kelimatihi.”

💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

🌻 3.okunucak duamız 🌻

➡️33 defa okunucak ➡️,"Ya
Erhamerrahimin"

➡️33 defa okunucak ➡️"Ya Gaffarez Zünüb"
➡️33 defa okunucak ➡️" Ya Atikarrikab "

💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

🌻4.okunucak duamız 🌻

➡️ ⁉️ defa okunucak➡️ kişi sayısına göre belirlenecek

Bismillahirrahmanirrahim ❤
“İnnemâ emruhû izâ erâde şey’en en yekûle lehu Kun Fe Yekûn”
Fe subhânellezî bi yedihî melekûtu külli şey’in ve ileyhi turceûn”

💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

🌻5.okunucak duamız 🌻

➡️ 100 defa okunucak ➡️ Kun Fe Yekün

💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

🌻6.okunucak duamız 🌻

➡️ 3 defa okunucak ➡️Allâhümme Yâ Hâfiz! İhfaznâ min külli şerrin ve darr.

🤲Rabbim dualarımızı kabul inşallah 🤲

💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

🍀 @ezgiisel
🍀 @Sohrab
🍀 @PiXiEE
🍀 MssPARE MssPARE
🍀 @Ada-anne
🍀 @bir mucizee
🍀 @tiniminihaniim
🍀 @madammor
🍀 @Mabellee
🍀 Y yagmurdansonra
🍀 @Mavihali
🍀 @RedGirl
🍀 Lna16 Lna16
🍀 @Aktif Lora
🍀 OraEtLabora OraEtLabora
🍀 @IcimdekiSonsuzDeniz
...............................
@ASSOSyal
@Hogwartss
@Minnosprenses
Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye
@BlueBerry4268
@Cemoos
Y yagmurdansonra
@mavikelebek34
@coconatt
@Jou
@Buralardutluuugdu
@Fatmazell
@Saliha40
N NesNa
@Feminas
Noisy Girl Noisy Girl
@Elhan
@Bal0ncuk
@oznurvarol
@Taze fasulye
@Levaiz
@Merayyy
@Tosun Pasa
@My_Moonlight06
@Kubraclnareymenmfthbyrktr
@Bidar Sultan
@Meral01
@Ballikabak
@Birbasak
@goah
@gunces
@Sadelikherseydir
@evhayalim
@Selizay

🌺Kuran hatmi listesi🌺

1. Cüz ➡️ @DantelKiz ❤ okuyacak
2. Cüz ➡️ @Mabellee ❤ okuyacak
3. Cüz ➡️ @rana20 ❤ okuyacak
4. Cüz ➡️ @Delice ❤okuyacak
5. Cüz ➡️ @agustos72 ❤okuyacak
6. Cüz ➡️ MssPARE MssPARE ❤okuyacak
7. Cüz ➡️ OraEtLabora OraEtLabora ❤okuyacak
8. Cüz ➡️ Lna16 Lna16 ❤ arkadaşı okuyacak
9. Cüz ➡️ Lna16 Lna16 ❤ arkadaşı okuyacak
10.Cüz ➡️ Lna16 Lna16 ❤ arkadaşı okuyacak
11.Cüz ➡️ @kavs-i kuzah ❤ okuyacak
12. Cüz➡️ @kavs-i kuzah annesi❤ okuyacak
13. Cüz➡️ @oznurvarol ❤okuyacak
14. Cüz➡️ @Taze fasulye ❤okuyacak
15.Cüz ➡️ @Elhan ❤ okuyacak
16.Cüz ➡️ @Aktif Lora ❤okuyacak
17.Cüz ➡️ @Hogwartss ❤okuyacak
18.Cüz ➡️ @Ada-anne ❤okuyacak
19.Cüz ➡️ @Meva59 annesi❤okuyacak
20.Cüz ➡️ @PiXiEE annesi ❤okuyacak
21.Cüz ➡️ @BlueBerry4268 ❤ okuyacak
22.Cüz ➡️ @Nevreste ❤okuyacak
23.Cüz ➡️ @-cantanem- ❤okuyacak
24.Cüz ➡️ @SoLeiL12 ❤ okuyacsk
25.Cüz ➡️ @UcanSupurge ❤okuyacak
26.Cüz ➡️ @ezgiisel ❤ okuyacak
27.Cüz ➡️ @Saliha40 ❤okuyacak
28.Cüz ➡️ @LorenaEce ❤ okuyacak
29.Cüz ➡️ Lna16 Lna16 ❤ okuyacak
30. Cüz➡️ @RedGirl ❤okuyacak

