Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

MssPARE Selamunaleyküm tatlım nasılsın Uzuuunnn zamandır tlf bozuk giremiyorum gerçi yaptırdık ama hâlâ bozuk bir süre böyle idare edicem artık...
Canım benim üç aylarım çok yoğun geçiyor her zaman... tesbihatlar, zikirler, hatimlerim, 41 Yasin'lerim...O yüzden ne dua guruplarına katılabiliyorum ne de cüz kabul edebiliyorum çünkü bilmiyorum ki okuyamazsam hakka girerim bunun vebalini almak istemem. Rabbim izin verirse bi aksilik olmazsa Ramazandan sonra İnşaAllah başka dualarda buluşuruz olur mu ❤

Hangi duayı okuyoruz ne zaman başlıyor biraz bilgi verir misiniz

Ben katılamayacağım canım

MssPARE benimde dualarim tam hafta sonu bakamadim bi turlu yazamadim.rabbim herkesin duasini kabul etsin insallah

MssPARE Allah kabul etsin edilen dualari insallah sende bu kadsr emek veriyosun rabbim senunde gonlune gire versin. Ben bu gruba katilamiycam malaesef cunku yetistiremem.yarim birakinca da olmuyo huzursuz oluyorum

Benimde eksigim.kalmadi MssPARE

MssPARE Allah kabul etsin edilen dualari insallah sende bu kadsr emek veriyosun rabbim senunde gonlune gire versin. Ben bu gruba katilamiycam malaesef cunku yetistiremem.yarim birakinca da olmuyo huzursuz oluyorum
Amin canım benim amin
Tamam canim.insallah başka dualarda buluşuruz seninde emeğine gönlüne sağlık rabbim senin de dualarını kabul etsin

Allahım dualarını kabul etsin canım benim dualarında beni de unutma nesnacim

Inşallah ramazan sonu başka dualarda birlik okuruz allaha emanet ol tatlim

Canım süremiz olduğu için sayılı üye aldım maalesef inşallah ramazan sonrası canım bende üzülüyorum senin gibi yazanlar oldu ama liste kapandı
Inşallah herkesin duası kabul olsun kadir gecesi rabbim tüm kulların duasını kabul etsin

Allahım dualarını kabul etsin canım benim dualarında beni de unutma nesnacim

Inşallah ramazan sonu başka dualarda birlik okuruz allaha emanet ol tatlim
Rabbim seninde gönlünden geçen bütün dualarını hayırla kabul etsin canım ederim tabiki hatta inanmazsın belki ama ediyorummm
Sende Allah'a emanet ol paremm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…