Terleme ve Kokuyu Önleyen Roll On

bendede bu problem vardı.ne kullandıysam cozum olmadı .bı gun koltuk altı spreyım bıtmıstı eşimin gillete jelini kullandım.ve süperrrrrrrrrrr oldugunu kesfettım.ogun bugundur onunkıısnı kullanıyorum:))) gillete jel erkekler ıcın oldugu ıcın daha etkılı sanırım.

ben yıllardır lady speed stick kullanıyorum çok memnunum hem çok terletmiyor hem de terleseniz bile güzel kokuyor,özellikle spor yapıp çok terlediğimde bile üzerimdeki tişörtü çıkarıp bilgisayar koltuğuma koyuyorum:smiley-cool:kuruduğunda hala mis gibi ben çok memnunum tavsiye ederim(buarada spreyinden kullanmadım hiç sadece stick olanını kullandım 5 yıldır felan)

ayrıca annem de yıllardır niveanın hem spreyinden hem roll-onundan kullanır ben hiç sevmezdim nivea kokusunu ama son çıkan double effecti çok beğendim annemden çok ben kullandım valla a.s hem kokusu güzel hem de terletmiyo süpermiş valla ilk defa bir niveayı beğendim :lepi:

ama adidasın ürünü de cidden güzelmiş denedim ve faydasını da gördüm, bnde tavsiye ederim yani

arkadaşlar herhangi bir kuruma ya da terlemeden kurtulma söz konusu değilmiş. 19 mayıs'tan sonra 1 Ağustos'ta tekrar maxim kullanmak zorunda kaldım. temmuz ayının sonlarına doğru başladı ıslaklık günden güne artmaya, dove stick ile idare ettim birkaç gün ve 1 Ağustos'ta tekrar sürdüm. 20 gün geçmiş, hala ıslaklık yok. Sanırım artık uzun süreli etki edecek.

3yıldır hep rexona kullanıyorum son aldıgımdan pek memnun olmasam da rexona yı tek gecerım =)

Yorgun savaşçi merhaba bende de yogun bir ıslaklık problemi var. hala maxim kullanmaya devam ediyor musun bizi son gelişmelerden haberdar edersen sevinirim :)

Yorgun savaşçi merhaba bende de yogun bir ıslaklık problemi var. hala maxim kullanmaya devam ediyor musun bizi son gelişmelerden haberdar edersen sevinirim :)

evet bercin, 2-3 mesaj önce yazdığım tarihten yani 1 ağustos'tan sonra geçen hafta 12 şubatta kullandım tekrar. neredeyse 5,5 ay arayla oldu.

hiç ıslaklık olmadı mı? 1-1,5 aydır başlamıştı hafiften, ama dove stick le idare ediyordum. dove stick kullanınca ıslanmıyordu, ama son 1-2 hafta dove da işe yaramaya ya, küçük de olsa ıslaklık belirgin olmaya başlamıştı. bakalım bir daha ne zaman gerekecek.

ama önemli noktalardan biri; asla tüyleri yeni alınmış koltuk altına uygulamayın arkadaşlar. koltukaltınızda herhangi bir deodorant kalıntısı vb olmaması için duştan sonra ya da o bölgeyi yıkadıktan sonra sürün. gece yatmadan önce sürüp, sabah kalkınca ilk iş o bölgeyi yıkamanız. ben duş jeliyle, lifle yıkıyorum. benim fazla kafaya takmamdan belki ama ben duşa girmiyorum doğrudan, önce lavaboda o bölgeyi yıkıyorum, duşta o kimyasal kalıntıların vücudun hassas bölgelerine bulaşabilme ihtimalinden çekiniyorum biraz

cok tesekkurler yorgun savasçı bende en kısa zamanda alıp bu ıslaklık problemini halledeceğim :)

ben televizyonda birsey izledim ne kadar dogru bilemiyorum unlu bir yabanci sarkicimiymis neymis iste o hep farkili markalar kullanirmis terlemeyi onlemek icin.sonuc kadin kansere yakalanmis.doktorda o kullandigin farkli deodarantlar falan yuzunden demis yani bir marka secip hep onu kullanmak gerekiyormus mesela rexona kullaniyorsan artik olene kadar onu kullanmalisin degistirmek tehlikeliymis

diş macunu, içme suyu, şampuan vb birçok alanda, üründe belirli aralıklarla mutlaka değiştirme olması önerilir genel olarak. çünkü bir diş macununda başka diğerinde başka kimyasallar, bir içme suyunda bir mineral az diğeri çokken, diğerinde tam tersi olabiliyor. bunun dışında da vücut tepki göstermeyi bırakabiliyor aynı şeylere maruz kaldıkça zamanla. bu yüzden ben o haberde başka şeylerde vardır diye düşünüyor ve ölene kadar aynı ürünü kullanmak gerekir gibi bir savı kabul edemiyorum. :1no2:

ayrıca terleme önleyen deodorantlarda alüminyum ya da benzeri bir içerik oluyor ve bu da zaten hayatımızda yer alan bir çok ürün gibi kanserojen. bu yüzden kullanımda aşırıya kaçılmamalı diye düşünüyorum.

Ben deotak kullaniyorum senelerdir, cok da memnunum hatta cevremdeki beylerede zorla aldirdim, bu urunu.

hakli ola bilirsin ben duydugumu yazdim belki aranizda bu konu ile ilgili birsey bilen varmi diye
asiri kullanmama konusunda cok haklisin ama ben malesef kullanmadan edemiyorum psikolojik olarak alisdim artik kullanmadigim zaman kendimi bir garip hiss ediyorum

günlük kullanılan deodorantlardaki miktar çok fazla olmamalı diye düşünüyorum. kendimce aldığım önlem, o akşam duş alamasam bile koltuk altını temizlemeye çalışıyorum, en azından gece nefes alsın, ve birikme olmasın diye. tabii ne kadar etkisi oluyordur bilemem. kendimce yaptığım bir şey.

maxim roll-on gibi kuvvetli, uzun süreli etkisi olan ürünlerde sanırım/ki büyük ihtimalle bu zararlı içerikler daha fazla, ki o kadar etki ediyorlar. kullanmaya başladıktan sonra çok araştırmıştım, ıslaklık artana kadar tekrar kullanmayacağım demiştim, neyse ki artık 6 ayda bir falan kullanıyorum. ama günlük olanları kullanmadan edemem ki.

kendi adıma; artık sigara içmiyorum nasıl olsa :icecream:, oradan azalttığım zararlıları böyle dengeliyorum diyorum:tomato:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…