Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Hanımlar bugün iki kişiye okuyoruz...liste sonuna bıraktım düzen bozulmasın diye çünkü iki arkadaş sadece şuan etiket yaptığım kişilere okuma yapıp listeden ayrıldılar hak vebal kül hakkı olmasin onlarında duaları niyetleri vardı emekleri oldu bizlere okuma yaptılar bizde iki arkadaşa okuyup listeyi bitiriyoruz ....

Lavin arkadaşla ilgili bir durum yazdım okuma yapmadan önce lütfen orayı okuyun ..

Bugün duası okunucak arkadaşımız

L a v i n ve gulumser43

L a v i n

lavin arkadaşımızın dileği ... Lavin
hayırlısıyla bir evlat sahibi olmak istiyorum ..Niyetiyle

Kızlar burası önemli...lavin arkadaş rahatsizli dolasıyla kanaması olduğu için Amenerrasulu duasını okumadı sadece tesbihleri okudu..o yüzden lavin arkadaşa Amenerrasulu duasını okumayacağız önün dışında tesbihleri okuyacağız ....

❇ 2. Okunucak duamız...Esmalarimiz her birini 100 defa okuyacağız

Esma-ül-hüsna

100Subhana’llahi’l Hayyil Kayyum

100Subhanna’llahi’l Ehadi’s Samed

100Subhana’llahi’l Gafuri’r Rahim

❇ 3.okunucak duamız ..2 tane salâvat-ı şerif var ilkini 100 defa ikinciyi 10 defa okuyacağız

Peygamberimize Salâvat-ı Şerif

100 defa Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

10 defaAllahümme salli ala seyyidina Muhammedin abdike ve resulike ve ale'muminine vel'muminati vel'muslimine vel'muslimati.

@gulumser43

Gülümser arkadaşın dileği...Benim dileğim eşimle boşanma olmadan yeniden bir araya gelip yuvamın kurtulması.. onun hidayete ermesini ve Aramızdaki soğukluğun kalkmasını diliyorum...Niyetiyle

❇1.okunucak duamız.. 7 defa okuyacağız

AMENERRASULÜ

Bismillahirrahmanirrahim

Amenerrasulü bima ünzile ileyhi mirrabbihi vel mü’minun, küllün amene billahi vemelaiketihi ve kütübihi ve rusülih, la nüferriku beyne ehadin min rusülih, ve kalu semi’na ve ata’na gufraneke rabbena ve ileykelmesir.
La yükellifullahü nefsen illa vüs’aha, leha ma kesebet ve aleyha mektesebet, rabbena latüahızna innesiyna ev ahta’na, rabbena vela tahmil aleyna ısran kema hameltehü alelleziyne min gablina, rabbena vela tühammilna, mala takatelena bih, va’fü anna, vağfirlena, verhamna, ente mevlana fensurna alel gavmil kafiriyn.

❇ 2. Okunucak duamız...Esmalarimiz her birini 100 defa okuyacağız

Esma-ül-hüsna

100Subhana’llahi’l Hayyil Kayyum

100Subhanna’llahi’l Ehadi’s Samed

100Subhana’llahi’l Gafuri’r Rahim

❇ 3.okunucak duamız ..2 tane salâvat-ı şerif var ilkini 100 defa ikinciyi 10 defa okuyacağız

Peygamberimize Salâvat-ı Şerif

100 defa Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

10 defaAllahümme salli ala seyyidina Muhammedin abdike ve resulike ve ale'muminine vel'muminati vel'muslimine vel'muslimati.

Dualarımız bitiyor

yarın sabah saat 10 kadar okumalarimiz bitsin ,okuması biten arkadaşlar okudum deyip beni etiket yapsın ...lutfen

Rabbim dualarımızı kabul etsin

ezgiisel / Ezgi
Sohrab / Nick ile
PiXiEE / Filiz
MssPARE / yasemin
@Ada-anne / nick ile
bir mucizee / Fatma
Tiniminimavihanim / Esra
Madammor / Merve

OraEtLabora ve IcimdekiSonsuzDeniz

Içın okumayan Y yagmurdansonra

Tabıkı, bulabilirsem yazarım ramazanda cekmeyı dusunuyorum ben de 4444 tane
Kendin evde çekebilirsin yavaş okusan bir haftaya biter ben 4 gün de bitirmiştim ramazan ayında çok rahat biter tabiki grup olsa olabilir belki ramazan sonrası şuan aynen hatimler dularlar başka gruplarım var derken yoğunum
Ben sadece ramazan ayını ve şu duaları kaçırma derim yine tercih senin

Canım paremmm akşama bitirmiş olucam İnşAllah

Haklısın canım, buna niyetlendim yetıstiremem dıye korkuyorum, bıdahakı sefere katılırım ınsallah

IcimdekiSonsuzDeniz canım dün dua okuma listesine girerim demistin
Ne yapayım ekleyim mi
Ekle canım ammaa banlandın mı sen

L a v i n niyetine okudum Allah kabul etsin inşallah hayırlısı ile gebe kalması kolaylaşsın Aminnn..
gulumser43 niyetine okudum Allah kabul etsin inşallah hayırlara çıkarsın Rabbim..
MssPARE okudum kuzum lavinin bir duayı eksik okuduğunu fark etmemişim amenerrasulüyü de okudum Allah kabul etsin çiçeğim

Çiçeğim zaten sen okumayacaktın o arkadaşların sadece okuduğu kişileri etiketlemişti pareem bizler okuyorduk ama olsun Allah kabul etsin bebeğim

Okudum paremm Allah kabul etsiinn ama sen nereye gittiinn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…