🌺Ikinci hatim listemiz 🌺
1.Cüz ➡️ @Ssevincli ❤1 kere okuyacak
2.Cüz ➡️ @Mabellee ❤2 kere okuyacak 3.Cüz ➡️ @rana20 ❤2 kere okuyacak 4.Cüz ➡️ @Delice ❤2 kere okuyacak 5.Cüz ➡️ @eunja ❤1 kere okuyacak
6.Cüz ➡️ MssPARE MssPARE ❤2 kere okuyacak 7.Cüz ➡️ OraEtLabora OraEtLabora ❤2 kere okuyacak
8.Cüz ➡️ @Duamkabulolsun ❤1 kere okuyacak
9.Cüz ➡️ @Minnosprenses ❤1 kere okuyacak
10.Cüz➡️ @Minnosprenses ❤1 kere okuyacak
11.Cüz➡️ @kavs-i kuzah ❤2 kere okuyacak
12.Cüz➡️ @kavs-i kuzah ❤2 kere okuyacak
13.Cüz➡️ @oznurvarol ❤2 kere okuyacak
14.Cüz➡️ @Duamkabulolsun ❤1 kere okuyacak
15.Cüz➡️ @Elhan ❤2 kere okuyacak
16.Cüz➡️ @Aktif Lora ❤2 kere okuyacak
17.Cüz➡️ @Hogwartss ❤2 kere okuyacak
18.Cüz➡️ selef0111 selef0111 ❤1 kere okuyacak
19.Cüz➡️ @Meva59 ❤2 kere okuyacak
20.Cüz➡️ @PiXiEE ❤2 kere okuyacak
21.Cüz➡️ @BlueBerry4268 ❤2 kere okuyacak
22.Cüz➡️ @Nevreste ❤2 kere okuyacak
23.Cüz➡️ @-cantanem-- ❤2 kere okuyacak
24.Cüz➡️ @SoLeiL12 ❤2 kere okuyacak
25.Cüz➡️ @UcanSupurge ❤2 kere okuyacak
26.Cüz➡️ @ezgiisel ❤2 kere okuyacak
27.Cüz➡️ @Saliha40 ❤2 kere okuyacak
28.Cüz➡️ @Btlaydnz23 ❤1 kere okuyacak
29.Cüz➡️ Lna16 Lna16 ❤2 kere okuyacak
30.Cüz➡️ @RedGirl ❤2 kere okuyacak
Ben katılamayacağım canım

Bugün duası okunucak arkadaşımız

🍀 @IcimdekiSonsuzDeniz 🍀

🍀 Deniz arkadaşımızın dileği ... Allahim sen bizi,niyetimizi,beklentimizi duamizi biliyorsun,uzun zamandir bekledigimiz guzel,bizi sevindirecek bereketli haberi bize ulastir(duam❤ burada)
Hayatimizi onunla daha guzellestir
Allahim cocuklarımı ıstedıklerı basarılara saglık, hayır ve kolaylıkla kavuştur.
(Oglumun duası,
Allahım işimi kolaylaştır, yapmak ıstedıklerımde benı muvaffak eyle, beni hedefime hayırlısıyla ulastır, gonlumu ferahlandır amin
sen rezzaksin,rahimsin,mucibsin,dualara cevap verensin,ya mufettihal ebvab,iftalena hayrel bab
Sebep olan arkadasımız ve okuyan tum arkadaşlarımızla bırlıkte duamızı en guzeliyle kabul ederek bızı sevındır yarabbi

