Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

hoşbulduk şebnem :1hug:

ya bu ara sizlere bi konuda danışmak istiyorum, nişanlım benim nişan elbisemi ayakkabımı gelinliğimi ayakkabısını benimle beraber çıkıp aldı hep, ama annesi beni öyle bi alışverişe çıkartmadı. hoş ailesi istanbulda oturuyo o ise burada izmirde. benim için çokta sorun değil açıkçası ama annemler aklıma düşürüyo bunu. gelip gitme gibi bi problemi yok kayınvalidenin, e maddi olarakta hiçbir sıkıntıları yok, acaba düğüne doğrumu alışverişi (iç çamaşırları vsler) düşünüyolar, yoksa bilmiyolarmı desem bilirler görmüş geçirmiş kişiler. sizlerin alışverişler nişandan öncemi yapıldı, yoksa benimle aynı durumda olan varmı içinizde bilemiyorum. annem devamlı sana alışveriş yapmayaaklarmı die kafamı kurcalıyo... şaşırdım kaldımboshayallersmile
siz olsanız ne düşünürdünüz bu konuda, aklımın bi ucuna takılıyo nedense... bilmiyorumkismile

canım benim banada hiç bişey alınmadı henüz ama düğünden önce alınacak bunu sürekli dile getirir de nişanlımın ailesi. bizde ayrı şehirlerde yaşıyoruz ben onların yanına gidince alcaklarmış ama benim yaşadığım yerden diil....
sizinkilerde biliyordur mutlaka genelde vardır bu alışveriş bilmiyolarsada birilerinden duymuşlardırohaoldumsmile.

hayırlı olsun canım, bir yastıkta kocayın inş :) darısı bizlerin başına

Ya bu arada bu korunma konusu geçen bi arkadaşım hatırlattı banada tamamen unutmuşum.. hap almak bende istemiyorum açıkçası ama diğer yöntemlerde pek sağlıklı gelmiyor ne yapacağız ..?
Hap alıcaksak son adetimizden hemen sonra başlamamız gerekiyormuş, kararsızım :hulya:

valla ben gelinlik ayakkabımı kendim aldım,çamaşırlarımı kendim aldım daha geçen gün.Onlardan öyle bir teklif gelmedi.Zaten kınayı da biz yapacağız demiştik,o nedenle kına gecesi elbisesini de ,bindallıyı da kendim aldım.Kına için başka ne gerekiyorsa da annem aldı.Kına için salonu da ben tuttum.:bbo:

kızlar ilaç için erken değilmi 1 hafta kala almaya balşamak yeterli diye biliyorum ben yanlışmı yoksaa kazaya kurban gitmeyelim :)

içilmesi için rengl döneminin ilk günü içmesi lazım ve 1 ay önceden başlanması lazım bana öyle dediler canım 1 hafta önceden içerseb dediğin gibi kazaya kurban gidersin canımcıma.s

benim anlamadığım hapa neden bu kadar kötü gözle baktığınız evliliğini E si aklında olmayan genç kızlara yumurtalığında kistleri var diye doğum kontrol hapı verip 6 ay müsade veriyor doktorlar ve o kistleri o hap eritiyor bilmiyorum ama yinede siz bilirsiniz

kızlar ben hap map kullanmıycam çünküüü biz hemen çocuk istiyoruz evlenince çalışmalara hemen başlıycaz yane :kedi:

kızlar ben hap map kullanmıycam çünküüü biz hemen çocuk istiyoruz evlenince çalışmalara hemen başlıycaz yane :kedi:

wwwwwwaaaaaaaaaawwwwwwww tebrikler dilocan alkisalkisalkis güzel bir karar cesaret işi biraz yaa bana göre değil evliliğimin rayına oturması lazım diyorum ben öyle derken bende hamile kalırmışım sizde bana burda gülermişsiniz

hoşbulduk şebnem :1hug:

