Terleme ve Kokuyu Önleyen Roll On

YA kıslaar bende kendimi bildim bileli üzerime oturan dar kıyafetler giyemedim..
yaz kış aynı sorunn.pecetelerle gezip ıslanan peceteleri değiştirdiimi bilirim.
bu maximi de burdan duydum.ama içindeki aliminyum türevi madde göğüs kanserine sebep olabiliyomuşşş.sırf bu düşünce yüzünden alamıyorummm
en iyisi gidip bi doktora sormaakkk
ama bizim bi tanıdığımız allah korusun göğüs kanseri olmuştu ve doktoru teşhisten sonra hemen deo,stick tarzı koltukaltı ürünlerini yasaklamıştı ve o kadında cok kullanıyodu bu tür ürünlerii:KK43:
napsakk bilmiyorum,ikiye bölündümm

Canım ben banyodan çıkınca onbeş yirmi dakika sonra falan sürüyorum,evde olsamda.Çünkü temis vücuda daha bi etkisi olur diye düşünüyorum.tabi biriki dakika öyle duruyor koltuklarımı açıyorum:dance: :KK70:tavık gibide diyebilriz çok az kuruduktan sonra giyiyorum kıyafetimi.
Ertesi günde işe gidecekken gene sürerim..
Yorgun Savaçcı önceki dediğine katılıyorum canım bu arada.Bende temizliğime önem gösteririm ama gerçekten bu kokunun bazen temizlikle alakası yok.Ben birazda hareketli ve heyecanlı bi yapım olunca sanırım ondanda aşırı terliyorum :tomato: ve inan o koku ve teri çok iyi bilirim bende sen gibi..
Şimdi işten geç çıkdığım zamanlar banyo yapamadığım için, ertesi günde üzerine tekrar bidaha geçiyorumm ohhh miss gibitatlicadiarzu
ama deodorant sıkınca sanırım birazdaha teri hızlandırıyorum gibime geldi canım sende nasıl bilmem..
Bide Deotak nasıl yani terimi engelliyo yoksa kokuyumu yoksa ikisinidemisırnaşık şey bi an cümle hiç bidmicek sandım

sağ ol cnm kullanım taliamtı için:roflol: hmm demek ki aceleye getirmemek gerekiyor adidas 'ı.sengözlerimebaksanab

koku konusunda karamsar olma canım, bak bende 5-6 sene önce vardı o sorun ama en fazla bir yıl sürmüştü, ya da senin de dediğin gibi sprey deoları bırakmıştım piyasadaki hepsini denedikten sonra:eek: belki onlar da sebep oluyordu kokuya aşırı terlemeyle, sonra allaha şükür hiç koku sorunum kalmadı, ıslaklık kadrolu sorunum tabiisenağlama

deotak kokulu dönemimde can simidi olmuştu bana, ancak ıslaklığı önlemedi bende cnm, ama kokudan eser kalmıyor, her gün duşa rağmen 1 hafta etkili oluyordu.

YA kıslaar bende kendimi bildim bileli üzerime oturan dar kıyafetler giyemedim..
yaz kış aynı sorunn.pecetelerle gezip ıslanan peceteleri değiştirdiimi bilirim.
bu maximi de burdan duydum.ama içindeki aliminyum türevi madde göğüs kanserine sebep olabiliyomuşşş.sırf bu düşünce yüzünden alamıyorummm
en iyisi gidip bi doktora sormaakkk
ama bizim bi tanıdığımız allah korusun göğüs kanseri olmuştu ve doktoru teşhisten sonra hemen deo,stick tarzı koltukaltı ürünlerini yasaklamıştı ve o kadında cok kullanıyodu bu tür ürünlerii:KK43:
napsakk bilmiyorum,ikiye bölündümm

arkadaşım bende internette bunu yani alüminyum türevlerinin göğüs kanserine neden olabildiğini okumuştum. Ama senin de dediğin gibi zaten diğer kullandığımız deo sticklerde de mevcut bu maddeler sanırım terlemeyi bununla önlüyorlar. O zamanda şöyle düşünmüştüm; zaten bu aşırı terleme yüzünden psikolojim bozuluyor, ruh hastası olma yolunda ilerliyorum, allah korusun ya kanser ya başka bir hastalığa karacaktım, o yüzden abartmadan maxim kullanmaya devam etmeye karar verdim.