Duamı bu sekılde duzenledım canım, bu sekılde paylasırız, Rabbım dualarımızı kabul etsin, sana da kat be kat mıslını versın amin....Niyetiyle

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

❇1.okunucak duamız..➡️ 7 defa okuyacağız

🌷AMENERRASULÜ🌷

🌷Bismillahirrahmanirrahim🌷

Amenerrasulü bima ünzile ileyhi mirrabbihi vel mü’minun, küllün amene billahi vemelaiketihi ve kütübihi ve rusülih, la nüferriku beyne ehadin min rusülih, ve kalu semi’na ve ata’na gufraneke rabbena ve ileykelmesir.
La yükellifullahü nefsen illa vüs’aha, leha ma kesebet ve aleyha mektesebet, rabbena latüahızna innesiyna ev ahta’na, rabbena vela tahmil aleyna ısran kema hameltehü alelleziyne min gablina, rabbena vela tühammilna, mala takatelena bih, va’fü anna, vağfirlena, verhamna, ente mevlana fensurna alel gavmil kafiriyn.

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

❇ 2. Okunucak duamız...Esmalarimiz her birini ➡️100 defa okuyacağız

🌺 Esma-ül-hüsna🌺

➡️100➡️Subhana’llahi’l Hayyil Kayyum

➡️100➡️Subhanna’llahi’l Ehadi’s Samed

➡️100➡️Subhana’llahi’l Gafuri’r Rahim

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

❇ 3.okunucak duamız ..2 tane salâvat-ı şerif var ilkini 100 defa ikinciyi 10 defa okuyacağız

🌹Peygamberimize Salâvat-ı Şerif 🌹

➡️100 defa ➡️Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

➡️ 10 defa➡️Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin abdike ve resulike ve ale'muminine vel'muminati vel'muslimine vel'muslimati.

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Dualarımız bitiyor

🤲 yarın sabah saat 10 kadar okumalarimiz bitsin ,okuması biten arkadaşlar okudum deyip beni etiket yapsın ...lutfen

Rabbim dualarımızı kabul etsin 🤲

🍀 @ezgiisel / Ezgi 🅾️
🍀 @Sohrab / Nick ile 🅾️
🍀 @PiXiEE / Filiz🅾️
🍀 MssPARE MssPARE / yasemin 🅾️
🍀 @Ada-anne / nick ile🅾️
🍀 @bir mucizee / Fatma 🅾️
🍀 @tiniminihaniim/ Esra🅾️
🍀 @madammor / Merve🅾️
🍀 @Mabellee / Nesibe 🅾️
🍀 Y yagmurdansonra / Zeynep nehir🅾️
🍀 @Mavihali / Elif🅾️
🍀 @RedGirl / Nick 🅾️
🍀 Lna16 Lna16 / Selin🅾️
🍀 @Aktif Lora /Ayşe 🅾️
🍀 gulumser43 gulumser43 / Gülümser -lavin 7.sira
🍀 OraEtLabora OraEtLabora /Büşra 🅾️
🍀 @IcimdekiSonsuzDeniz / Deniz
MssPARE MssPARE benimde dualarim tam hafta sonu bakamadim bi turlu yazamadim.rabbim herkesin duasini kabul etsin insallah