ya bu ara sizlere bi konuda danışmak istiyorum, nişanlım benim nişan elbisemi ayakkabımı gelinliğimi ayakkabısını benimle beraber çıkıp aldı hep, ama annesi beni öyle bi alışverişe çıkartmadı. hoş ailesi istanbulda oturuyo o ise burada izmirde. benim için çokta sorun değil açıkçası ama annemler aklıma düşürüyo bunu. gelip gitme gibi bi problemi yok kayınvalidenin, e maddi olarakta hiçbir sıkıntıları yok, acaba düğüne doğrumu alışverişi (iç çamaşırları vsler) düşünüyolar, yoksa bilmiyolarmı desem bilirler görmüş geçirmiş kişiler. sizlerin alışverişler nişandan öncemi yapıldı, yoksa benimle aynı durumda olan varmı içinizde bilemiyorum. annem devamlı sana alışveriş yapmayaaklarmı die kafamı kurcalıyo... şaşırdım kaldımboshayallersmile
siz olsanız ne düşünürdünüz bu konuda, aklımın bi ucuna takılıyo nedense... bilmiyorumkismile

cnm bizde de biz nişanlımla çıktık alşverşe nişanda bohça yaptık düğünde yapmıycaz.
belkide siz zevkinize göre alı diye karışmak istemiyolardır.

cnm bu arada istemede konuşulmuştu denildiki çocuklar çıksın zevklerine göre alsın kötü düşünme cnm

dilo_cancnm bende kullanmıycam doğum kontrol hapı bir sürü ya etkisi var hem bizde evlendikten 3-4 ay sonra istiyoruz çocuk hayılısı olsun hepimiz iin

valla canım benim arkadaşlarımda düşünmüyodu hemen ama bi baktım çatır çatır doğuruyolar ne olacağı belli değil emin konuşmayın sakın:))

valla canım benim arkadaşlarımda düşünmüyodu hemen ama bi baktım çatır çatır doğuruyolar ne olacağı belli değil emin konuşmayın sakın:))

öyle cnm haklısın allah hayırlısını nasip etsin kimin bende annem oldum diye topic açacağı belli olmkaydirigubbakcemile3az

dilo_cancnm bende kullanmıycam doğum kontrol hapı bir sürü ya etkisi var hem bizde evlendikten 3-4 ay sonra istiyoruz çocuk hayılısı olsun hepimiz iin[/QUOTE]

amin canım inşallah allah hepimize sağlıklı evlatlar versin.. artık bu zamanda çoçuk yapmak o kadar zorki çevremde bununla uğraşan o kadar tanınıdığım var gözüm korkuyo olmıycak diye o yuzden hemen yapmak istiyorum allah izin verirse tabi...

kızlar kaç gündür yoktumm bende döndüm bugünde çalışıyorummm haftasonu nikahımız vardı herşey çok güzel geçtiii geriye düğün kaldııı...

tebrikler canim.bastin mi ayagina :kedi::lepi:

bilemiorum artık ama tam da güvenemiyorum evlenir evleenmez hamile olmak istemiyorum canım ya

canim kadin doktoruna git o seni en iyi sekilde bilgilendirir.
hap cocuk olmaya engel olsa dünyanin en cok kullanilan koruma yöntemi olmaz diye düsünüyorum boshayallersmile

bende hap kullancam ama bu ay adetim bitti önümüzdeki ay başlıcam bende çocuk düşünmüyorum ama allahın işine de akıl ermez büyük konuşmuyorum ama istemediğimi rabbbim biliyo bi müddet çocuk düşünmüyorum en azından evliliğimiz oturana kadar zaten biz daha genciz biraz evliliğin tadını çıkaralım die düşünüyoruz nişanlım bu konuda hap kullanmaya karşı ama ben istediğim için bişi demiyo ona kalsa o korurmuş kaydirigubbakcemile3 ama erkeklere bu konuda ne derece güvenebilrisinki cinselliğin facia olmasından yana değilim aklım kalmadan eşimle rahat olmak istiyorum bilmem benim gibi düşünen varmı

günaydın haycanlı sabırsız bir yandan mutlu bir yandan hüzünlü bazen durgun bazen karışık olan gelindaşlarım benim kocaman öpücüklü bir gün geçirmeniz dilegiyle( öpcükler nişanlınızdan):))))

X