Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

ohh düşler sokağı çok sevindim barışmanıza canım.. bizde dün baya tartışmıştık hatta ağlamıştım telde ama bugün kalktığımızda hiçbir şey olmamış gibi konuştuk kaydirigubbakcemile3 nasıl oldu anlamadım ama bizim genelde böyle oluyor... şu son zamanda mümkün olduğunca üzmemeye çalışalaım gerekirse alttan alalım kızlar zaten yeterince geriliyoruz hazırlıklar yüzünden... mümkün olduğunca no stres yaniii :eek:

düşler sokagı sevindim barışmanıza ama ben kavga edecem bugün bu kesin. sabah aradı günaydın için ben hala uyuyordum tabi. uyanınca çagrı üş ararım canım dedi. bence uyumuşum 10:30 a kadar. klatım kahvaltı falan 11 oldu aradım çalıo çalıo cvp yok. evdede yanlızım iyi neyse kandi arayana kadar bekliyimm dedim netein balına oturdum hala aramadı . sinirlendim ben aradım bu seferde kapalı.. aklıma kötü şeyler gelmeye başladı. nişanlım uzman çavuş acaba bişeymi oldu diorum. göreve çıktı acaba diorum. ama çıkacak olsada arar haber verirdi. kesin bir işler dönüo kötü yapacam onu hele bi açsın şu tel

evt kızlr şimdi aradı nişanlım.. boşuna korkmuşum. beyfendi ses tonumdan anladı kötü sinirli oldugumu. komutanla beraberdik gün boyu işlerimiz vardı aryamadım falan dedi. bende lafı koydum. tuvaletedemi gitmedin gün boyu iki dk arayıp işim vardı deseydin dedim. tel. kapatım. arayıp dursun açmıcam.

ay noluyor kizlar bize
tartisan tartisana valla nisanlisiyle :)
bende 3-4 gündür kavgaliydim esimle,daha dün gece baristik
dügün stresinden sinirler hat sefhada herhalde herkeste
düsler sokagi baristiginiza sevindim tatlim

kızlar gelinliğim nasıl bakın bu model olcak arkası ipli ve açık olcak kolundaki o şey takıp çıkmalı olcak iki düğünüm olcağı için birinde onu kullancam diğerinde kullanmıcam nasıl sizce ii kötü yorunmlar lütfennnn??????

]

bence süper bi fikir hemde cok hoşmuş canım yakışır güle güle giy tatlışımmmolumunekankayizsmile opuyorumnanaktan

bence süper bi fikir hemde cok hoşmuş canım yakışır güle güle giy tatlışımmmolumunekankayizsmile opuyorumnanaktan

Barıştık kızlar.gönlümü aldı sonunda.

moralim yerine geldi.

hepiniz tüm yorumlarınızda haklısınız.

evin bir tek bir oğlu.

herhalde paylaşamadık annemle.

EDAYKİN GELİNLİĞİN ÖN KISMI ÇOK GÜZEL.

ÇOK BEĞENDİM.

ARKA TARAFIDA GÜZELDE.

2 AYRI MODEL BİR GELİNLİKTE DEĞİŞİK DURMUŞ.

ARKA KISMIDA ÖN MODEL GİBİ OLABİLİRMİ ACABA.yerimseniben

edaykin bayıldımm gelinliğinee bende kınam için model arıyordum bazı detayları kullanıcam sanırım bana da fikir verdin canım sağol :)

düşler sokagı canım çileklimin de dediği gibi aileside onu çok özlediği için seni düşünmeden hareket edmişler işte benimde gelmişti başıma aynısı ama inan nişanlının bir suçu yok aslında ailesininde yok senin özlediğin gibi dogal olarak onlarda özledi ve bir an önce kavuşmak istedi bence hemen affet düğünden olucaklardan güzüel olucak günlerden konuşun boşverin küslüğü illada kırıldım olmaz diosan şimdi değil sakla daha sonra çıkar acısını cANIM
CANIM GELİNLİĞİNDE GÜZELMİŞ GERÇEKTEN ALT KISMI BENİM GELİNLİĞE BENZİYOR BİRAZ
çileklim canım sen nasıl oldun iyileştin mi biraz

günaydın kızlar nasılsınız bakalım bugün

edaykin gelinliğin güzelmiş :lepi: hele büstiyer kısmına bayıldım valla..:)

kızlar tşk ederim incidestan fikir açısından yararı olduysa ne mutlu bana düşler sokağı tatlım önü arkası bir olabilrimi demişsin ben zaten önü arkası farklı istediğim için bunu giycem sıradışı olsun istedim bilindik bi model olmasın istedim ve çok beğenerek aldım üstünde oynamalar olcak sırtı dekolteli ve ipli olcak biraz daha alttan sırt oyuntusu olcak tam benlikkk o yüzden arkasını önü gibi istemiyorum değişik olsun dieyerimseniben

evt kızlr şimdi aradı nişanlım.. boşuna korkmuşum. beyfendi ses tonumdan anladı kötü sinirli oldugumu. komutanla beraberdik gün boyu işlerimiz vardı aryamadım falan dedi. bende lafı koydum. tuvaletedemi gitmedin gün boyu iki dk arayıp işim vardı deseydin dedim. tel. kapatım. arayıp dursun açmıcam.

Ay canım ya aynen şu anda bende bu duyguları yaşıyorum nişanlım memleketine gitti yakın akrabasının düğününe beş altı saat boyunca aramadı çok sinirlendim müsait olamadım diyince bende öyle tuvalete de mi gitmedin dedim ama şimdi çok pişman oldum bencillik ettiğimi düşünüyorum zaten ailesinden ayrı uzun zamandır ilk defa gitmiş bi tutamadım çenemi dün gitti yarın gelecek toplasan iki gün etmez ama ne yapayım aradım söyledim ikimizin de morali bozuldu burnumdan geldi dedi bir daha hiç biryeere gitmiycem dedi, onu da biliyorum şimdi canı bi sıkıldı mı kolay kolay rahatlamaz off ya keşke aramasaydım aramadığına üzüldüğüm yetmiyor muş gibi bir de suçlu durumuna düştüm canım sıkıldı bilmiyorumkismile

Benimde ev tutuldu sayılır daha kontratını yapıcaz hayırlısıyla 2 haziranda da gelinlik provam var yavaş yavaş yaklaşıyoruz düğün günümüzee:))))

merhaba kizlar, 1 saat once kararlastirildi. Ben de temmuz gelini olacagim. Temmuzun 3une gun aldik salon icin. 40 gunumuz var. Bilmiyorum nasil yetisecek hersey. Biz yurtdisindan gelicez. Sizce 10 gunde gelinlik damatlik alisverisi kina alisverisi yeter mi? Davetiyeler biz gitmeden basilip dagitilacak. Off cok sikisti yaa... Ve 40 gunde 10 kilo vermem lazim :) Hadi hayirlisi. Ben spora gidiyorum, optum sizi... Bol sanslar

X