Bildirim geldi mi gelmedimi bilmiyorum bir kez daha paylaşıyorum

💕 Hanımlar merhaba 💕

💜 Ramazan için tesbihlerimizi hazırladım...o kadar çok dualar varki bazıları günlük dular bazıları ilk on gün ikinci on gün son on gün olarak yazıyor fakat grup okuması olacağı icin gruba en uygun olanları seçtim dualarımız çok gibi ama sayilari az faziletleri çok Rabbim kabul etsin....mübarek ay için sectigim dular ve olmazsa olmaz esmalarimiz ve niyetlerimiz için dualar seçtim özellikle Yasin-i şerif ramazan içinde okunması çok daha faziletli olduğu özellikle son iki ayetinin bu ayda okunmasının çok uygun olduğu yazıyor söyleniyor özellikle bu ayetler için de var olan ❣ "Kun Fe Yekün " "0 ol der ve olur "❣ kısmi hepimiz için önemli özel içten okuyacağız bir dua iş, eş,bebek,sağlık, huzur,ev artık rabbimden ne istiyorsak bu duaya sarılıp yalvaracağız ve rabbim inşallah" OL,"diyecek..🤲...duaları ayrıntilı yazdım okuduğumuz duanın anlamını bilerek okumak daha bir feyiz verir maneviyatı daha yüksek ve bilinçli olur diye düşünüyorum 💜

❓
Kızlar duaları okuyun inceleyin tamam ben varım ekle beni derseniz beni etiket yapın yeni listemize ekleyim..biliyorsunuz iki hatim listesi yaptık Lna16 Lna16 arkadaşımla kadir gecesi günü biticek inşallah bu liste de kadir gecesi günü bitsin istiyorum 26 27 28 kişi olursak çokta güzel olucak .❓

⛔❗Ve lütfen liste sonuna kadar listede grupta okumalarda olucaksaniz listeye ekleyim Etketlere bildirimlere bir kaç gün katilim yapıp sitede online olup bildirimlere dönülmüyecekse listeye katılmayın ..çünkü dualarımız sayılı bir kişinin gitmesi düzenin bozulmasıdır bu yüzden kimsenin de hakkına vebalini de girmeyin !!!❗⛔

teşekkür ederim ❤🌷
💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

❣Ramazan ayı tesbihlerimiz❣

🌷1.okunucak duamız 🌷

❣.Hz Aişe, Kadir Gecesi'ne ermenin şükrünü ve şevkini idrak etmek için Rasulullah'a yönelip şöyle bir soru soruyor. "Ya Rasullallah, bu özel geceye erme şerefine nail olursam nasıl dua edeyim" Rasulullah da şu duayı okumamı söyledi.

Allahümme inneke afuvvün kerîmun tuhibbul afve fa'fu annî.❣

❣Anlamı: Allah'ım, şüphesiz sen affedicisin, ikram sahibisin, affetmeyi seversin, beni affet.❣

💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

🌷2.okunucak duamız 🌷
🌷Ramazan tesbihleri Diyanet İşleri🌷

❣Ramazan ayı içinde peygamberimiz Hz.Muhammet (S.A.V) tüm gün tesbihat okuyan eşine günde üç kere şunu okumasını önerdiğini de söylemiştir:

Sübhanellahi ve bi hamdihi adede halkihi Rida nefsihi ziynete arşihi ve midade kelimatihi.”

Yüce Allah’ı yarattığı sayısında, kendisinin razı olacağı kadarınca. Arşının ağırlığınca. Yarattığı kelimeler uzunluğunca hamd ile tesbih ederiz❣

💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

‼Bu esmalar rabbimin güzel isimleri ramazan ayında tesbih ediliyor ilk on gün sonra ki on gün ve en son on gün olarak okuma yapılıyor fakat gruba uygun olmuyor...o yüzden biz her gün bu esmalari 33 kez okuma yapalım..‼
🌷3.okunucak duamız 🌷

🌷 Ramazan ayı Esm-a Hüsna🌷

Ya Erhamerrahimin (Ey iman edenlerin en merhametlisi) tesbihi çekilir.

❣Ya Gaffarez Zünüb (Ey günahları bağışlayan) tesbihi çekilir.

❣Ya Atikarrikab (Ey iyileri koruyan) tesbihi çekilir.

💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

‼okuma sayisi 1001 olarak belirlenmiş... üye sayısına göre okuma sayisi belli olucak ‼

🌷4.okunucak duamiz🌷

🌹Yasin-i Şerif 82. Ve 83. Ayetler🌹

❣Yasin Suresi Son İki Ayeti 1001 Defa Okuyanlar için Allah-u Teala (c.c.) izni ile kabul olmayacak dua yoktur. Ramazan-ı Şerif ayının son 10 günü içerisinde okunması uygun olanıdır ama İsterseniz bir günde veya Ramazanın ilk gününden son gününe kadar okuyup, dualarınızı yapabilirsiniz.
Yasin süresinin son 2 ayeti 1001 kere okudunmu kabul olmayacak dua yok biiznillah. Sırları ve Faziletleri tecrübe ile sabittir. Hatta Kadir gecesine kadar çekip, Kadir Gecesinde duasını yaparsınız, dahada güzel olur. En iyisini Allah bilir ..

🌹YASİN SÜRESİ 82 83🌹

❣ Yasin Suresi 82. Ayet: ❣

اِنَّمَٓا اَمْرُهُٓ اِذَٓا اَرَادَ شَيْـًٔا اَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ

❣Yasin Suresi 82. Ayeti:İnnemâ emruhû izâ erâde şey’en en yekûle lehu Kun Fe Yekûn(yekûnu).”

❣Yasin Suresi 82. Ayeti Meali:
(Allâh-u Te`âlâ’nın diriltme gücünü uzak görmenin hiçbir anlamı yoktur. Zira) O bir şeyi(n meydana gelmesini) istediği zaman O’nun emri, (harften ve sesten münezzeh olarak) ona ancak: “Var ol!” buyurmasıdır, böylece o da hemen meydana geliverir.

❣Yasin süresi 83.Ayet❣

فَسُبْحَانَ الَّذ۪ي بِيَدِه۪ مَلَكُوتُ كُلِّ شَيْءٍ وَاِلَيْهِ تُرْجَعُونَ

❣Yasin Suresi 83. Ayeti:Fe subhânellezî bi yedihî melekûtu kulli şey’in ve ileyhi turceûn(turceûne).”

❣Yasin Suresi 83. Ayeti Meali:
(Diriltmekten âcizlik gibi bütün noksan sıfatlardan arılık, tenzîh ve) tesbîh O Zât’a ki; her şeyin (görünen ve görünmeyen tüm yönleriyle) gerçek mülkü O’nun (kudret) elindedir, siz de ancak O’na döndürüleceksiniz!
💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

🌷5.okunucak duamız 🌷

Yasin süresi 82.ayette geçen " Kun Fe Yekûn" o ol der ve olur
Inşallah duamız da ısrarcı olalım ve rabbim isteklerimize ol desin ve olsun
anlamıyla ilgili yukarda açıklama yapıldı yine ufacık paylaşayım

KÜN FE YEKÜN Sırları ve Faziletleri(Kabul olmayacak dua yoktur)
Kün Fe Yekün Nedir? Sırları ve Faziletleri!
Yasin süresinin 82 nci âyetinde geçer.
Kün ol anlamındadır. Feyekün ise oluverir manasına gelir.
Yasin süresi son sayfa son âyetlerde geçen bu kelime, Allahın dilemesi ile ilgilidir. Allah bir şeye ol dedi mi o hemen olur.
Sırları ve Faziletleri
Tecrübe ile sabittir.
Yasin süresinin son 2 ayeti yani (82 nci) âyet-i Kerim 1001 kere okudunmu kabul olmayacak dua yok biiznillah( Allah’in izni ile).
💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

🌹6.okunucak duamız 🌹

Her türlü şer ve zarardan ve kötülerin şerrinden korunmak için her gün sabah akşam veya her namazdan sonra 3-7-21 veya okunabilidiği kadar okunur.

❣“Allâhümme Yâ Hâfiz! İhfaznâ min külli şerrin ve darr.”
❣“Ey kendisine gönülden
inananan kullarını her zaman koruyup gözeten Allah’ım!.Bizleri her türlü şer ve zarardan Sen koru Yâ Rabbi! Amin”

💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

💜🤲Dualarımızın okunuşu ve sayıları böyle olucak inşallah 💜🤲

🌻1.okunucak duamız 🌻

🤲(Rabbimiz den af ve mağfiret isteyerek dualarımıza başlıyalım) 🤲

➡️3 defa okunucak ➡️ Allahümme inneke afuvvün kerîmun tuhibbul afve fa'fu annî.

💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

🌻 2.okunucak duamız🌻

➡️ 3 defa okunucak ➡️ "Sübhanellahi ve bi hamdihi adede halkihi Rida nefsihi ziynete arşihi ve midade kelimatihi.”

💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

🌻 3.okunucak duamız 🌻

➡️33 defa okunucak ➡️,"Ya
Erhamerrahimin"

➡️33 defa okunucak ➡️"Ya Gaffarez Zünüb"
➡️33 defa okunucak ➡️" Ya Atikarrikab "

💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

🌻4.okunucak duamız 🌻

➡️ ⁉️ defa okunucak➡️ kişi sayısına göre belirlenecek

Bismillahirrahmanirrahim ❤
“İnnemâ emruhû izâ erâde şey’en en yekûle lehu Kun Fe Yekûn”
Fe subhânellezî bi yedihî melekûtu külli şey’in ve ileyhi turceûn”

💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

🌻5.okunucak duamız 🌻

➡️ 100 defa okunucak ➡️ Kun Fe Yekün

💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

🌻6.okunucak duamız 🌻

➡️ 3 defa okunucak ➡️Allâhümme Yâ Hâfiz! İhfaznâ min külli şerrin ve darr.

🤲Rabbim dualarımızı kabul inşallah 🤲

💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

🍀 @ezgiisel
🍀 @Sohrab
🍀 @PiXiEE
🍀 MssPARE MssPARE
🍀 @Ada-anne
🍀 @bir mucizee
🍀 @tiniminihaniim
🍀 @madammor
🍀 @Mabellee
🍀 Y yagmurdansonra
🍀 @Mavihali
🍀 @RedGirl
🍀 Lna16 Lna16
🍀 @Aktif Lora
🍀 OraEtLabora OraEtLabora
🍀 @IcimdekiSonsuzDeniz
...............................
@ASSOSyal
@Hogwartss
@Minnosprenses
Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye
@BlueBerry4268
@Cemoos
Y yagmurdansonra
@mavikelebek34
@coconatt
@Jou
@Buralardutluuugdu
@Fatmazell
@Saliha40
N NesNa
@Feminas
Noisy Girl Noisy Girl
@Elhan
@Bal0ncuk
@oznurvarol
@Taze fasulye
@Levaiz
@Merayyy
@Tosun Pasa
@My_Moonlight06
@Kubraclnareymenmfthbyrktr
@Bidar Sultan
@Meral01
@Ballikabak
@Birbasak
@goah
@gunces
@Sadelikherseydir
@evhayalim
@Selizay

