Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

Gelınlıgın ıÇın Çokk sevındım Şebnem bıd ben eve getırıp kurtulsaydım gelınlıkÇıde durdukÇa ıÇım rahat etmıo aÇıkÇası

Slm kızlar

.size içim buruk olarak meraba diyorum.

nişanlım çok şükürler olsunki askerden geldi.

o kavuşma anı göz yaşartıcıydı.

gözlerim dolu dolu sarıldım bebeğime.

ANNEM DAHİ KAVUŞMAMIZI GÖRÜNCE GÖZLERİ YAŞARDI.

iki gün kalacaktı sözde.

Yozgatta mevlüt varmış.

annesi (annem)söylemiş mevlüdümüz var diyeTüm koımşulara.

bana dedi.

gitmem lazım ne olur kusura bakma bitanem diye.

ben o zaman çok üzüldüm krıldım.

ÇÜNKÜ GELELİ DAHA SAATLER OLMUŞTU.

1GÜN DAHİ DEĞİL.
Yine gidecekti.

beni yine bırakacaktı.

otogardan yine gözlerim ıslak arkasından baka baka ayrılacaktım.

aynende öyle oldu.

yine gitti.

yine beni yalnız bıraktı.

hiç doyamadım.

arkasından ağladım ağladım.

çok kırıldım.

incindim.

1gün daha duramadı.

ben onun için ne kadar çok hazırlık yapmıştım.

olsun yaparım ama ben onları yaparken sevgimi aşkımı vermiştim.

kızlar şimdi yazarken dahi ağlıyorum.

beni çok kırdı.

telefonumu kapadım.

ŞİMDİ ÇOK ARIYORDUR BENİ.

EV TELEFONUNUN SESİNİDE KISTIM.

açmayacağım.

offf yaaaa neler diyorum bende...

Canım benım Çok ÜzÜldÜm o kadar ıyı anlıyorum kı senı benı baŞımada geldı aynı olay ..... Canm bece tel aÇ konuŞmadıkÇa onla daha Çok kırılır ÜzÜlÜrÜn konuŞ v bıran Önce gÖnlÜnÜ alsın oda... MevlÜt bahan bnce aılesı de onu Çok ÖzlemıŞ ve yanında olsun ıstemıŞtır ve senı kıskanmıŞlardır.dırek senın yanına geldıyse bızden Önce ona gıttı dıye ama canım aÇ tel konuŞ bence....

ayyy ağlama yaa düğün zamanı ağlama lütfen illa gelcek biliosun üzme canını herzaman birlikte olcağınız günlerde gelcek canım bende nişanlımdan uzaktayım naplım kısmet ama evlenincede sen ailesine göndermezsin olur biterr:kahve:

düşler sokağı canım yaa içime oturdu okurkenn :KK43:
bardağın dolu tarafından bak lütfen onu gördünn dokundun sarıldın yanındaydııı bununla bile yetinn şükret ki döndü şükret ki sapasağlam ve seni çok seviyor kendine de ona da zehir etmeee üzülme nlursun :KK43:

günaydın can canlar düşler sokagı canım bir an önce gelde gönlümü aldı barştk d aklımda sen vardın hep acab ne yaptı diye haber bekliom

CAN ARKADAŞLARIM DESTEKLERİNİZDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.opuyorumnanaktan
ay ben sana kiyamam canim benim :KK43:
ne desek bos cok üzücü bi durum gercekten
ne zaman dönecek peki tekrar

Canım benİm Çok ÜzÜldÜm o kadar İyİ anlıyorum kİ senİ benİ baŞımada geldİ aynı olay ..... Canm bece tel aÇ konuŞmadıkÇa onla daha Çok kırılır ÜzÜlÜrÜn konuŞ v bİran Önce gÖnlÜnÜ alsın oda... MevlÜt bahan bnce aİlesİ de onu Çok ÖzlemİŞ ve yanında olsun İstemİŞtİr ve senİ kıskanmıŞlardır.dİrek senİn yanına geldİyse bİzden Önce ona gİttİ dİye ama canım aÇ tel konuŞ bence....

ay canım benim ya ben bile okurken bi hüzünlendim şimdi ağlayasım geldi kıyamam sana ben ya :bbo::bbo:

düşler sokağı canım yaa içime oturdu okurkenn :KK43:
bardağın dolu tarafından bak lütfen onu gördünn dokundun sarıldın yanındaydııı bununla bile yetinn şükret ki döndü şükret ki sapasağlam ve seni çok seviyor kendine de ona da zehir etmeee üzülme nlursun :KK43:

günaydın can canlar düşler sokagı canım bir an önce gelde gönlümü aldı barştk d aklımda sen vardın hep acab ne yaptı diye haber bekliom
DÜN TLF AÇIP KAPADIM.