sağ ol cnm kullanım taliamtı için:roflol: hmm demek ki aceleye getirmemek gerekiyor adidas 'ı.sengözlerimebaksanab

koku konusunda karamsar olma canım, bak bende 5-6 sene önce vardı o sorun ama en fazla bir yıl sürmüştü, ya da senin de dediğin gibi sprey deoları bırakmıştım piyasadaki hepsini denedikten sonra:eek: belki onlar da sebep oluyordu kokuya aşırı terlemeyle, sonra allaha şükür hiç koku sorunum kalmadı, ıslaklık kadrolu sorunum tabiisenağlama

deotak kokulu dönemimde can simidi olmuştu bana, ancak ıslaklığı önlemedi bende cnm, ama kokudan eser kalmıyor, her gün duşa rağmen 1 hafta etkili oluyordu.

yok canım bende kokudan eser yok artıkk eskiden vardı bende çektim yani:1hug: şimdi çok rahatım... Sadece hafif ıslaklıklar gene oluyoo ama olsuntatlicadiarzu eskiye nadir daha iyiyim
Ya biz muhteşem olmaya çalışıyoruzda valla çoğu televizyon programında,ünlülerin koltuk altını sırılsıklam görüyorumjeyyar yani demekki onlar pek sorun etmiyor...:smiley-cool: koku ve sararma olmadıktan sonra bence no problem novv sırnaşık şey

roll-on zaten bence ise yaramiyor ben stick olanlari tercih ediyorum ter, koku ve islaklik hic olmuyo stick urunlerde bence, roll-on sevmiyorum ben ...

kesinlikle lady speed stick diyorum.ama jel şeklinde renksiz olanı.sabun gibi beyaz olanlarından değil...

bende koku olmuyor ama ıslaklık oluyor insan kolunu kaldırmaya çekiniyor rexonanın pudralı olanını kullanıyorum fresh kokulu olanını kıyafet giymden 5 dk bekliyorum bulaşmasın diye ve gerçektende etkili 6 ytl civarındaydı fiyatı bende onu teavsiye ederim ama adidasıda deniycem

Ben de bu adidastan aldım, kokusu hoş ama ıslaklığı önlemedi bende maalesef. Maxim'e verecek param yok şimdi, terkur almayı düşünüyorum, o da işe yarıyormuş...

kokular için deotak en etkilisi bence, çünkü hem ucuz hem de bir haftadan bile fazla koku önleme özelliği var, her gün duş alınmasına rağmen.

Ama ıslaklığı gidermiyordu.

kokular için deotak en etkilisi bence, çünkü hem ucuz hem de bir haftadan bile fazla koku önleme özelliği var, her gün duş alınmasına rağmen.

Ama ıslaklığı gidermiyordu.

evet ben de kullandım, zaten koku problemim yok, ıslaklık için almıştım ama çare olmadı. terkur aldım kullanıyorum, 5 gün her gece sürdüm şimdi hiçbir ıslaklık olmuyor koltukaltımda. ama ben gene de roll on sürüyorum ne olur ne olmaz die :1rolleyes:

arkadaşlar en son 19 mayıs ta sürmüştüm maxim i hala ıslaklık yok, ama tabii 15. günde falan dove stick imi kullanmaya başladım, hafif ten kokusu için.
Geçen yıl ik başladığımda 10. günde falan ıslaklık başlıyordu.