🌺Kuran hatmi listesi🌺

1. Cüz ➡️ @DantelKiz ❤ okuyacak
2. Cüz ➡️ @Mabellee ❤ okuyacak
3. Cüz ➡️ @rana20 ❤ okuyacak
4. Cüz ➡️ @Delice ❤okuyacak
5. Cüz ➡️ @agustos72 ❤okuyacak
6. Cüz ➡️ MssPARE MssPARE ❤okuyacak
7. Cüz ➡️ OraEtLabora OraEtLabora ❤okuyacak
8. Cüz ➡️ Lna16 Lna16 ❤ arkadaşı okuyacak
9. Cüz ➡️ Lna16 Lna16 ❤ arkadaşı okuyacak
10.Cüz ➡️ Lna16 Lna16 ❤ arkadaşı okuyacak
11.Cüz ➡️ @kavs-i kuzah ❤ okuyacak
12. Cüz➡️ @kavs-i kuzah annesi❤ okuyacak
13. Cüz➡️ @oznurvarol ❤okuyacak
14. Cüz➡️ @Taze fasulye ❤okuyacak
15.Cüz ➡️ @Elhan ❤ okuyacak
16.Cüz ➡️ @Aktif Lora ❤okuyacak
17.Cüz ➡️ @Hogwartss ❤okuyacak
18.Cüz ➡️ @Ada-anne ❤okuyacak
19.Cüz ➡️ @Meva59 annesi❤okuyacak
20.Cüz ➡️ @PiXiEE annesi ❤okuyacak
21.Cüz ➡️ @BlueBerry4268 ❤ okuyacak
22.Cüz ➡️ @Nevreste ❤okuyacak
23.Cüz ➡️ @-cantanem- ❤okuyacak
24.Cüz ➡️ @SoLeiL12 ❤ okuyacsk
25.Cüz ➡️ @UcanSupurge ❤okuyacak
26.Cüz ➡️ @ezgiisel ❤ okuyacak
27.Cüz ➡️ @Saliha40 ❤okuyacak
28.Cüz ➡️ @LorenaEce ❤ okuyacak
29.Cüz ➡️ Lna16 Lna16 ❤ okuyacak
30. Cüz➡️ @RedGirl ❤okuyacak

🌺Ikinci hatim listemiz 🌺
1.Cüz ➡️ @Ssevincli ❤1 kere okuyacak
2.Cüz ➡️ @Mabellee ❤2 kere okuyacak 3.Cüz ➡️ @rana20 ❤2 kere okuyacak 4.Cüz ➡️ @Delice ❤2 kere okuyacak 5.Cüz ➡️ @eunja ❤1 kere okuyacak
6.Cüz ➡️ MssPARE MssPARE ❤2 kere okuyacak 7.Cüz ➡️ OraEtLabora OraEtLabora ❤2 kere okuyacak
8.Cüz ➡️ @Duamkabulolsun ❤1 kere okuyacak
9.Cüz ➡️ @Minnosprenses ❤1 kere okuyacak
10.Cüz➡️ @Minnosprenses ❤1 kere okuyacak
11.Cüz➡️ @kavs-i kuzah ❤2 kere okuyacak
12.Cüz➡️ @kavs-i kuzah ❤2 kere okuyacak
13.Cüz➡️ @oznurvarol ❤2 kere okuyacak
14.Cüz➡️ @Duamkabulolsun ❤1 kere okuyacak
15.Cüz➡️ @Elhan ❤2 kere okuyacak
16.Cüz➡️ @Aktif Lora ❤2 kere okuyacak
17.Cüz➡️ @Hogwartss ❤2 kere okuyacak
18.Cüz➡️ selef0111 selef0111 ❤1 kere okuyacak
19.Cüz➡️ @Meva59 ❤2 kere okuyacak
20.Cüz➡️ @PiXiEE ❤2 kere okuyacak
21.Cüz➡️ @BlueBerry4268 ❤2 kere okuyacak
22.Cüz➡️ @Nevreste ❤2 kere okuyacak
23.Cüz➡️ @-cantanem-- ❤2 kere okuyacak
24.Cüz➡️ @SoLeiL12 ❤2 kere okuyacak
25.Cüz➡️ @UcanSupurge ❤2 kere okuyacak
26.Cüz➡️ @ezgiisel ❤2 kere okuyacak
27.Cüz➡️ @Saliha40 ❤2 kere okuyacak
28.Cüz➡️ @Btlaydnz23 ❤1 kere okuyacak
29.Cüz➡️ Lna16 Lna16 ❤2 kere okuyacak
30.Cüz➡️ @RedGirl ❤2 kere okuyacak
MssPARE MssPARE Allah kabul etsin edilen dualari insallah sende bu kadsr emek veriyosun rabbim senunde gonlune gire versin. Ben bu gruba katilamiycam malaesef cunku yetistiremem.yarim birakinca da olmuyo huzursuz oluyorum

Kızlar listemiz bitti şükürler olsun ...sadece gülümser ve lavin arkadaş kaldı bu arkadaşlara sadece 7 kişi okuyacağız yarın paylaşıcam hak vebal kül hakkı olmasin

rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah burdan büyük sevinçle paylaşalım kabul olan dualarımızı
herkesin emeğine yüreğime sağlık yarın ramazan ayı için yeni duaları paylaşıcam inşallah yine beraber oluruz...

