Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

günaydınn kızlaaaar :)

dün akşam görümcemlerle bi akrabalarının kınasına gittikk oohh döktürdüm içim açıldı geldimm :)

işlere gelince halaa yatıyoruz :)
ay sonuna kadar ev tutulması gerekiyor çünkü nişanlım şu anda kaldığı evi boşaltacak ama daha bişey yok tüm ümidim mayısın son haftasında yoksa sokakta kalcaz galiba :p :)

ay ilahi sen güldürdün beni al bitanede senden burda var bende öleyim kuzum artık bende bu ara ev işini halledemezsem kafayı yicem hehehhe ben bide temmuzun 4 ünde evleniyorum senin yine ii hahahahaha amann boşverr illa olur yan gel yattttbayanssulusmile

slm kızlar geçmişi okudum biraz korunma için hap kullananlar kullanmaya başlayanlar falan filan ben bunu hiç düşünmemiştim okuyunca nişanlıma sordum çünkü 1 .. 1.5 yıl bebek düşünmüyoruz.. kesinlikl hap falan içim deme sakın dedi. ya ne olcak dedim bana bırak sen düşünm dedi. bu konudanda sıkıntım yok. sagolsun canım bni düşünüomus hormonlar konusundan....

slm kızlar geçmişi okudum biraz korunma için hap kullananlar kullanmaya başlayanlar falan filan ben bunu hiç düşünmemiştim okuyunca nişanlıma sordum çünkü 1 .. 1.5 yıl bebek düşünmüyoruz.. kesinlikl hap falan içim deme sakın dedi. ya ne olcak dedim bana bırak sen düşünm dedi. bu konudanda sıkıntım yok. sagolsun canım bni düşünüomus hormonlar konusundan....

evet bizim aramızdada aynı konuşma geçti, bizde 2 yıl düşünmüyoruz çocuk... benim nişanlımda aynı şekilde karşı çıktı, sakın ilaç alma bana bırak gibisinden... e nasıl olcak ya?:nazar:

evet bizim aramızdada aynı konuşma geçti, bizde 2 yıl düşünmüyoruz çocuk... benim nişanlımda aynı şekilde karşı çıktı, sakın ilaç alma bana bırak gibisinden... e nasıl olcak ya?:nazar:

benım nışanlımda hap kullanmamı ıstemıyor ama
ben tercih edıyorum ilk zamanlar için :kedi:

bana birak dediyse tek secenek kondom canim
erkek ya kondomla korunur yada geri cekilme yöntemiyle
ki ikincisi koruma yöntemi degil bana göre.

kızlar kaç gündür yoktumm bende döndüm bugünde çalışıyorummm haftasonu nikahımız vardı herşey çok güzel geçtiii geriye düğün kaldııı...

hoşbulduk şebnem :1hug:

ya bu ara sizlere bi konuda danışmak istiyorum, nişanlım benim nişan elbisemi ayakkabımı gelinliğimi ayakkabısını benimle beraber çıkıp aldı hep, ama annesi beni öyle bi alışverişe çıkartmadı. hoş ailesi istanbulda oturuyo o ise burada izmirde. benim için çokta sorun değil açıkçası ama annemler aklıma düşürüyo bunu. gelip gitme gibi bi problemi yok kayınvalidenin, e maddi olarakta hiçbir sıkıntıları yok, acaba düğüne doğrumu alışverişi (iç çamaşırları vsler) düşünüyolar, yoksa bilmiyolarmı desem bilirler görmüş geçirmiş kişiler. sizlerin alışverişler nişandan öncemi yapıldı, yoksa benimle aynı durumda olan varmı içinizde bilemiyorum. annem devamlı sana alışveriş yapmayaaklarmı die kafamı kurcalıyo... şaşırdım kaldımboshayallersmile
siz olsanız ne düşünürdünüz bu konuda, aklımın bi ucuna takılıyo nedense... bilmiyorumkismile

X