Bu yıl karar verdim hafiften başlasa bile ıslaklık kullanmayacağım hemen. Hani çok etkili ya, normal deo stick le idare etmeye çalışacağım ıslaklık belirgin olana kadar.

canım slm terkür kulandığını yazmışsın 5 gün kullandıktan sonra ıslaklık olmadı mı yani renkli badiler giydiğinde.bende aldım fakat düzenli kullanamadım faydası da olmadı bana bilgi verebilirmisin

ben nivea deo dry cream stick kullanıyorum çok güzel kokuyor ıslak hafif oluo ama idare ediyo :)

neredeyse her markadan roll on kullandım..
ama lady speed sticks kadar hıcbırınden memnun kalmadım..
sıvı olan degıl sabunumsu olanı.. ayrıca yenı cıkmıs sanırım daha onceden gormemıstım..
aloe olanı cok da guzzel kokuyor ve kati süretle ter kokusunu onluyor..
çok memnunum tavsıye ederım..

koltukaltı ve ter kokularınızdan şikayetiniz var ise manyak bir çıkmış
ben kulllandım harika bir ürün jolie fresh 24 saat süre ile etkili
tavsiye ederim

bunun yan etkisi varmış mı ki acabaCADIARZU sen ne zamandan beri kullanıyosun bunu

arkadaşlar,terlemekten ve ter lekesinden benim gibi şikayetçisiniz siz de...baska bir konuda da yazmıstım yeni keşfim koltuk altı ter pedleri, Sweatex..cok basarılı cok memnun kaldım ben...hem kıyafeti koruyo hem de kötü kokuya engel oluyo...tüm gün tertemiz kaldım walla...hayat kurtarıcı bişeymiş..

arkadaşlar,terlemekten ve ter lekesinden benim gibi şikayetçisiniz siz de...baska bir konuda da yazmıstım yeni keşfim koltuk altı ter pedleri, Sweatex..cok basarılı cok memnun kaldım ben...hem kıyafeti koruyo hem de kötü kokuya engel oluyo...tüm gün tertemiz kaldım walla...hayat kurtarıcı bişeymiş..

kolunu yukarı kaldırdığında hiç görünmüo mu o petler ya?

arkadaşlar en son 19 mayıs ta sürmüştüm maxim i hala ıslaklık yok, ama tabii 15. günde falan dove stick imi kullanmaya başladım, hafif ten kokusu için.
Geçen yıl ik başladığımda 10. günde falan ıslaklık başlıyordu.

Bu yıl karar verdim hafiften başlasa bile ıslaklık kullanmayacağım hemen. Hani çok etkili ya, normal deo stick le idare etmeye çalışacağım ıslaklık belirgin olana kadar.

arkadaşlar temmuz'a girdik, ben hala maxim kullanmadım 19 mayıs'tan beri. dove stick yetiyor hala, aşırı stres ya da sıcağa maruz kaldığımda sadece madeni 1 ytl büyüklüğünde- o da tek koltuk altımda- bir ıslaklık oluyor. Senelerin ıslak koltuk altlısı olarak bunu kafaya takmıyorum. Toplasam 4-5 kere oldu 1,5 ayda. daha önce de dediğim gibi iyice artana kadar sürmeyeceğim maxim'i. Bakalım rekorum kaç gün olacak. Aslında bir yandan da acaba benim tiroid sorunu yüzünden terlemem mi azaldı diye de düşünüyorumCADIARZU ama el, ayak terlemelerim tam gaz devam ediyor, bilmiyorum ki annem de acaba bir sene kullandın, o bir şeyleri kuruttu mu acaba diyor maxim için, tabii annemin kuruttu dediği benim ifademe göre zarar mı verdi acaba???CADIARZU:uhm:

avon roll on deniz kokulu olanı kullanıyorum tüylerde gecikme yapıyor ve terlemeyi engelliyor deriyide yumusak yapıyor :sm_cool:

X