🍀 @IcimdekiSonsuzDeniz 🍀hatırlatma etiketi

🍀Okundu listesi🍀

🍀 @ezgiisel / Ezgi ✅
🍀 @Sohrab / Nick ile ✅
🍀 @PiXiEE/Filiz ✅
🍀 MssPARE MssPARE / Yasemin ✅
🍀 @Ada-anne / nick ile/❌
🍀 @bir mucizee / Fatma ❌
🍀 @tiniminihaniim/ Esra❌
🍀 @madammor / Merve✅
🍀 @Mabellee / Nesibe ❌
🍀 Y yagmurdansonra / Zeynep nehir❌
🍀 @Mavihali / Elif ❌
🍀 @RedGirl / Nick ✅
🍀 Lna16 Lna16 / Selin✅
🍀 @Aktif Lora / Ayşe ✅
🍀 OraEtLabora OraEtLabora /Büşra ❌
🍀 @IcimdekiSonsuzDeniz / Deniz❌

OraEtLabora OraEtLabora için okumuyanlar

Y yagmurdansonra ❌
@Mavihali ❌
@Aktif Lora ❌
Benimde eksigim.kalmadi MssPARE MssPARE

MssPARE MssPARE Allah kabul etsin edilen dualari insallah sende bu kadsr emek veriyosun rabbim senunde gonlune gire versin. Ben bu gruba katilamiycam malaesef cunku yetistiremem.yarim birakinca da olmuyo huzursuz oluyorum
Amin canım benim amin
Tamam canim.insallah başka dualarda buluşuruz seninde emeğine gönlüne sağlık rabbim senin de dualarını kabul etsin 🌹🤣😊😇

MssPARE MssPARE Selamunaleyküm tatlım nasılsın 🤗 Uzuuunnn zamandır tlf bozuk giremiyorum gerçi yaptırdık ama hâlâ bozuk 😂 bir süre böyle idare edicem artık...
Canım benim üç aylarım çok yoğun geçiyor her zaman... tesbihatlar, zikirler, hatimlerim, 41 Yasin'lerim...O yüzden ne dua guruplarına katılabiliyorum ne de cüz kabul edebiliyorum çünkü bilmiyorum ki okuyamazsam hakka girerim bunun vebalini almak istemem. Rabbim izin verirse bi aksilik olmazsa Ramazandan sonra İnşaAllah başka dualarda buluşuruz olur mu ❤
Allahım dualarını kabul etsin canım benim dualarında beni de unutma nesnacim😇🌹😊🌷

Inşallah ramazan sonu başka dualarda birlik okuruz allaha emanet ol tatlim😊🌷🌹

aslında içim çok buruldu.yalniz hissettim bir an.savunmasiz gibi.tuhaf oldum.😔
ama sonra dedim ki nasip değilmiş ümmügülsüm o yüzden çok üzülmemelisin.
okuyacaklarınız hepinize hayırlar,sevinçler getirsin insaallah kizlar.😍
Canım süremiz olduğu için sayılı üye aldım maalesef inşallah ramazan sonrası canım bende üzülüyorum senin gibi yazanlar oldu ama liste kapandı
Inşallah herkesin duası kabul olsun kadir gecesi rabbim tüm kulların duasını kabul etsin

Allahım dualarını kabul etsin canım benim dualarında beni de unutma nesnacim😇🌹😊🌷

Inşallah ramazan sonu başka dualarda birlik okuruz allaha emanet ol tatlim😊🌷🌹
Rabbim seninde gönlünden geçen bütün dualarını hayırla kabul etsin canım ederim tabiki hatta inanmazsın belki ama ediyorummm😘🤗
Sende Allah'a emanet ol paremm💞💞💞

X