YANİ KONUŞMADIK.

BUGÜN TLF AÇIKTI ARADI.

KONUŞTUK.BEN BÖYLE OLMASINI İSTEMEZDİM DEDİ.

ÇOK ÖZÜR DİLEDİ.

AMA KIZLAR SİZ BENİ ANLARSINIZ BEN ONUN GELECEĞİ İÇİN NE GÜZEL HAZIRLIKLAR YAPMIŞTIM.

YANİ BENİM EMEKLERİM İ ÇİĞNEDİ.

ÇOK KIRILDIM.

KENDİSİNEDE DEDİM .

ÇOK KIRILDIM DİYE.
BEN BÖYLE OLMASINI İSTEMEZDİM DEDİ.

NE BİLİM İŞTE BU KIRGINLIĞIMI NİŞANLIMIN AİLESİNEDE BESLİYORUM.

ONLARDA DİYEBİLİRLERDİ KUSURA BAKMA HEMEN ÇAĞIRDIK DİYE.

ODA OLMADI.

KIZLAR ACABA BEN Mİ ÇOK İNCE DÜŞÜNÜYORUM.

AFFEDEYİMMİ NE DERSİNİZ.

ÇOK YALVARIYOR AFFET NE OLUR DİYE.
senağlamasenağlama
NE ZAMAN GELECEĞİ KONUSUNDA HİÇ BİR FİKRİM YOK.

ARTIK GELMESİNİNDE HİÇ Bİ ÖNEMİ KALMADI.

AMA KAYINVALİDEMLERLE DÜĞÜN GÜNÜ KESİMLEMEYE GELECEKLER.

2 HAFTA SONRA.

OZAMAN GELİR HERHALDE

Son düzenleme:
canim aileside cok özlediginden bi an önce gelmesini istemisler
o an seni pek düsünmediler bence canim, bi kac görüstünüz hasret giderdiniz diye fazla üstünde durmamislardir.

o kadar üzme ne olur kendini. sen 1.5 sene bi yere gittigini farzet döndügünde ailen seni bi an önce görmek istese kirabilir misin onlari?

bence nisanlinda seni üzmek istememis ama iki arada kalmis yazik :KK43:

aaa aldin mi,cok sevindim canim ya.darisi benim basima artik :)

Gelİnlİgİn İÇİn Çokk sevİndİm Şebnem bİd ben eve getİrİp kurtulsaydım gelİnlİkÇİde durdukÇa İÇİm rahat etmİo aÇıkÇası

kızlar çok teşekkür ederim içim çok rahatladı opuyorumnanaktan

darısı sizlerin başına boshayallersmile

düşler sokağı cnm çok şükür geldi nişanlın bence üzmeyin birbirinizi eminim oda üzülmüştür inşallah bir ömür beraber olucaksınız biraz sabır

biyorum nasıl hazırlık yatığını sonra he yapıcasn cnmopuyorumnanaktan

kızlar gelinliğim nasıl bakın bu model olcak arkası ipli ve açık olcak kolundaki o şey takıp çıkmalı olcak iki düğünüm olcağı için birinde onu kullancam diğerinde kullanmıcam nasıl sizce ii kötü yorunmlar lütfennnn??????

]

düşler sokagı canım çileklimin de dediği gibi aileside onu çok özlediği için seni düşünmeden hareket edmişler işte benimde gelmişti başıma aynısı ama inan nişanlının bir suçu yok aslında ailesininde yok senin özlediğin gibi dogal olarak onlarda özledi ve bir an önce kavuşmak istedi bence hemen affet düğünden olucaklardan güzüel olucak günlerden konuşun boşverin küslüğü illada kırıldım olmaz diosan şimdi değil sakla daha sonra çıkar acısını cANIM
CANIM GELıNLıĞıNDE GÜZELMıŞ GERÇEKTEN ALT KISMI BENıM GELıNLıĞE BENZıYOR BıRAZ
çileklim canım sen nasıl oldun iyileştin mi biraz

edaykin bayıldımm gelinliğinee bende kınam için model arıyordum bazı detayları kullanıcam sanırım bana da fikir verdin canım sağol :)

Barıştık kızlar.gönlümü aldı sonunda.

moralim yerine geldi.

hepiniz tüm yorumlarınızda haklısınız.

evin bir tek bir oğlu.

herhalde paylaşamadık annemle.

EDAYKİN GELİNLİĞİN ÖN KISMI ÇOK GÜZEL.

ÇOK BEĞENDİM.

ARKA TARAFIDA GÜZELDE.

2 AYRI MODEL BİR GELİNLİKTE DEĞİŞİK DURMUŞ.

ARKA KISMIDA ÖN MODEL GİBİ OLABİLİRMİ ACABA.yerimseniben

X